راندا برنکتاب صوتی روانشناسیکتاب صوتی موفقیت

دانلود کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن (نسخه کامل mp3)

کتاب قهرمان درون (Hero-The Secret) درباره‌ی یک داستان شگفت‌انگیز است که تاکنون به‌راستی زندگی خیلی‌ها را در سرتاسر دنیا تغییر داده است. چنین داستانی، در سراسر تاریخ، زندگی بسیاری از انسان‌های دیگر را نیز تغییر داده و از ابتدای آفرینش بشر تاکنون بازگو شده است. درحالی‌که این داستان در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف به گونه‌های متفاوت مطرح می‌شود؛ اما ماهیت کلی آن همچنان ثابت باقی می‌ماند. چنین داستانی درباره‌ی قهرمانی است که رفتن به سفری پرمخاطره را روی این کره‌ی خاکی به عهده می‌گیرد.

نوشته های مشابه

کتاب قهرمان: The Secret توسط Rhonda Byrne یک کتاب انگیزشی است که وعده داده است تا الهام بخش باشد و همه ما را به چگونگی جستجو، پیدا کردن و زندگی کردن رویاهای خود نشان دهد. این کتاب پیامی را به ما می گوید که همه ما قهرمانان به شیوه خود هستند و دستور می دهد که چگونه رویاهای خود را برآورده کنیم. من معتقدم که این یکی از  جاه طلبانه ترین کتاب های موفقیت است.که توسط نویسنده معروف راندا برن صورت گرفته شده است.

کتاب قهرمان ( درون ) راندا برن,دانلود کتاب قهرمان راندا برن,Hero (The Secret),کتاب قهرمان درون راندا برن

کتاب قهرمان ( درون ) راندا برن,دانلود کتاب قهرمان راندا برن,Hero (The Secret),کتاب قهرمان درون راندا برن

بخشی از کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن  رو در ویدیو زیر حتما ببینید 👇👇

کتاب قهرمان ( درون ) راندا برن,دانلود کتاب قهرمان راندا برن,Hero (The Secret),کتاب قهرمان درون راندا برن

تصور کنید اگر یک نقشه وجود داشت که گام به گام به شما نشان داد چگونه می توانید از جایی که شما در حال حاضر هستید به جایگاه رویاهاتون و زندگی ایده آل تون رهنمایی میکرد،چقدر زندگی خوشایند تر و لذت بخش تر می شد.کتاب قهرمان -کتاب صوتی قهرمان درون بهترین نقشه راه برای رساندن شما به جایگاه والای رویاهایتان و تحقق بخشیدن به آرزو هایتان نوشته شده است.

کتاب قهرمان درون داستان ۱۲ تن از افرادی است که توانسته‌اند از درد و رنج به خوشبختی،کامیابی،شادی و رفاه برسند، در مسیر مشاغلی که به آن‌ها علاقه دارند گام بردارند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید که این ۱۲ تن هر یک؛ چگونه قهرمان داستان‌های خود شدند و توانستند مرزهای بین خیال و واقعیت را از بین ببرند تا به‌جایی که می‌خواهند، برسند.

به‌ظاهر زندگی چیزی جز درد و رنج نیست؛ اما این فقط یکروی سکه است. بر روی دیگر آن خوشبختی و شادی نهفته است. پس چگونه است که بیشتر انسان‌ها درگیر مشکلات و سختی‌های زندگی می‌شوند؟ این موضوع مربوط به انتخاب آن‌هاست.

انتخاباتی که در طول زندگی انجام می‌دهیم می‌تواند ما را به هرکدام از احساسات خوب و بد سوق دهد.

این انتخاب‌های نادرست است که گاهی ما را به سمت درد و رنج می‌برد و از مسیرمان دور می‌کند. اگر انسان بیاموزد که چگونه می‌تواند با کنترل احساسات به خواسته‌ها برسد، دیگر هیچ غیرممکنی برای او وجود ندارد.

بااینکه تک‌تک ما فردی خاص هستیم، همگی انسانیم و بنابراین هر یک از ما صورت‌های مختلف احساسات بشری را به‌طور کامل داراست. مثل ترس، عدم اطمینان، تردید، لذت، شور و شوق، امید و باور. همه در مواقع مختلف به هنگام پا گذاشتن در سفر قهرمان دچار هر یک از این احساسات می‌شوند.

چون موفق بودن کسی به این معنا نیست که هرگز دچار احساس ترس و تزلزل و تردید نمی‌شوند. آن‌ها هم مثل تو می‌ترسند.

آن‌ها هم مثل تو دچار تردید می‌شوند. فرقش این است که افراد موفق تصمیم می‌گیرند باوجوداین قبیل احساسات که بر وجودشان حاکم است، به دنبال کردن رؤیایشان ادامه بدهند. این افراد اجازه نمی‌دهند ترس یا تردیدشان آن‌ها را از حرکت بازدارد یا مانع دستیابی به رؤیایشان شود.

از زبان نویسنده کتاب قهرمان:

من «راندا برن» (Rhonda Byrne) در سال ۱۹۴۵ در خانواده‌ای معمولی از طبقه‌ی کارگر در شهر ملبورن استرالیا متولد شدم. در سال‌های ابتدایی کارم هیچ آرزوی بزرگی نداشتم، چون تصور نمی‌کردم آرزوهای بزرگ برای من ممکن باشند؛ اما در سال ۲۰۰۴، وقتی به رازی پی بردم، زندگی‌ام ازاین‌رو به آن رو شد. آرزویی بزرگ بر ذهن من حکم‌فرما شد، این‌که رازی را که کشف کرده بودم با دنیا در میان بگذارم. اگر شما هم مثل گذشته‌ی من هستید و هرگز آرزوی بزرگ نداشته‌اید چون تصور می‌کردید شدنی نیست، بدانید و آگاه باشید که در سفری که عازم آن هستید هر چیزی را که برای رسیدن به آرزوهایتان نیاز دارید خواهید یافت، ولو آرزوهای به‌ظاهر محال.

بیوگرافی راندا برن,زندگی راندا برن ؟ ,جملات راندا برن
بیوگرافی راندا برن,زندگی راندا برن ؟ ,جملات راندا برن

این داستان شماست. این هدف شماست. این علت حضور شما در این کره‌ی خاکی است. سفر قهرمان را طی کنید و قهرمان درونتان را کشف کنید. بادانش بسیار گران‌بهایی که قصد دارید به دست آورید و با بهره‌گیری از توانایی‌های ژرفتان، قادر خواهید بود آرزویتان را برآورده کنید و حقیقت و شادمانی پاینده‌ای را که هرکدام از ما از ته دل طالب آن هستیم پیدا کنید. مهم نیست کجای زندگی‌تان هستید، مهم نیست چند سال دارید؛ برای دنبال کردن آرزویتان هرگز دیر نیست…

مجله تایم در سال ۲۰۰۷ «راندا برن» را به‌عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار در دنیا معرفی کرد. وی هم‌اکنون ساکن لس‌آنجلس است. (شهرت وی بیشتر به خاطر ساخت مستند راز و پس‌ازآن انتشار کتابی به همین نام است و همچنین کتاب قهرمان. عنوان کتابی که به ۴۰ زبان زنده دنیا ترجمه شد و فروشی بیش از ۱۹ میلیون نسخه در جهان داشت)

من قهرمانِ درونِ توأم!

تمام آنچه برای خوشبخت زندگی کردن لازم داریم، در درونمان نهفته است، حال‌آنکه برای کسبِ ذره‌ای موفقیت، در حالِ کنکاشِ مداوم در بیرون از خود هستیم.

وقتی ماجراهای افراد زیادی که حتی وضعیتِ بعضی‌شان بسیار بدتر از من بود را شنیدم و دیدم که چگونه پس‌ازاینکه قهرمان درونشان را پیدا کردند، زندگی‌شان در همه ابعاد تغییراتِ بسیاری کرده و به موفقیت‌های کوچک و بزرگِ زیادی رسیدند، بسیار مشتاق‌تر شدم تا با برقراری ارتباط با قهرمان درونم، تصمیم‌های بهتری برای زندگی‌ام بگیرم…

با قهرمان درونت ارتباط برقرار کن

⚠️ آیا می‌دانی که تو اصلی‌ترین نقش را در کائنات داری؟

⚠️ آیا می‌دانی هر کاری که می‌کنی مثل اثرانگشت بر کل کائنات باقی می‌ماند؟

مأموریت تو بر روی زمین این است که هر طور شده با اقدامی خردمندانه آرزوها و رؤیاهایت را عملی کنی. هرچند پس از سال‌ها اتلاف وقت متوجه شوی که به‌طورکلی مسیر زندگی را اشتباهی طی کردی؛ اما غصه نخور. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. تا زمانی که زنده هستی می‌توانی خودت را متحول و دگرگون کنی. برای این کار باید گام‌هایی را برداری تا تو را به سرمنزل مقصود برساند. گام اول این است که باید با گذشته‌ات خداحافظی کنی. به آنچه پشت سر گذاشته‌ای فکر نکنی. برای کشف «خود واقعی» یا «قهرمان درونت» قطعاً موانع و بن‌بست‌هایی وجود دارد. ولی این‌ها نباید باعث سرخوردگی و ناامیدی تو شود.

هر آنچه را که برای خوشبختی و موفقیت نیاز داری در درونت نهفته است. تو اقیانوسی عظیم هستی. آب را از دیگران گدایی نکن. پس زمانی موفقیت از آن توست که تعادل و توازن را در تمام جنبه‌های زندگی رعایت کنی. زندگی تو نتیجه تصمیم‌هایی است که گرفته‌ای. پس اگر از زندگی‌ات راضی نیستی؛ زمان آن رسیده است که با برقراری ارتباط با «قهرمان درون» تصمیم‌های بهتری بگیری.

محتوای کتاب قهرمان درون راندا برن

کتاب قهرمان درون، درباره‌ قصه‌ای است که زندگى راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است. این قصه، از آغاز زمان به شیوه‌هایى گوناگون در فرهنگ‌ها و کشورهاى گوناگون روایت‌شده، اما مضمون آن همواره یکى بوده است. داستان درباره‌ى قهرمانی است که شجاعانه عازم سفرى بر روى این کره خاکی شده است.

منظره‌ى زمین بسیار دلپذیر و زیباست، دریاها، کوه‌ها، جنگل‌ها، سواحل، دشت‌ها، حیوانات، پرنده‌ها و غیره … به این زیبایى طبیعى باید اضافه کنیم، تمامى شور و حالِ تجربیات آدم‌هایى را که ساکن این کره‌ى زیبا هستند. باوجوداین، همان‌طور که قهرمان آن را کشف مى‌کند، زندگى بر روى زمین با چالش‌هایى بسیار همراه است. رشد، زحمت بسیار دارد، از کودکى تا بلوغ، جوانى و پیرى. هیچ‌کس نمى‌تواند از درد و رنج فیزیکى، غم و سرانجام مرگ، بگریزد. البته، زندگى بر روى این کره‌ى خاکی با درد و لذت، غم و شادى، شکست و پیروزى همراه است، زیرا زندگى خاکى ما آدم‌ها بر تضادها و تقابل‌ها استوار است. هر چیزى ضدى دارد و با ضد خود شناخته مى‌شود.

مولانا مى‌گوید:

این جهان، خود حبس جان‌هاى شماست هین روید آن‌سو که صحراى شماست

این جهان، محدود و آن خود، بى‌حد است نقش و صورت، پیش آن معنا، سَد است.

آرى، آن‌سو را تو خود باید کشف کنى و به امکانات بى‌حد خود دست‌یابی.

تنها با کامل کردن سفر قهرمان و فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه‌ى وجود خویش است که تو قهرمان قصه‌ى زندگى خویش مى‌شوى. آنگاه، هدفى والا در چشم‌انداز زندگى تو قرار مى‌گیرد و قلب تو را متوجه خود مى‌کند، کمک به کسانى که درراه سفر قهرمانى زندگى خویش تازه گام نهاده‌اند. تو با تمامى آنچه درراه سفر قهرمانى خویش در زندگى کشف کرده‌اى به کمک آن‌ها مى‌شتابى.

آدم‌هایى که قرار است در کتاب قهرمان با آن‌ها سفر کنى کسانى هستند که به راه سفر قهرمانِ زندگى خویش گام نهاده‌اند. آن‌ها از سراسر جهان گرد هم آمده‌اند تا داستان زندگى خویش را بازگویند و تجربه‌هاى خویش را با تو سهیم شوند. آن‌ها مى‌کوشند تا تو را به سفرى دل‌انگیز و پرهیجان ترغیب کنند: سفرِ قهرمان.

فهرست مطالب کتاب قهرمان درون راندا برن
فهرست مطالب کتاب قهرمان درون راندا برن

فهرست مطالب کتاب قهرمان درون راندا برن:

مقدمه

بخش نخست: رؤیا

 • تو را به ماجرا فرامی‌خواند
 • جواب رد دادن به نداى درون
 • یافتن رؤیاى خویش
 • سعادت خویش را دنبال کن

بخش دوم: قهرمان

 • باور
 • چشم‌انداز
 • ذهن یک قهرمان
 • قلب یک قهرمان
 • شیوه‌ى قهرمان
 • تعهد

بخش سوم: جستجو

 • هزارتو
 • نه‌گویان و حامیان
 • راه آزمون‌هاى سخت و معجزه‌ها
 • برترین آزمون

بخش چهارم: پیروزى

 • پاداش
 • زندگىِ درخور زیستن
 • قهرمانِ درون تو

معرفی کتاب قهرمان راندا برن,کتاب قهرمان درون راندا برن,دانلود کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن
معرفی کتاب قهرمان راندا برن,کتاب قهرمان درون راندا برن,دانلود کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن

معرفی کتاب قهرمان راندا برن:

کتاب قهرمان درباره‌ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته‌شده و به شکل‌های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشرشده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می‌ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می‌شود سفری را روی سیاره‌ی زمین آغاز کند.

کره‌ی زمین به شکل بی‌نظیری زیباست – انباشته از اقیانوس‌های وسیع، کوه‌ها، جنگل‌ها، نوارهای ساحلی خیره‌کننده، دشت‌های گسترده و همه نوع مخلوق و حیوان تماشایی. همراه با زیبایی جهان طبیعت، موفقیت و شادمانی‌ای هست که بشر ساکن در آن طعمش را می‌چشد؛ اما همان‌گونه که قهرمان پی می‌برد، زندگی برای بشر درعین‌حال بسیار چالش‌برانگیز است. رشد از دوران کودکی تا نوجوانی، بزرگ‌سالی و احتمالاً پیری رنج‌آور است و هرکس با دشواری‌هایی از دوران قبیل بیماری جسمانی، فقر و اندوه و درنهایت مرگ روبه‌رو می‌شود.

شادی و غم در این کره‌ی خاکی هر دو موجودند، چون این دنیای زیبا دنیای دوگانگی است، دنیای تضادها. برای هر چیزی یک‌جهت مخالف هم هست. روشنی و ظلمت، نزدیک و دور، بالا و پایین، چپ و راست، گرم و سرد؛ و این تضادها در هر سطحی از زندگی مشاهده می‌شوند. روی کره‌ی زمین، هر چیزی متضاد خودش را دارد.

     

و این همان دنیا با امکانات مساوی‌اش برای شادی فراوان، عشق بزرگ، چالش‌های متعدد و رنج فراوان است که شما خواسته‌اید به آن بیایید. شما هستید که خواسته‌اید به اینجا بیایید و طعم زندگی کردن در چنین مکان زیبا اما چالش‌برانگیزی را بچشید. شما هستید که مصمم بودید هیچ مشکلی آن‌قدر بزرگ نیست که شمارا از کشف «قهرمان» درونتان بازدارد. شمایید که دوست داشتید به سفر «قهرمان» بروید. چون شما «قهرمان» این داستان هستید.

هنگامی‌که متعهد می‌شوید به سفر قهرمان بروید، بدون تجهیزات رها نمی‌شوید. شما با توانایی‌های بسیار ژرف در درونتان زاده شده‌اید که با آن‌ها می‌توانید به آرزوهایتان تحقق بخشید و بر هر گرفتاری و مانع و چالشی غلبه کنید؛ اما با متولد شدن در محدوده‌ی دنیای زمینی، دانش و آگاهی شما هم محدود شد، بدین معنی که ذات واقعیتان و توانایی‌های ژرف درونتان را به خاطر نمی‌آورید. بایسته است آن‌ها را برای خودتان از نو کشف کنید.

تنها از طریق به انجام رساندن سفر قهرمان و شکوفایی امکان پدیدار شدن برترین ویژگی‌های انسانی درونتان است که سرانجام قهرمان خواهید شد و پس‌ازآن، هدفی تازه قلبتان را تسخیر می‌کند، کمک کردن به آنانی که در ابتدای مسیر سفر قهرمانشان هستند، با هر چیزی که در این مسیر کشف کرده‌اید.

افرادی که اینجا با آنان ملاقات می‌کنید بیش از این سفر قهرمانشان را آغاز کرده‌اند. آنان از سراسر دنیا کنار یکدیگر جمع می‌شوند تا داستان‌ها و هر چیزی را که تجربه کرده‌اند با شما در میان بگذارند تا کمک کنند شما سفر قهرمان خودتان را آغاز کنید.

الیز ماری – اهل ایالات متحد امریکا

الیز ماری از پدر و مادری معتاد متولد شد و در نیویورک در فقر بزرگ شد. در نوجوانی مادرش را از دست داد و پدرش به نوانخانه رفت و او خودش را بی‌خانمان یافت. لیز که تحصیلش را به پایان نرسانده بود، در کوچه و خیابان روی پله‌ها می‌خوابید و برای زنده ماندن از مغازه‌ها خوراکی می‌دزدید. در چنین اوضاع و احوالی بود که آرزویی در درونش شکل گرفت: این‌که به دانشگاه هاروارد برود. چهار سال بعد، لیز به آرزویش رسید و از طریق منتشر کردن سرگذشتش، نویسنده‌ای بسیار محبوب و یکی از سخنرانان انگیزشی پرطرفدار دنیا شده است.

گ. م. رائو – اهل هند

گ. م. رائو در دهکده‌ای کوچک در هند بزرگ شد که فاقد برق و تلفن بود، جایی که ساکنانش مجبور بودند برای گرفتن سهمیه‌ی مایحتاج در صف بایستند. باوجود شکست در نخستین اقدامش برای شرکت در آزمون‌های مقدماتی دبیرستان، او دوست داشت به دنیای کسب‌وکار وارد شود و با کسب‌وکاری کوچک خانه‌ای زیبا و جمع‌وجور برای خودش دست‌وپا کند. خوشبختانه، او هم بسیار پذیرای فرصت‌هایی بود که سر راهش قرار گرفتند. به‌تدریج، اولین شغلش یعنی کنف ریسی را گسترش داد تا امروز که سیطره‌ی قدرتش شامل نیروگاه‌های برق، شرکت‌های ساخت فرودگاه‌ها و بزرگراه‌ها و عمران شهری ست.

يرد همیلتن – اهل ایالات متحد امریکا

يرد همیلتن در خانواده‌ای ازهم‌پاشیده در هاوایی بزرگ شد. برخلاف احساس طردشدگی و تبعیض و با درک این‌که چاره‌ای ندارد جز این‌که به‌سرعت بزرگ شود، دست‌به‌کار شد تا خودش را به‌عنوان یک موج‌سوار ماهر به اثبات رساند و به‌جایی برسد که پیش‌ازاین هیچ موج‌سواری نرسیده بود. ماجراجویی‌های افراطی‌اش در داخل و خارج از آب موجب صدمه‌های بسیار جدی، شکستگی‌های متعدد استخوان و گم‌شدن‌های پیاپی در دریا شد، اما بازهم می‌خواست به آرزویش تحقق بخشد و محدودیت‌های موجود را پشت سر نهد و پیش برود تا این‌که یکی از بزرگ‌ترین موج‌سوارهایی شود که دنیا تابه‌حال به خود دیده است.

آناستازیا سوئر – اهل رومانی

آناستازیا سوئر و خانواده‌ی جوانش در بحبوحه‌ی جنگ سرد، در جست‌وجوی زندگی بهتر، از رومانی کمونیست گریختند. او بدون پول و بدون توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی به لس‌آنجلس رسید و روزی چهارده ساعت در آرایشگاهی کارکرد. مدتی بعد، آناستازیا پی برد که هیچ‌چیز در زندگی‌اش تغییر نمی‌کند مگر اینکه کارش را تغییر دهد. او تصمیم گرفت آرایشگاه خودش را باز کند. در بورلی هیلز آناستازیا به اعتبار شیوه‌ی منحصربه‌فرد آرایش ابرویش به‌سرعت پله‌های موفقیت را طی کرد و طی سال‌ها هنر شکل‌دهی ابرو را به هنری جهانی تبدیل کرد.

پل اورفالی – اهل ایالات متحد امریکا

پل اورفالی در سال‌های تحصیلش دچار خوانش پریشی و اختلال توجه کم‌توجهی با توجه بیش‌ازحد بود. بااینکه در اصل قادر به خواندن نبود، آرزوی ساختن شرکتی بزرگ‌تر از آی.بی.ام را داشت. پل برای برطرف کردن چالش‌های خواندن و نوشتنش، قوه‌ی حساس مشاهده را در خود پرورش داد و روزی درحالی‌که در صفی ایستاده بود، فکری به ذهنش خطور کرد: نیاز به رونوشت برداری و چاپ ارزان. از آن اندیشه، کینکو متولد شد که سرانجام به یک شرکت چند میلیارد دلاری تکثیر و نسخه‌برداری تبدیل شد.

دانلود کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن (نسخه کامل mp3),مشخصات کامل کتاب صوتی قهرمان درون
دانلود کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن (نسخه کامل mp3),مشخصات کامل کتاب صوتی قهرمان درون

مشخصات کامل کتاب صوتی قهرمان درون :

  نام کتاب : کتاب قهرمان درون

 نویسندگان : راندا برن-Rhonda Byrne

 عنوان اصلی: Hero-The Secret

 حجم قابل دانلود :141 MB

همین الان کتاب صوتی قهرمان درون راندا برن (نسخه کامل mp3) را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول ۱۹٫۰۰۰ هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه 14٫۹۰۰ تومان (چهارده هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

3box

پشتیبانی سایت:

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا