wallace-d-wattlesکتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیتوالاس واتلز

دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز The Science of Getting Rich

آشنایی با کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز The Science of getting rich :

«کتاب علم ثروتمند شدن» نوشته والاس دلیوس واتلس(۱۹۱۱-۱۸۶۰) نویسنده آمریکایی و پیشگام در مباحث موفقیت است.

«دانش ثروتمند شدن» اولین کتاب موفقیتی است که در دنیا به چاپ رسیده است. در کتاب راز، در ابتدا، راندا برن می‎گوید که از دخترش هالی کتابی قدیمی هدیه گرفته و با نگاهی گذرا به آن گوشه‎ای از یک راز بزرگ برای او آشکار شده است. پس از آن برای اینکه این راز را به اطلاع عموم برساند مجموعه راز را تهیه کرده است. اشاره برن به کتاب حاضر است.

کتاب صوتی علم ثروتمند شدن راهنمایی است عملی و نه فیلسوفانه، یک راهنمای واقعی است، نه یک مقاله بر پایه نظریه‌ها. این کتاب برای مردان و زنانی است که بیشترین فشار بر آنها نیاز به پول است. کسانی که می‌خواهند اول پولدار شوند و بعد فلسفه پردازی کنند. برای کسانی که تاکنون نه وقت آن را داشته‌اند و نه توانایی و نه فرصتی تا به طور عمیق متافیزیک را بیاموزند. اما می‌خواهند نتیجه بگیرند و قصد دارند تا آخرین نتایج این علم را برای عملکرد خود استفاده نمایند. بدون اینکه در جریان کل فرآیندی که به نتیجه مورد نظر ختم می‌شود قرار بگیرند.

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن مناسب چه کسانی است؟؟

کتاب “دانش ثروتمند شدن” اثر “والاس د. والتز” برای افرادی است که زمان، وسیله و امکان مطالعه‌ی عمیق درباره‌ی ماوراءالطبیعه را ندارند، ولی می‌خواهند بدون پرداختن به این دانش پیچیده، از نتایج عملی آن استفاده کنند.

The Science of getting rich book,دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز,دانش ثروتمند شدن,کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن
The Science of getting rich book,دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز,دانش ثروتمند شدن,کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

 

در بخشی از کتاب علم ثروتمند شدن می‌خوانیم:

این جمله از مسیح (ع) را همیشه به یاد داشته باشید” آرزوی پدر (خداوند) شما این است که ملک پادشاهی را به شما بدهد”.

ماده‌ی اولیه می‌خواهد هر چیز ممکنی در زندگی شما وجود داشته باشد و شما همه‌ی چیزهایی که برای بهتر و پُر نعمت شدن زندگی می‌توانید و می‌خواهید استفاده کنید را در اختیار داشته باشید.

اگر شما این حقیقت را به خاطر بسپارید که میل شما برای داشتن ثروت با خواسته‌ی قدرت مطلق برای رسیدن به کمالِ بیشتر یکی است، ایمان‌تان استوارتر خواهد گردید.

کتاب علم ثروتمند شدن یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

کتاب علم ثروتمند شدن یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق
کتاب علم ثروتمند شدن یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

 

تفاوت کتاب علم ثروتمند شدن در مقایسه با سایر کتاب‌های که در این زمینه نوشته‌ شده است در این است که این کتاب علاوه بر تأکید زیاد که روی فکر کردن در مورد اهداف دارد، براین نکته نیز تأکید می‌کند که تنها با تمرکز فکری روی اهداف نمی‌توان به آن‌ها تحقق بخشید تفکر در مورد تصویر ذهنی مربوط به هدف، بدون هیچ‌گونه تلاشی برای رسیدن به آن رؤیاپردازی محض است و انسان را به خواسته‌هایش نمی‌رساند برای تحقیق خواسته لازم است که فکر با رفتار و عمل شخصی ترکیب شود و انسان با تمام وجود برای رسیدن به هدف تلاش کند کتاب علم ثروتمند شدن به‌ درستی روی نقش رفتار شخصی تأکید و می‌گوید قبل از اینکه منتظر تغییر شرایط باشید با رفتار خود شرایط را تغییر دهید.

هدف نویسنده از کتاب علم ثروتمند شدن تشریح علم ثروتمند شدن و جذب ثروت به زندگی است. این کتاب مانند سایر کتاب‌های روانشناسی که در زمینهٔ موفقیت نوشته‌شده است، فرایند کسب موفقیت را تشریح و برنقش تصویرسازی ذهنی برای بخشیدن به هدف تأکید کرده است. کلیه دسترسی شما را به پیشرفتی است که آرزوی ان رادارید. این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد. زمانی که کتاب را می‌خوانید توجه داشته باشید که حدود 100 سال پیش نوشته‌شده است و برخی از کلمات آن قدیمی شده است و شما نیاز دارید که با آن را با ذهنی بازبخوانید و همچنین به یاد داشته باشید که شما به دنبال کشف یک واقعیت حیرت‌انگیز هستید شما به دنبال یادگیری اصول اساسی تولید ثروت و موفقیت در زندگی هستید. با آن همراه شوید و همان‌طور که خود والاس می‌گوید به آن اعتماد کنید و باور داشته باشید. آنچه شما در زندگی لازم دارید در اینجا منتظر شماست و آنچه می‌خواهید با این کتاب در دستان شماست.

[su_divider top=”no” style=”dashed” divider_color=”#ff3232″ link_color=”#ff3232″]

بخشی از کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن رو هیمن الان از اینجا گوش کنید👇👇

بخشی از کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن,کتاب علم ثروتمند شدن,The Science of Getting Rich,دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

[su_divider top=”no” style=”dashed” divider_color=”#ff3232″ link_color=”#ff3232″]

مقدمه نویسنده والاس واتلز کتاب دانش ثروتمند شدن

این کتاب، یک کتاب فلسفی نیست در عوض یک کتاب عملی است. یک رساله عملی است و یک مقاله تئوریکی نیست و برای مردان و زنانی طراحی شده است که نیاز مبرمی به پول دارند؛ کسانی که می‌خواهند اول ثروتمند شوند و بعد از آن به دنبال علم و فلسفه بروند. این کتاب برای کسانی است که تا به حال وقت، ابزار و فرصت کافی برای مطالعه عمیق متافیزیک نداشته‌اند ولی در عوض به دنبال نتیجه‌اند و می‌خواهند از علم به عنوان پایه‌ای برای فعالیت‌ها، نتیجه بگیرند بدون اینکه وارد فرآیندهایی شوند که آن نتایج بدست می‌آیند.
از خواننده انتظار می‌رود که به مطالب اساسی این کتاب به عنوان واقعیت بنگرد همانطور که به مطالب مرتبط به قانون الکتریسیته می‌نگرد که توسط مارکونی یا ادیسون منتشر شده است و طوری به مطالب ایمان داشته باشد که انگار این ایمان را از طریق عمل کردن به آنها بدون شک و تردید به دست آورده است. هر مرد یا زنی که این کار را انجام دهد بدون شک ثروتمند می‎شود. زیرا علمی که در این باره به کار می‌رود یک علم دقیق است و شکست در آن غیرممکن است. با این وجود برای اطمینان بیشتر کسانی که می‌خواهند از طریق بررسی تئوریکی و علمی، پایه‌ای منطقی برای اعتقاد خود به وجود آورند، در اینجا برخی از مسائل اساسی را بیان خواهم کرد.
تئوری یکتایی جهان که در آن یکی برابر همه و همه برابر یکی است و بر طبق آن یک ماده خود را به صورت عناصر مختلف جهان مادی نمایان می‌سازد، دارای مبدأ هندویی است و به تدریج در طول ۲۰۰ سال بر اندیشه جهان غربی غلبه کرده است. این تئوری پایه همه فلسفه‌های شرقی و پایه کار فیلسوفانی نظیر دکارت، اسپینوزا، لایبنیتز، شوپنهاور، هگل و امرسون است. به خواننده‌ای که به دنبال موشکافی بنیادهای فلسفی این تئوری می‌باشد توصیه می‌شود که کتاب های هگل و امرسون را در این باره بخواند.
در تألیف این کتاب من سایر ملاحظات را فدای سادگی مطلب کرده‌ام طوری که برای همه قابل فهم باشد. آنچه در این کتاب در مورد روش فعالیت ذکر شده است از نتایج همین فلسفه‌ها برگرفته شده است. این تئوری به صورت دقیق تست شده است و آزمایش‌های سنگین تجربی را تحمل کرده است. اگر به دنبال این هستید که بدانید چگونه این نتایج حاصل شده است، نوشته‌های کسانی را که در بالا ذکر شد بخوانید و اگر می‌خواهید از میوه فلسفه آنان در تجربه واقعی استفاه کنید این کتاب را بخوانید و به آنچه به شما می‌گوید دقیقاً عمل کنید.

هدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن و جذب ثروت به زندگی است.

کتاب علم ثروتمند شدن نیز مانند سایر کتاب‌های روانشناسی که در زمینه موفقیت نوشته شده است، فرایند کسب موفقیت را تشریح و بر نقش تصویرسازی ذهنی برای شفافیت بخشیدن به هدف‎ها تأکید کرده و توصیه می‌کند که انسان باید برای رسیدن به هدف خود قبل از هر چیز تصویری واضح و شفاف از آنچه می‌خواهد در ذهن داشته باشد. با داشتن تصویری مبهم از هدف در ذهن، نمی‌توان در راه رسیدن به آن گام برداشت. مسئله دوم در این مورد این است که انسان باید علاوه بر این از علاقه و انگیزه کافی برای رسیدن به هدف خود برخوردار باشد و مطمئن باشد که می‌تواند به هدف خود برسد. بر مبنای این کتاب انسان برای رسیدن به اهداف خود باید به روشی خاص تفکر و عمل کند. عمده مطالب این کتاب صرف توضیح و تشریح فکر کردن به روش خاص و عمل کردن به روش خاص می‌شود. خواننده می‌تواند برای آشنایی با این دو موضوع به متن کتاب مراجعه کند. نویسنده در متن کتاب به شیوه‌ای ساده و جذاب این دو موضوع را تشریح می‌کند. بنابر اعتقاد نویسنده برای تحقق اهداف لازم است که نیروی فکر و رفتار شخصی انسان با هم ترکیب شود.
با وجود اینکه تمرکز این کتاب بر ثروتمند شدن است اما فرایندی که برای کسب ثروت توضیح داده شده است، در مورد هر هدف دیگری قابل کاربرد است. همانطور که نویسنده خود می‌گوید با به کار بستن دستورالعمل‌های ذکر شده در این کتاب می‌توانید به آنچه که می‌خواهید برسید.

 هدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن و جذب ثروت به زندگی,science-of-wealth book,علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

هدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن و جذب ثروت به زندگی,science-of-wealth book,علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

 

مزیت این کتاب در مقایسه با سایر کتاب‌هایی که در این زمینه نوشته شده است:

این کتاب علاوه بر تأکید زیادی که روی فکر کردن در مورد اهداف دارد بر این نکته نیز تأکید می‌کند که تنها با تمرکز فکری روی اهداف نمی‌توان به آنها تحقق بخشید. تفکر در مورد تصویر ذهنی مربوط به هدف، بدون هیچ گونه تلاشی برای رسیدن به آن، رؤیاپردازی محض است و انسان را به خواسته‌هایش نمی‌رساند. برای تحقق خواسته‌ها لازم است که فکر با رفتار و عمل شخصی ترکیب شود و انسان با تمام وجود برای رسیدن به هدف تلاش کند. این کتاب به درستی روی نقش رفتار شخصی تاکید می‌کند و می‌گوید: «قبل از اینکه منتظر تغییر شرایط باشید با رفتار خود شرایط را تغییر دهید». همچنین با طرح بحث «رفتار کردن به روش خاص» به خوبی نشان می‌دهد که برای دستیابی به اهداف از کجا باید فعالیت خود را شروع کرد و چگونه رفتار خود را برای رسیدن به هدف تنظیم کرد. بر مبنای دستورالعمل‌ها و مطالب ذکر شده در این کتاب انسان در راه رسیدن به اهداف خود، هم در عرصه فکر و هم در عرصه عمل از سردرگمی و ابهام نجات پیدا می‌کند و می‌تواند به نحوی مؤثر در راه تحقق بخشیدن به اهداف خود گام بردارد.

دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز The Science of Getting Rich
دانلود کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز The Science of Getting Rich

این کتاب قدیمی شامل ایده‌هایی طلایی است که با استفاده از آنها، زندگی شما آن را برای همیشه تغییر می‌دهد.

 

والاس دی واتلز: “بهترین کاری که می‌توانید برای دنیا انجام دهید، خودسازی است.”

یادگیری علم ثروتمند شدن، ضروریترین دانش هاست. هیچ چیز غلطی در خواسته ثروتمند شدن وجود ندارد. علاقه به ثروتمند شدن در واقع علاقه به زندگی مرفه تر و کاملتر است و این علاقه دارای ارزش است. فردی که به دنبال زندگی مرفه تری نیست، فردی غیرنرمال است و بنابراین فردی که علاقهای به داشتن پول کافی برای خرید آنچه در زندگی میخواهد، ندارد نیز فردی غیرنرمال است.

قسمتی از متن کتاب علم ثروتمند شدن:

 قسمتی از متن کتاب علم ثروتمند شدن,ادگیری علم ثروتمند شدن,دانش ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

قسمتی از متن کتاب علم ثروتمند شدن,ادگیری علم ثروتمند شدن,دانش ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

 

سه انگیزه برای زندگی وجود دارد:

ما برای بدن، ذهن و روح خود زندگی میکنیم. هیچ کدام از این سه انگیزه از دیگری برتر و مقدس تر نیست. همه آنها به یک اندازه اهمیت دارند و هیچ کدام نمی تواند بدون کامل شدن دو انگیزه دیگر تکمیل شود. هیچ فردی حق ندارد که فقط برای روح خود زندگی کند و ذهن و جسم را فراموش کند. همچنین فرد نباید فقط برای عقل خود کار کند و بدن و روح خود را فراموش کند.

همه ما با آثار سوء ناشی از زندگی برای جسم و انکار ذهن و روح آشنایی داریم و همه میدانیم که زندگی واقعی به معنی تجلی و بروز همه چیزهایی است که فرد میتواند از طریق جسم، ذهن و روح آشکار کند. هیچ فردی نمیتواند واقعاً شاد و راضی باشد مگر اینکه بدنش بتواند همه کارکردهایش را به خوبی انجام دهد و ذهن و روح او نیز همینطور باشد. تا زمانی که برخی استعدادها شکوفا نشده و برخی کارکردها به خوبی انجام نمیشود، علایق ارضا نشده وجود دارد. این علایق به دنبال بروز دادن خود هستند و کارکردها نیز در جستجوی انجام شدن .

انسان نمی تواند بدون غذای مناسب، لباس راحت، مسکن گرم و آزادی برای فعالیت اضافی، در طول زندگی خود جسم سالمی داشته باشد. استراحت و سرگرمی نیز برای زندگی فیزیکی ضروری است. به همین طریق انسان نمی تواند بدون کتابها و مطالعه آنها، بدون فرصتی برای مسافرت و مشاهده و بدون همنشینی دانشمندان، ذهن پرباری داشته باشد.

به منظور داشتن ذهن پربار، انسان باید تفریحات ذهنی داشته باشد و نیز بتواند خود را با همه زیباییها و هنرهایی که میتواند از آنها استفاده کند، مشغول سازد. به منظور تکامل روح، انسان باید بتواند عشق بورزد و فقر جلوی بروز عشق را میگیرد.

بزرگترین شادی برای هر انسان زمانی بروز میکند که بتواند منافعی را به کسانی که به آنها عشق میورزد، بروز پیدا میکند. انسانی که چیزی برای بخشیدن « عطا کردن » ارزانی دارد. تجلی طبیعی و خودبخودی عشق در ندارد نمی تواند جایگاه خود را به عنوان یک شوهر، پدر، شهروند یا انسان پر کند. با استفاده از اشیای مادی است که انسان میتواند جسم سالمی داشته باشد، ذهن خود را توسعه دهد و روحش را تکامل بخشد.

 

بنابراین ثروتمند شدن برای هر انسان ارزش والایی دارد. اینکه شما باید به ثروتمند شدن علاقه داشته باشید، بحث کاملاً درستی است. اگر شما یک مرد و یا زن نرمال باشید نمیتوانید اینطور نباشید. بنابراین باید توجه زیادی به علم ثروتمند شدن داشته باشید زیرا این علم پراهمیت ترین و ضروریترین دانش هاست. اگر این دانش را نادیده بگیرید، در وظیفه خود نسبت به خودتان، خدا و بشریت کوتاهی کرده اید.

 

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن,کتاب صوتی علم ثروتمند شدن,The Science of Getting Rich
کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن,کتاب صوتی علم ثروتمند شدن,The Science of Getting Rich

 

این کتاب بیش از ۱۰۰ سال پیش نوشته شده است و الهام بخش راندا برن برای ساخت فیلم راز بود.

نام کتاب :بعلم ثروتمند شدن 

نویسندگان : والاس واتلز

عنوان اصلی: The Science of Getting Rich

حجم قابل دانلود :82 MB

همین الان کتاب صوتی علم ثروتمند شدن را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  19.000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 14.900 هزارتومان (چهارده هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

پشتیبانی سایت:

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. وای خیلی خوب شد که نیخه کامل این کتاب را ب صورت ویس گذاشتید
  لطفا کتاب های بیشتر و ارزشمند را بذارید
  من خیلی دوست دارم محصولات سایت بیلیونرها رو
  سپاس فراوان

 2. ممنون بابت کتاب های خوبی که در اختیار کاربران قرارمیدی

  این کتاب واقعا نکات خوبی رو میگه

 3. سلام خسته نباشید.کتاب صوتی علم ثروتمند شدن رو خریدم ولی به ایمیلم نیومده لطفا پیگیری کنید.ممنون از زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا