فیلم آموزش کسب موفقیتکتاب موفقیت

دانلود برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت برای اندروید

بر طبق اصل اساسی قانون جذب پول و ثروت ،با توجه کردن بیشتر [چه به صورت خودآگاه و چه به صورت ناخودآگاه] به پول و ثروت،میتونید پول و ثروت بیشتری رو به سوی خودتون جذب کنید. برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت به صورت حرفه ای بهینه سازی شده است تا به صورت خودآگاه توجه شما رو به پول و ثروت بیشتر کند.

همچنین این برنامه والپیپر های زنده و بسیار زیبایی رو در اختیار شما قرار میدهد و علاوه بر این به صورت ناخودآگاه هم شما رو برای جذب ثروت برنامه ریزی میکند.

این برنامه به صورت سابلیمینال طراحی شده و پیام های پنهان رو برای جذب پول و ثروت به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال میکند.

دانلود برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت برای اندروید
دانلود برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت برای اندروید

ویژگی های برنامه اندروید برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت:

والپیپر های جذاب،زنده و متحرک   (Live Wallpapers)

افزایش جذب پول و ثروت به زندگی شما  (money attraction)

برنامه ریزی ضمیر خودآگاه و ناخوداگاه شما

پس زمینه های زنده و متحرک سابلیمینال (subliminal money attraction)

ارسال پیام های پنهان برای جذب پول به زندگی شما

امکان افزودن والپیپرهای دلخواه به برنامه

 

 

مجموعه لایو والپیپر اندروید Live Wallpapers Unlimited Full apk

نصب و راه اندازی برنامه مجموعه لایو والپیپر اندروید (جذب پول و ثروت ) :

 همین الان برنامه money attraction Live Wallpapers رو از با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کرده و روی گوشی خودتون نصب کنید.👇👇

 

پس زمینه های زنده و متحرک سابلیمینال (subliminal money attraction)
پس زمینه های زنده و متحرک سابلیمینال (subliminal money attraction)

قانون توجه و تمرکز به ما چه می گوید؟

در کل قانون توجه می گوید: به هر چیزی توجه کنید آن را در زندگیتان بیشتر و پررنگتر خواهید کرد. ما با فکر کردن، به یادآوردن، صحبت کردن بیرونی و درونی، گوش کردن، تصویرسازی کردن و … همگی در حال توجه کردن و تمرکز به موضوعی هستیم که اگر آن موضوع، هسته مثبتی داشته باشد ما قطعا در حال گسترش دادن آن و دعوت کردن از آن موضوع ها در زندگی خود هستیم. و اگر ما در هر مرحله ای از زندگی به موضوعی توجه نکنیم، آن موضوع از زندگی ما شروع به ناپدید شدن خواهد کرد.

توجه کردن ما به هر موضوعی در طول شبانه روز، بسیار در نتایجی که می گیریم موثر است. در واقع رسیدن به هدف، چیزی جز هدایت درست توجه و تمرکز ما به سمت خواسته هایمان نیست. قانون توجه به ما اینگونه میگوید که توجه ما روی هر موضوعی که باشد، یک پل ارتباطی بین ما و هسته آن ایجاد میشود تا آن موارد بتوانند بیشتر وارد زندگی ما شوند. و این اصل بصورت قانونی همیشگی در زندگی همه افراد وجود داشته و دارد.

به زبان ساده ، قانون جذب توانایی جذب هرچه بیشتر تمرکز روی زندگی ما است. اعتقاد بر این است که فارغ از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما در معرض قوانینی هستیم که بر جهان حاکم هستند ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای ترجمه هرچه در افکار ما است و تبدیل آنها به واقعیت استفاده می کند. در اصطلاحات اساسی ، همه افکار در نهایت به چیزهایی تبدیل می شوند. اگر بر روی نابودی و تاریکی منفی تمرکز کنید ، زیر آن ابر خواهید ماند. اگر روی افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی داشته باشید که رسیدن به آنها را هدف خود قرار دهید ، با اقدامی گسترده راهی برای دستیابی به آنها پیدا خواهید کرد.

قانون جذب چیست؟برنامه ریزی ضمیر خودآگاه و ناخوداگاه
قانون جذب چیست؟برنامه ریزی ضمیر خودآگاه و ناخوداگاه

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است. تعداد بسیار کمی از افراد کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چقدر در زندگی روزمره آنها تأثیر دارد. خواه این کار را دانسته و ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجود خود ، ما مانند مغناطیس انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر از آنچه را که بیرون آورده ایم به خود جلب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز نسبت به پتانسیلی که در اعماق خود قفل شده است ، کور هستیم. در نتیجه ، خیلی راحت است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار غلط را به بیرون می فرستد و احساسات و حوادث ناخواسته بیشتری را به زندگی شما جذب می کند.

با گفتن این موارد ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شما کار می کند ، باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نیست. بعلاوه ، شما یاد گرفته اید که چگونه این موارد را به طور موثر در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، ایجاد تمام آینده شماست.

 ویدیو 5 راز قانون جذب کائنات که کسی به شما نمیگوید رو از اینجا ملاجضه کنید👇👇 

 

آیا قانون جذب واقعی است؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزشهای آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردانی که آثار خود را در این جهان برجای گذاشته اند ، نشان داده اند که قانون جذب یکی از بزرگترین قدرتهای روی زمین است. با شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بزرگی که بسیار دوست داشتنی هستند مانند شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون که همگی این آثار را از طریق آثار خود منتقل می کنند.

 

بسیاری از مدافعان مدرن قانون جذب نیز وجود داشته اند. از جمله آنها می توان به اپرا وینفری ، جیم کری و دنزل واشنگتن اشاره کرد. علاوه بر این ، با بیش از 5.8 میلیون طرفدار فیس بوک ، بسیاری از داستان های موفقیت پیرامون قانون جذب وجود دارد.

ارسال پیام های پنهان برای جذب پول به زندگی شما subliminal money attraction
ارسال پیام های پنهان برای جذب پول به زندگی شما subliminal money attraction

سابلیمینال  چیست (تعریف ساده و روان):

پیام سابلیمینال،به پیام هایی گفته میشه که به صورتی در تصاویر یا در فایل های صوتی گنجانده میشود تا بدون آگاهی ضمیر ناخودآگاه شما،در ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ کرده و پیام مربوطه رو به ذهن شما القا میکند.

سابلیمینال  چیست (تعریف ساده و روان)
سابلیمینال  چیست (تعریف ساده و روان)افزایش جذب پول و ثروت به زندگی شما (money attraction)

سابلیمینال  تصویری جذب پول و ثروت:

دلیل شماره یک که پیام های مخفی را بسیار قدرتمند می کند ، این است که آنها می توانند بر روان شما تأثیر بگذارند. هدف آنها دور زدن آگاهی انتقادی و استدلال منطقی برای ترویج تحول سریع و طولانی مدت است.

ببینید ، بیشتر ما سعی می کنیم تغییرات را فقط با رفتار ایجاد کنیم ، که در برخی موارد کاملاً مثر است. اما ، اگر همان مشکلات قدیمی بارها و بارها تکرار شوند ، شما به سادگی الگوهایی در زیر سطح دارید که همه جنبه های وجود شما را کنترل می کند.

پیام های سابلیمینال برای رفع انسدادهایی است که شما را از پیشرفت چشمگیر باز می دارد.

نفوذ سابلیمینال یکی از کارآمدترین و دوستانه ترین تکنیک هایی است که مستقیماً با ریشه – باورهای محدودکننده ناخودآگاه شما – سروکار دارد.

محرک های سابلیمینال به طور گسترده مورد تحقیق قرار گرفته اند. این یک روش عالی برای ایجاد تغییرات عمیق است که تقریباً هر کسی صلاحیت انجام آن را دارد. اثر بخشی و سادگی آن را بسیار محبوب و مورد مطالعه قرار می دهد.

از طریق ابزاری ناشناخته که توسط نخبگان مورد استفاده قرار گرفت ، پیامهای مخفی در میان میلیونها نفر در سراسر جهان گسترش یافته است.

در برنامه والپیپر و برنامه پس زمینه زنده جذب پول و ثروت ما پیام های مخفی سابلیمینال رو برای شما قرار دادیم که ذهن شما رو برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی و آماده میکند.

مجموعه لایو والپیپر اندروید Live Wallpapers Unlimited Full apk

نصب و راه اندازی برنامه مجموعه لایو والپیپر اندروید (جذب پول و ثروت ) :

 همین الان برنامه money attraction Live Wallpapers رو از با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کرده و روی گوشی خودتون نصب کنید.👇👇

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا