کتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیتلوئیز ال هیLouise Hay

دانلود کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی

کتاب قدرت درون ماست اثر لوییز هی (انگلیسی: Louise Hay ) به شما نشان می‌دهد که چقدر قدرتمند هستید. بر همین اساس، کتاب the power is within you بیان کننده‌ی نظرات و پیشنهادات لوئیز ال هی است که با کند و کاو خویش و عمل به یافته های این تلاش توانسته است پاره‌ای از مشکلات خود را ر فع نماید.نكته مهم اين است كه آن قدرتی كه ما هميشه اين گوشه وآن گوشه به دنبالش بوديم در درون ما حاضر و آماده است تا از آن در راه هاي مثبت بهره بگيريم. شايد اين كتاب به شما نشان دهد كه چقدر قدرتمند هستيد.

عمده‌ترین مبحث مستقل کتاب قدرت در درون شماست ( Louise Hay-The Power Is Within You)، طرح نیرویی به نام قدرت درون است که نویسنده ادعا می کند با تأسی به آن می‌توان هرگونه مانعی را از سر راه برداشت.هرچه بیشتر با قدرت درونی‌تان ارتباط برقرار کنید، بیشتر می‌توانید در همه‌ی حیطه‌های زندگی‌تان رها باشید.

چه کسی هستید؟ چرا به این دنیا آمده‌اید؟ باورهایتان درباره‌ی زندگی چیست؟ هزاران سال است که جواب‌ این سؤالات در درون خودمان قرار داشته است. اما معنای آن چیست؟

کتاب قدرت درون ماست,دانلود کتاب قدرت در درون شماست - لوئیز ال هی,louise hay the power is within you
کتاب قدرت درون ماست,دانلود کتاب قدرت در درون شماست – لوئیز ال هی,louise hay the power is within you

بیوگرافی و زندگی نامه ی لوییزهی نویسنده ی کتاب قدرت درون ماست :

louise hay,زندگینامه لوییز هی,لوییز هی کیست؟,بیوگرافی لوییز هی
louise hay,زندگینامه لوییز هی,لوییز هی کیست؟,بیوگرافی لوییز هی

لوییز.ال.هی (انگلیسی: Louise Hay ) به عنوان یکی از پیشگامان درزمینه خودیاری و رشد شخصی برای مردم شناخته شده است. کتاب اول او “شفای تن” در سال ۱۹۷۲ به رشته تحریر درآمده است. در آن دوره نظریه رابطه میان ذهن و بدن به تازگی متداول شده بود. در سال ۱۹۸۸ این کتاب مجدداً مورد بازبینی قرار گرفت و گسترش یافت و لوییز توسط این کتاب پرفروش و اثرگذار و موفق در ۳۳ کشور به مردم شناخته شد و این کتاب به ۲۵ زبان در سراسر دنیا ترجمه گردیده است.

لوییز هی از آن دسته کسانی است که در کودکی و نوجوانی زندگی بسیار سخت و مشقت باری داشته‌اند. ۱۸ ماهش بود که پدر و مادرش از هم جدا شدند و مادرش او را در پانسیون گذاشت. او در نبود مادر همواره گریه می‌کرد و سختی‌های زیادی کشید. پس از سه هفته، مادرش او را از پانسیون خارج کرد و پیش خود نگه داشت.

مادرش با مردی ازدواج کرد و لوییز هی صاحب ناپدری شد؛ اما ناپدری او فردی بسیار خشن بود که در فرهنگ خشن آلمانی بزرگ شده بود و در اداره خانواده، خشونت را به بالاترین حد خود می‌رساند. در سال ۱۹۳۰ که لوییز هی تنها ۵ سال داشت، قحطی کشور را فرا گرفت. در آن زمان، پیرمردی به لوییز تجاوز کرد و روحیه او به سختی تخریب شد.

اگرچه دادگاه پیرمرد را به ۱۵ سال زندان محکوم کرد، اما تمام دوران کودکی لوییز هی با این وحشت گذشت که مبادا پس از آزادی پیرمرد، دوباره مورد آزار و اذیت وی قرار گیرد. افکار کودکانه لوییز هی به کلی تخریب شد و همچنان او بود که مورد آزار و اذیت‌های جسمی، جنسی و روحی قرار گرفت.

احساس حقارت تمام کودکی لوییز هی را فرا گرفته بود به طوری که اعتماد به نفس انجام کوچکترین کار‌ها را نداشت. میان هم سالانش در مدرسه به دلیل نداشتن لباس و کفش مناسب تحقیر می‌شد.

زندگی حرفه‌ای لوییز هی:

در سال ۱۹۸۵ او با یک گروه حامی شروع به کار کرد. او کارش را به ۶ مرد مبتلا به ایدز آغاز کرد. در سال ۱۹۸۸ گروه او کاملاً رشد یافته بود و برنامه های او شامل جلسات هفتگی با حدود ۸۰۰ نفر شرکت کننده میشد. لوییز هی با این کارش یک بار دیگر عشق و حمایت را به جنب و جوش درآورد و مردم به شانه حمایت از این بیماران، روبان های قرمز به سینه های خود میزدند. در این زمان بود که او کتاب” ایدز” را نوشت:خلق یک اثر مثبت بر پایه تجربیاتی که از این گروه قدرتمند بدست آورد.

در حال حاضر لوییز هی در رأس موسسه ای بنام ” هی هاوس” قرار دارد. یک موسسه انتشاراتی بسیار موفق که آغاز کارش با سرمایه ای اندک در اتاق پذیرایی خانه ی لوییز هی بنا شد و حالا به یکی از موفق ترین موسسات با فروش بیش از میلیون ها کتاب و کاست در سراسر دنیا تبدیل شده است.

معرفی کتاب قدرت در درون شماست:

 معرفی کتاب قدرت در درون شماست,louise hay the power is within you

معرفی کتاب قدرت در درون شماست,louise hay the power is within you

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) معتقد است قدرتی در درون همه‌ی ما وجود دارد که می‌تواند عاشقانه ما را به سوی سلامت کامل، ارتباطات عالی و مشاغلی کامل سوق ‌دهد، و می‌تواند هر نوع خوشبختی را برایمان به ارمغان بیاورد. برای اینکه این‌ها را به دست آوریم، ابتدا باید باور داشته باشیم که امکان‌پذیر هستند. سپس باید مایل باشیم الگوهایی را در زندگی‌مان به وجود آوریم که خالق شرایطی مخالف میل ما هستند. ما چنین کاری را با رجوع به درون و تکیه به قدرتی درونی که اکنون می‌دانیم چه چیزهایی برای ما بهترین هستند، انجام می‌دهیم. اگر بخواهیم زندگی ما با این قدرت عظیم درونی‌مان همراه شود، می‌توانیم زندگی دوست‌داشتنی‌تر و سعادتمندانه‌تری را خلق کنیم.

لوئیز ال هی، سخنران و مدرس علوم ماورای طبیعت است. او همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش متعددی است و بیش از بیست سال، چهار میلیون انسان را در کشف و استفاده‌ی درست از استعدادشان برای قدرت‌های خلاق و رشد فردی و خود درمانی یاری کرده است

جملات برگزیده کتاب صوتی قدرت در درون شماست:

– اتفاقی ناگوار ممکن است خیلی برایمان سودمند باشد اگر ما به روش‌هایی به آن نزدیک شویم که بتوانیم رشد یابیم.

خشم هیجانی صادقانه است که وقتی به شکل ظاهری تخیله نشود، در درون فرو خورده می‌شود و اغلب به شکل بیماری یا ناکارآمدی رشد می‌یابد.

– ما چیزی فراتر از کالبد و شخصیت‌مان هستیم. روح درونی همیشه زیبا و دوست‌داشتنی است، مهم نیست ظاهر بیرونی‌مان تا چه حد ممکن است تغییر کند.

– وقتی به بصیرت درونی‌ دست یابیم، افق‌هایمان گسترده می‌شوند.

– هریک از ما با جهان و با همه‌ی زندگی پیوند کامل داریم. قدرت در درون ما است تا افق‌های آگاهی‌مان را گسترش دهیم.

در بخشی از قدرت در درون شماست می‌خوانیم:

هیچ مشکلی وجود ندارد که عشق کافی نتواند بر آن غلبه کند. هیچ مرضی وجود ندارد که عشق کافی نتواند آن را درمان کند. هیچ دری نیست که عشق کافی نتواند بازش کند. هیچ خلیجی نیست که عشق کافی نتواند پلی بر روی آن بزند. هیچ دیواری نیست که عشق کافی نتواند آن را فرو بریزد. هیچ گناهی نیست که عشق کافی نتواند جبرانش کند. تفاوتی نمی‌کند که دردسر تا چه حد ممکن است شدید باشد، چقدر ناامیدکننده باشد، چقدر پیچیده باشد، چقدر اشتباه بزرگی باشد. حضور کافی عشق، همه‌ی آن‌ها را برطرف می‌کند و اگر شما بتوانید به اندازه‌ی کافی عشق بورزید، خوشحال‌ترین و قدرتمندترین شخص در جهان خواهید بود.

چرا کتاب صوتی قدرت درون ماست رو گوش بدیم؟,audio book the power is within you
چرا کتاب صوتی قدرت درون ماست رو گوش بدیم؟,audio book the power is within you

چرا کتاب صوتی قدرت درون ماست رو گوش بدیم؟

 یادگیری گوش دادن و اعتماد به صدای درون

دوست داشتن کودک درون – اجازه دادن به احساسات واقعی ما

رهایی از ترس پیری و گذر عمر

به خودمان اجازه می دهیم که رفاه و ثروت کسب کنیم

بیان خلاقیت های مان

پذیرش تغییر به عنوان بخشی طبیعی از زندگی – ایجاد جهانی که از نظر زیست محیطی سالم باشد در جایی که به راحتی می توان یکدیگر را دوست بداریم – و خیلی بیشتر…

نظرات کسانی که این کتاب رو خوانده و گوش داده اند:

 این کتاب واقعا که ارزش خواندن داره

 کتابهای خانم لوییز ال هی بیان شیوا و نگارش روانی داره که مفاهیم عمیق معنویت ضمیر ناخودگاه و قدرت ذهن رو به سادگی و زیبایی توضیح میده

 یه کتاب خیلی عالی که با هر بار خوندن یه چیز جدید ازش یاد میگیری

 من تاحالا چیزهای زیادی راجع به خودم و سوالهای درونی امدر زندگی با این کتاب آموخته ام – اگر شما دچار افسردگی ، اعتیاد یا ناراحتی از دست دادن یک فرد محبوب هستید ، این کتابی است که ارزش خواندن دارد.

دانلود کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی ,کتاب قدرت در درون شماست
دانلود کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی ,کتاب قدرت در درون شماست

نام کتاب : قدرت درون شماست

نویسندگان : لوئیز ال هی – louise hay

عنوان اصلی:  the power is within you

حجم قابل دانلود :608 MB

همین الان کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  19.000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 14.900 هزارتومان (چهارده هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

 

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنید.به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا