کتاب صوتی موفقیت

آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی+فایل صوتی

آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی :

اگر شما هم مایل به یادگیری و تجربه کردن برون فکنی و پرواز روح هستید،فایل صوتی نحوه تجربه خروج روح و خارج کردن روح از بدن برای شما توسط وب سایت بیلیونرها آماده شده است.با استفاده از این آموزش و کمی تمرین شما هم میتونید به صورت حرفه ای پرواز روح رو تجربه کنید و ازش لذت ببرید.

آموزش برون فکنی و پرواز روح چیست؟

برون فکنی، پرواز روح یا فرافکنی اثیری (به انگلیسی: Astral Projection) از نظر برخی معتقدان به نهان‌شناسی یا طرف‌داران عصر جدید، حالتی از خودآگاهی است که در آن انسان آگاهی اش را از کالبد فیزیکی به کالبد اثیری منتقل می‌کند و در این حالت دنیای اثیری را تجربه می‌کند.

این حالت معمولاً در خلسه عمیق و در حالت ریلکسیشن رخ می‌دهد، بعضی مواد توهم‌زا نیز می‌توانند باعث رخ دادن این تجارب شوند. در بعضی موارد نیز این تجربه به صورت خود به خود یا در اثر حادثه مانند تصادف یا تجاربی که شخص باور کند لحظه مرگش فرا رسیده‌است رخ می‌دهد. به این نوع تجربیات تجربه نزدیک به مرگ هم گفته می‌شود؛ ولی معمولاً زمانی که شخص به اراده و با آگاهی کامل از حالت آگاهی فیزیکی به آگاهی اثیری وارد شود به این رویداد فرافکنی اثیری می‌گویند.

تجربه خروج روح از بدن و برون فکنی,آموزش برون فکنی و پرواز روح
تجربه خروج روح از بدن و برون فکنی,آموزش برون فکنی و پرواز روح

تجربه خروج روح از بدن و برون فکنی :

تجربه خروج روح از بدن Out of Body Experiences یا به اختصار OBE می تواند عمدی یا غیر ارادی باشد ، مانند حوادث نزدیک به مرگ وقتی افراد گزارش می دهند که خود را در نزدیکی سقف اتاق های بیمارستان خود شناور می کنند ، شاید این کارمندان پزشکی را مشاهده کنند که سعی در احیای آنها دارند. تروما ، بیماری یا محرومیت از آب و غذا ، مانند تلاشهای بینایی بومیان آمریکا ، می تواند باعث برون فکنی شود. حالات رویایی روشن فرصت هایی برای OBE  و برون فکنی های عمدی است.هچنین ممکن  است برون فکنی و پرواز روح یک انتخاب آگاهانه باشند.

در اصل برون فکنی با تجربه ترک بدن و مشاهده آگاهانه آن از منظر جدا شده آغاز می شود. با تمرین و روشی ، آگاهانه می تواند به مکانها یا فعالیتهایی مانند پرواز هدایت شود. بله ، پرواز روح با روش هایی که در فایل صوتی آموزش برون فکنی بهتون یاد میدیم،شما هم میتونید تجربه خروج روح از بدن داشته باشید.

نوشته های مشابه
تجربه خروج روح از بدن Out of Body Experiences,فایل صوتی آموزش برون فکنی
تجربه خروج روح از بدن Out of Body Experiences,فایل صوتی آموزش برون فکنی

نظر افراد و دانشمندان درباره برون فکنی و پرواز روح چیست؟

افراد زیادی می گویند که ما در طول خواب تجربه های  خروج روح معمولی داریم ، که اغلب چند اینچ بر بدن فیزیکی ما معلق است.

دانشمندان چیز کمی دربارهٔ این پدیده می‌دانند. برون‌فکنی اثیری اغلب به عنوان بخشی از تجربه نزدیک به مرگ (NDE) به‌شمار می‌آید. کسانی که چنین تجربه‌ای داشته‌اند جزئیاتی را مشاهده کردند که پیش از آن برایشان ناشناخته بود. اما این به معنی مرگ یا در معرض خطر مرگ قرار گرفتن نیست. فرافکنی نوعی حالت خاص بین خواب و بیداریست که اغلب افراد تجربه کرده‌اند.برون‌فکنی یک توانایی طبیعی برای نوع بشر است و هر انسانی این توانایی را دارد.

حال سؤال اینجاست که این حالت چیست و در حال فرافکنی چه روی می‌دهد؟

اگر روح انسان را مغز گردویی تصور کنیم جسم فیزیکی انسان مثل پوست سبز رنگ گردو است که ضخیم و محکم است و پوستهٔ دیگری که وجود دارد همان پوستهٔ چوبی گردو است که برای انسان همان جسم اثیری است یعنی جسمی که روح در آن قرار دارد و مثل جسم فیزیکی بر روی آن هم تسلط و اراده دارد و این جسم اثیری خاصیت‌های متفاوتی از جسم فیزیکی دارد. این جسم همان جسمی است که ما در خواب می‌بینیم یعنی آنچه که در خواب از خود می‌بینیم مثلاً دست خود را می‌بینیم یا بدن خود را می‌بینیم اینها همه اعضای جسم اثیری ما هستند چرا که جسم فیزیکی ما در آن زمان در رختخواب است حال آنکه ما در جاهایی بسیار دور تر سیر می‌کنیم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صحنه ای را در خواب ببینید که در آینده در حالت بیداری دوباره آن را ببینید علت این امر این است که شما در خواب با جسم اثیری خود در زمان سفر کرده‌اید و آینده را دیده‌اید (جسم فیزیکی تنها قادر به سفر در مکان است اما جسم اثیری علاوه بر مکان در زمان هم می‌تواند سفر کند). از جملهٔ خاصیت‌های جسم اثیری این است که توانایی عبور از اجسام را دارد زیرا که جسم نیست و با آن می‌شود از قید ماده آزاد شد. حال در تعریف فرافکنی باید گفت: فرافکنی جدایی از جسم فیزیکی و استفاده از جسم اثیری است.

گزارش از تجارب خارج از بدن (OBE) متفاوت است. برخی شامل چیزی بیش از یک احساس زودگذر نیستند که بدن و ذهن از بین رفته است ، در حالی که برخی دیگر داستان های شناور بودن به دور از بدن جسمی فرد و سفر به دشت های دنیای دیگر را بازگو می کنند. در هر صورت ، OBE ها قرن ها بشر را مجذوب خود کرده و با ورود به فرهنگ عامه ، اعتقاد معنوی و اسطوره شناسی روبرو شده اند.

به عنوان مثال ، در قرن نوزدهم ، OBE ها به عنوان موضوعی جنبش ادبی عاشقانه تبدیل شدند و با کمال تعجب ، آنها مشتاقانه توسط محققان اولیه روانشناسی مورد بحث قرار گرفتند.

طبق بررسی های انجام شده ، حدود 10 درصد از مردم حداقل یک بار OBE را تجربه کرده اند – بنابراین باید چیزی بیش از تمایل به زندگی برای همیشه یا تصور بیش از حد زندگی وجود داشته باشد.

اگرچه ، از نظر تاریخی ، بیشتر تحقیقات در مورد OBE از حاشیه های علمی بی بدیل حاصل شده است ، اما طی سالهای اخیر مورد توجه جدی تری قرار گرفته است.

چطور برون فکنی رو یادگرفتم:

حدود 10 سال پیش،علاقه شدیدی به مباحث متافیزیک و ماوراطبیعه پیدا کردم،کتاب های زیادی رو مطالعه کردم و در طول این 10 سال بارها رو بارها تمرینات برون فکنی رو انجام دادم.اوایل تمرینات رو خوب بلد نبودم و به دلیل نبود منبعی کامل برای یادگیری مجبور به گسترش تجربیات شخصی ام بودم.خوشبختانه در اثر تمرینات زیاد و علاقه شدید خیلی زود تونستم پیشرفت کنم و تجربه پرواز روح داشته باشم.حال پس از گذشت این سالها تصمیم گرفتم،آموزش کامل نحوه ی برون فکنی و پرواز روح رو آماده کنم و در اختیار شما دوست عزیز قرار بدم تا شما هم بتونید چنین تجربه شگفت انگیزی رو داشته باشید.

در این فایل صوتی چه چیزهایی رو کسب میکنید:

  • مراحل برون فکنی و نحوه ایجاد حس سبکی

  • تکنیک های پرواز روح،نکات و جزییات برون فکنی

  • تجربیات واقعی و روش های تست شده

    فایل صوتی آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی
    فایل صوتی آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی

نام فایل صوتی : آموزش تجربه خروج روح از بدن Out of Body Experiences

حجم قابل دانلود : 83 MB
 مدت زمان فایل صوتی آموزش خروج روح از بدن ۳۶ دقیقه
همین الان فایل صوتی آموزش خروج روح از بدن را خریداره کرده و گوش کنید
 

از داشتن این فایل صوتی با ارزش بهره مند شوید

قیمت اصلی این محصول  49000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 29000 هزارتومان (بیست و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

فواید اعجاب انگیز خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح:

-تجربه حس بسیار جالب سبکی و خروج روح از بدن

– با خروج روح از بدنتان قادر خواهید بود در زمان و مکان سیر کنید

-با قدرت روح حتی میتوانید در آینده سفر کرده و صحنه های واقعی از آینده خود و دیگران رو ببینید

–میتوانید در هر مکانی که بخواهید حضور پیدا کرده و شرایط و اتفاقات آنجا رو لمس کنید

-روح انسان دارای قدرت های فوق العاده ایست که میتواند از محدودیت های جسمی گذر کرده و دست به کارهای خارق العاده ای بزند

-رفع استرس و اضطراب

-کاهش فشار خون

-بهبود سلامت قلب

-تاخیر در پیری مغز

-افزایش ایمنی

-کاهش خلق و خوی منفی

فایل صوتی آموزش خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح
فایل صوتی آموزش خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح

تجربه خروج روح از بدن یا فرافکنی اثیری چیزی است که همه باید حداقل یک بار تجربه کنند. این تجربه تنها و رضایت‌بخش‌ترین تجربه‌ برای روح است زیرا به شما اجازه می‌دهد با همه چیز در کائنات ارتباط برقرار کنید. از ملاقات با راهنماها، فرشتگان و موجودات ۵ بعدی تا تجربه‌ی کامل یکی شدن با خود خلقت! تجربه‌ی خروج روح از بدن شما را به حالت طبیعی‌تان، قبل از داشتن جسم و ظاهر انسانی برمی‌گرداند.

 

برای تجربه حس سبکی و پرواز روح آماده اید؟

اگر جوابتان بله است،حتما از فایل صوتی موزش خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح استفاده کنید.

  • فایل صوتی آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی
    فایل صوتی آموزش برون فکنی و پرواز روح واقعی

نام فایل صوتی : آموزش تجربه خروج روح از بدن Out of Body Experiences

حجم قابل دانلود : 83 MB
 مدت زمان فایل صوتی آموزش خروج روح از بدن ۳۶ دقیقه
همین الان فایل صوتی آموزش خروج روح از بدن را خریداره کرده و گوش کنید
 

از داشتن این فایل صوتی با ارزش بهره مند شوید

قیمت اصلی این محصول  49000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 29000 هزارتومان (بیست و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

 

 

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =

دکمه بازگشت به بالا