eckhart tolleاکهارت تولهکتاب صوتی روانشناسیکتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیت

دانلود کتاب سکون سخن می گوید اثر اکهارت توله(نسخه کامل)

کتاب سکون سخن می گوید اثر اکهارت توله نسخه کامل و صوتی را در این صحفه میتوانید دانلود کنید.اگر شما هم در جست و جوی افکار، فرضیه ها، باورها و بحث های روشنفکرانه برانگیزنده نزد استاد معنوی – کتاب صوتی سکون سخن می گوید (stillness speaks eckhart tolle) – بیایید، ناامید خواهید شد

در کتاب صوتی سکون سخن می گوید نوشته ی اکهارت تول میخوانیم :

سکون طبیعت اصلی توست. سکون چیست؟

  • نوعی فضا یا هشیاری درونی که واژه های این صفحه در آن دریافت می شوند و به افکار تبدیل می گردند. بدون آن هشیاری ، هیچ درکی ، هیچ فکری و جهانی وجود نداشت. تو آن هشیاری هستی که به جامه مبدل انسان درآمده ای.

هنگامی که به سکوت آگاه می شوی ، بی درنگ آن حالت هشیاری ساکن درونی ایجاد میشود . اکنون حاضر هستی و از هزاران سال شرطی سازی جمعی بشر به بیرون گام نهاده ای.

 stillness speaks eckhart tolle,کتاب سکون سخن می گوید,اکهارت تول

stillness speaks eckhart tolle,کتاب سکون سخن می گوید,اکهارت تول

eckhart tolle biography,eckhart tolle books,بیوگرافی اکهارت توله
eckhart tolle biography,eckhart tolle books,بیوگرافی اکهارت توله

بیوگرافی اکهارت توله (مختصری از زندگی اکهارت توله) :

اکهارت تُله، اکهارت تُل یا اکهارت تُلی (به آلمانی: Eckhart Tolle) (زاده ۱۶ فوریه ۱۹۴۸ در آلمان) نویسنده و معلم معنوی و شهروند کانادا است.

کهارت سال ۱۹۴۸ در شهر لونن واقع در شمال دورتموند در کشور آلمان متولد شد. وی دوران کودکی خود بخصوص دوران ابتدایی زندگی خود در آلمان را دوران سرشار از غم و بدون شادی توصیف می کند. والدین او پس نزاع و مشاجره سرانجام از یکدیگر جدا شدند و به زودی وی نسبت به محیط خصومت آمیز مدرسه احساس بیگانگی کرد. او در سن سیزده سالگی جهت زندگی با پدر خود به اسپانیا رفت. پدر اکهارت اصراری به حضور وی در دبیرستان نداشت و این موضوع سبب شد تا وی مطالعه نجوم، ادبیات و زبان را در خانه شروع کند. در سن نوزده سالگی وی به انگلستان رفت و در مدرسه ای در لندن به مدت سه سال مشغول تحصیل زبان های آلمانی و اسپانیایی شد. در این دوران وی به خاطر وجود افسردگی، ترس و اضطراب در زندگی خود به جستجوی پاسخ به سوال های زندگی خود پرداخت. در سن ۲۲ سالگی وی تصمیم گرفت جستجوی خود را در زمینه های فلسفه، ادبیات و روانشناسی دنبال کند و بنابراین در دانشگاه لندن ثبت نام کرد. پس از فارغ التحصیلی، تحصیلات تکمیلی خود را در سال ۱۹۷۷ در دانشگاه کمبریج آغاز نمود و زمان کوتاهی پس از آن ترک تحصیل کرد.

یک شب در سال ۱۹۷۷ در سن ۲۹ سالگی پس از سالها رنج ناشی از افسردگی شدید (تمایل به خودکشی) او یک دگرگونی عمیق را تجربه می‌کند. آن شب در حالی که با رنج غیر قابل تحمل افسردگی، از خواب برمیخیزد به یک شهود دگرگون کننده دست می‌یابد… و کتاب صوتی سکون سخن می گوید حاصل این شهود عمیق است.

کتاب صوتی سکون سخن می گوید,Stillness Speaks book,کتاب سکون سخن می گوید, اکهارت توله
کتاب صوتی سکون سخن می گوید,Stillness Speaks book,کتاب سکون سخن می گوید, اکهارت توله

بخشی از کتاب سکون سخن می‌گوید :

در این کتاب ، واژگان به چیزی اشاره می کنند که در قلمروی فکر یافت نمی شود، بلکه در بُعدی از درون شما وجود دارد که عمیق تر و بی اندازه گسترده تر از فکر است . آرامش پرشور و زنده یکی از ویژگی های آن بُعد است . بنا بر این هر گاه به هنگام خواندن احساس می کنید که آرامش درونی در شما پدیدار می شود، بدانید که این کتاب کار خود را به انجام می رساند و وظیفه خود را به عنوان آموزگار شما به جا می آورد؛ یعنی به شما یادآوری می کند که چه کسی هستید و راه بازگشت به سوی خانه را نشان می دهد.

این کتابی نیست که از ابتدا تا پایان بخوانید و سپس کنار بگذارید. با آن زندگی کنید، بارها آن را در دست بگیرید و از آن مهم تر بارها آن را زمین بگذارید. به عبارت دیگر، وقت بیش تری را صرف نگه داشتن آن کنید تا خواندن آن . خوانندگان بسیاری به طور طبیعی تمایل می یابند که پس از خواندن هر قطعه دست از خواندن بکشند، درنگ نمایند، بیندیشند و سکون پیدا کنند. در این مورد مفیدتر و مهم تر است که گاه از خواندن دست بکشید تا به خواندن ادامه دهید. اجازه دهید که این کتاب وظیفه اش را انجام دهد و شما را از راه و رسم همیشگی و قدیمی تفکر شرطی و تکراری بیرون بکشد.

این کتاب، واژه ها را به کار می گیرد تا از طریق خواندن در ذهن شما به فکر تبدیل شوند. اما این افکار معمولی نیستند، یعنی تکراری ، پر سر و صدا و خودخواهانه نیستند و برای جلب توجه فریاد نمی کشند. افکار درون این کتاب درست مانند افکار یکایک استادان معنوی حقیقی و درست مانند سوتراهای باستانی نمی گویند، « به من نگاه کن . » بلکه می گویند، « به ورای من نگاه کن ! » از آنجا که این افکار از سکون نشات گرفته اند، نیرومند هستند و این نیرو شما را به همان سکونی که منشای آن ها بوده ، بازمی گرداند. آن سکون ، آرامش درون است و آن آرامش و سکون جوهر وجود شماست . سکون درون است که جهان را حفظ و دگرگون می نماید.

بخشی از کتاب سکون سخن می‌گوید,دانلود کتاب سکون سخن می گوید ,Stillness Speaks - Eckhart Tolle
بخشی از کتاب سکون سخن می‌گوید,دانلود کتاب سکون سخن می گوید ,Stillness Speaks – Eckhart Tolle
جملاتی در باب سکون از اکهارت توله نویسنده کتاب سکون سخن می گوید :

هنگامی که ارتباط با سکون درون را از دست می دهی ، ارتباط با خودت را از دست می دهی . هنگامی که ارتباط با خودت را از دست می دهی ، در جهان گم گشته می شوی.

درونی ترین احساسی که از خود – از آن کسی که هستی – داری ، از سکون تفکیک ناپذیر است . این همان من هستم است که از نام و شکل عمیق تر می باشد.

سکون ، طبیعت اصلی توست . سکون چیست ؟ نوعی فضا یا هشیاری درونی که واژه های این صفحه در آن دریافت می شوند و به افکار تبدیل می گردند. بدون آن هشیاری ، هیچ درکی ، فکری و جهانی وجود نداشت .تو آن هشیاری هستی که به جامه مبدل انسان درآمده ای

همهمه درونی تفکر معادل با سر و صدای بیرونی ست . سکون درونی معادل با سکوت بیرونی ست .هر گاه سکوتی در پیرامونت وجود دارد، به آن گوش بسپار. یعنی فقط آن را ببین و به آن توجه کن . گوش دادن به سکوت ، بُعد سکون را در درون تو بیدار می کند، زیرا فقط از طریق سکون است که می توانی به سکوت آگاه شوی .ببین که در لحظه توجه به سکوت پیرامونت ، فکر نمی کنی . آگاه هستی ، اما فکر نمی کنی

هنگامی که به سکوت آگاه می شوی ، بی درنگ آن حالت هشیاری ساکن درونی ایجاد می شود. اکنون حاضر هستی و از هزاران سال شرطی سازی جمعی بشر به بیرون گام نهاده ای .

اکهارت تول -کتاب صوتی سکون سخن می گوید,Stillness Speaks (Audiobook) by Eckhart Tolle
اکهارت تول -کتاب صوتی سکون سخن می گوید,Stillness Speaks (Audiobook) by Eckhart Tolle

جملاتی از کتاب صوتی سکون سخن می گوید اکهارت تول :

سکوت مفید است ، اما برای یافتن سکون نیازی به آن نداری . حتی در هیاهو می توانی به سکون متن صدا، به فضایی که صدا از آن برمی خیزد، آگاه باشی آن فضای درونی آگاهی ناب،خودِ آگاهی ست .
می توانی به آگاهی به عنوان زمینه تمامی دریافت های حسی و تمامی افکارت آگاه شوی . آگاه شدن به آگاهی ، پدیدار شدن سکون درون است .
به وقفه توجه کن ! وقفه میان دو فکر، فضای ساکن کوتاه میان واژه ها در گفت و گو، فاصله میان نت های پیانو یا فلوت ، یا وقفه میان دم و بازدم .هنگامی که به این وقفه ها توجه می کنی ، آگاه بودن به « چیزی » به آگاهی صرف تبدیل می شود. بُعد بی شکل آگاهی خالص از درونت به پا می خیزد و جایگزین « شناسایی از طریق شکل » می گردد
مشخصات کامل کتاب صوتی سکون سخن می گوید,stillness speaks audio
مشخصات کامل کتاب صوتی سکون سخن می گوید,stillness speaks audio

مشخصات کامل کتاب صوتی سکون سخن می گوید :

  نام کتاب : کتاب سکون سخن می گوید

 نویسندگان : اکهارت توله

 عنوان اصلی: Stillness Speaks

 حجم قابل دانلود :۸۲ MB

همین الان کتاب صوتی سکون سخن می گوید (نسخه کامل) را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول 19.000 هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه 9.900 تومان (نه هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

3box

پشتیبانی سایت:

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یک =

دکمه بازگشت به بالا