استر هیکسدسته‌بندی نشدهکتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیت

دانلود کتاب صوتی قوانین جذب در روابط از استر و جری هیکس-نسخه کامل

کتاب قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس یکی از آثار برجسته در زمنیه رشد فردی در حوزه روابط است که به مسائل زندگی مشترک و جذب همسر ایده آل می پردازد.استر هیکس یکی از اولین مدرسان مبحث قانون جذب در جهان است که پیش از فیلم راز به آموزش کسب ثروت و سلامتی و روابط خوب از طریق استفاده از قانون جذب پرداخته است.
قرار است در این مجموعه موضوع روابط را از چشم اندازی متفاوت با پیشینه‌های ذهنیتان مورد کاوش قرار بدهید،کتاب صوتی قانون جذب در روابط اثر استر و جری هیکس به وجه هایی از روابط ما می پردازد که بسیار وسیع تر و عمیق تر از موضوعات قبلی هستند

چرا هنوز همسرم را جذب نکرده ام ؟! آیا شما یک رمانتیک ابدی هستید؟ قانون جذب برای روابط و عشق را کشف کنید.

آیا با قانون جذب، جذب عشق و رابطه دلخواه امکان پذیر است؟!

دانلود کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس,دانلود کتاب صوتی قوانین جذب در روابط از استر و جری هیکس-نسخه کامل

چرا کتاب کتاب صوتی قوانین جذب در روابط از استر و جری هیکس را باید گوش کنید؟

 اگر به دنبال بهبود روابط خود هستید.

  اگر در روابط خود به بن بست خورده اید.

  اگر نگران از دست دادن روابط خود هستید.

  اگر در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارید.

  حتما این کتاب بی نظیر را بارها گوش کنید،تا همه عاشق شما شوند،تمام روابطتان به بهترین شکل ممکن تغییر کند.

  تا تجربه رابطه ای که همیشه رویایش را داشتید به حقیقت بدل شود.

 آخرین راه برای بهبودتمامی روابط شما در تمامی زمینه ها

مجموعه_قوانین_جذب_در_روابط,کتاب_صوتی,مجموعه قوانین جذب در روابط

استر هیکس (née Weaver، متولد ۵ مارس ۱۹۴۸) سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.

بیوگرافی استر و جری هیکس:

استر هیکس یکی از بانوان تاثیرگذار و موفق در زمینه موفقیت و قانون جذب است که متولد 5 مارس 1948 در ایالت یوتا آمریکاست. در سال 1980 با جری هیکس ازدواج کرد و به گفته استر زندگی او واقعا با جری هیکس عاشقانه و عالی بود تا اینکه جری هیکس در 8 نوامبر سال 2011 فوت کرد.؛ شایان ذکر است در بیوگرافی استر هیکس، ازدواج نقش مهمی ایفا کرده است. خانم استر هیکس به همراه همسرش، به موفقیت‌های بسیاری رسیده‌اند و این موفقیت را مدیون تلاش و همکاری با هم هستند.

استر هیکس قبلا ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دختری به نام تریسی است. به طور کلی، همکاری استر هیکس یا همسرش جری هیکس، هم برای مردم و هم برای خودشان موفقیت آفرین بود. شایان ذکر است استر و جری نیز همانند بسیاری از افراد موفق، در ابتدا با کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید!» ناپلئون هیل وارد این عرضه شدند.

در زندگینامه استر هیکس، ازدواج آغاز موفقیت وی است. ازدواج با جری هیکس سبب شد تا همکاری مناسبی بین آن دو شکل گیرد؛ این همکاری آنقدر موفق بود که باعث شد تا یکی از بهترین و اصلی‌ترین رازهای موفقیت که «قانون جذب» نام دارد، به نام استر هیکس ثبت شود. این دو نفر در 30 کشور جهان، 50 کارگاه تخصصی درباره قانون جذب اجرا کردند.

همانطور که گفته شد، استر هیکس به همراه همسرش اولین کسانی بودند که قانون جذب را در جهان معرفی کرده و آنرا گسترش دادند. البته در کتاب‌های قدیمی‌تری به قانون جذب اشاره شده است اما امروزه استر هیکس را به عنوان «مادر قانون جذب مدرن» می‌شناسند.

استر و جری هیکس سمینار های زیادی را با هم برگزار کردند که یکی از معروف ترین آن ها سمینار استر و جری هیکس اولین ارتباطش با آبراهام هیکس است، استر هیکس خود را آبراهام به معنای هوش بدون مرز می داند.

استر هیکس _ Esther Hicks دوره ها و کتاب های موفقیت و انگیزشی بسیاری را منتشر کرده و همینطور با طرح بی عیب و نقصی آبراهام هیکس آموزش و انتشار قانون جذب را راحت تر کرده است؛ استر هیکس در ارتباط با انتشار قانون جذب قدم های بسیاری برداشته است که یکی از آنها بازی در مستند راز است.

البته استر هیکس بعد از بازی در مستند راز بسیاری پشیمان شد؛ زیرا قسمت های اصلی از آن که در ارتباط با ارتعاش بود، از فیلم راز حذف شد. استر هیکس برای فهم و درک بهتر قانون جذب تمرین های قانون جذب کاربردی و مفیدی را ابداع کرده است؛ که با کمک آن ها میتوانیم تحت هر شرایط حس و حال خوبی را در خودمان ایجاد کنیم و جذب بهتری را انجام دهیم.

کتاب ها و سمینار های استر هیکس مدت زیادی است که در بین مردم دست به دست میشود این دوره ها عموما تأثیر مثبتی بر روی روابط و ثروت و… دارند، و به شما کمک میکنند که هر آنچه که دز طلبش هستید را بتوانید بدست بیاورید.

اصلی‌ترین تعالیم آبراهام بر این پایه استوار است که انسان باید روی احساساتش توجه ویژه‌ای داشته باشد و نتیجه آنچه که در زندگی ما رقم می‌خورد، حاصل احساساتی است که در زندگی داشته‌ایم. از نظر تعالیم آبراهام، احساسات به عنوان جهت دهنده درونی فعالیت می‌کند و ما را به انرژی بینهایت جهان متصل می‌کند و از این طریق، ما را به موفقیت می‌رساند. درواقع آبراهام پیروی از این قانون را موجب سعادت و شادی ما در زندگی می‌داند.

استر هیکس به همراه همسرش، بیش از 11 کتاب نوشته است که اغلب این کتاب‌ها جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز شناخته شده‌اند. این دو نفر یک فیلم پرفروش به نام «راز» را در سال 2006 ساختند که در مورد قانون جذب و تاثیر آن روی موفقیت بود. این فیلم نیز آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که خانواده هیکس را به موفقیت بیشتری رساند. کتاب‌های منتشر شده به دست این دو نفر عبارتند از:

 • پول و قانون جذب
 • قانون جذب
 • سارا
 • ثروت، شادی، گرداب
 • آغاز جدید من
 • بخواهید تا به شما داده شود.
 • از خدا بخواه، او می‌دهد.
 • فقط به رویاهایت بیندیش!
 • قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
 • آرامش
 • قانون جذب رفاه و سلامتی
 • قدرت اعجاز انگیز احساسات
 • آرزوهایتان را تحقق ببخشید!

 

در باره استرهیکس خیلی خلاصه:

نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز، استر و جری هیکس،” آموزه های آبراهام هیگس”، که منبع اصلی قانون جذب است و جهان را فرا می گیرد، ارائه کرده اند. تعالیم آبراهام هیکس الهام بخش اصلی «راز» بود و آن ها نیز الهام بخش هزاران کتاب، فیلم، مقاله و سخنرانی هستند که تغییرات پارادایم جهانی را در آگاهی ایجاد می کنند. استاد هیکس در هشت کتاب با همسرش، جری هیکس همکاری کرد. آن ها با یکدیگر از سال 1987 تا کنون قانون جاذبه برای انتشارات آبراهام هیکس را در هر سال از سال 1987 ارائه کرده اند. های هوو س پرفروش ترین کتاب هیکس “Ask and It Given” را در سال 2004 منتشر کرد.از آن زمان، آن ها نیز پنج تا از پرفروش ترین های نیویورک تایمز را منتشر کرده اند: – “پول و قانون جاذبه”(شماره 1 در فهرست بهترین فروشندگان نیویورک تایمز)- “قدرت شگفت انگیز قصد عمدی”- “قانون جذب” – “قدرت هیجان انگیز”- “وورث” . استر در کوالویل، یوتا متولد شد. او در سال 1980 با همسرش فلیش جری ازدواج کرد و از ازدواج سابق خود یک دختر دارد. در حال حاضر، استر به همراه جری در جهان  در حال صحبت کردن و آموزش و نوشتن در مورد قانون جذب و ایجاد حلقه است.

جملات زیبا و انگیزشی ازجری هیکس:

  وقتی آدم ها شما رو ترک می کنند مانعشان نشوید.شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید.آینده شما آن هایی هستند که در زندگی تان می مانند و در همراه و هم قدم شما هستند.

  مفقیت یعنی دستیابی به اون چیزی که می خواهید چه پول باشه چه روابط خوب اما اگر اجازه دهید ضابطه ی موفقیت شما دستیابی به شادی باشه همه یچیزهای دیگه به سادگی سرجای خودش.ن قرار میگیرند زیرا در روز جستجوی شادی با منابع کاینات اتصال ارتعاشی برقرار می کند.

  هیچ چیزی با اندکی فکر و توجه پدید نمی اید بلکه زمان و توجه می خواهد تا به قدرت ظهور برسد.

  نوع رفتار هر شخص از بعد غیر فیزیکی اش سر چشمه می گیرد.

  هر اتفاقی که تو زندگیمان رخ میدهد به منظور افکاری هست که خودمان داشتیم.

  اگر انسان ها درد یا بیماری نداشته باشند ممکن است از بدن خود غافل شند.

  زندگی به معنای جنگ نیست بلکه به معنای پذیرفتن نیروی خلق است.

  جهان هستی هدف انسان ها را میداند و آنها رو تحسین میکند و در سیدن به هدفشان کمک می کند.

  شما جوهره هر آنچه را که به آن فکر می کنید به دست می آورید چه چیزی باشد که می خواهید و چه چیزی باشد که نمی‌خواهید.

  در مقابل آنچه بد و مضر است مقاومت نکن فراموشش کن.

  کمتر نگاه کن ، بیشتر تجسم کن.

  وقتی زندگی همیشه در حرکت است تو نمی توانی یک جا بمانی.

  بزرگ ترین هدیه ای که تو می توانی به کسی دیگر بدهی شادمانی خودت است.

  اگر تو آن را می خواهی و انتظارش را داری ، آن بسیار زود از آن تو خواهد شد. 

  اگر چیزی که می خواهی آهسته به سمت تو می آید فقط یک علت دارد ؛ تو بیشتر زمانت را روی نبودش تمرکز کرده ای تا روی بودنش.

  چیزی که درباره اش فکر می کنی یک ارتعاش را از طریق تو فعال می کند.

  وقتی از خواب بیدار می شود بگذار اولین فکر تو این باشد : متشکرم !

  چیزی پیدا کن که به تو حس خوبی می دهد سپس بسیار درباره ی آن فکر کن.

  مردم همان قدر شما را دوست دارد که شما خودتان را دوست دارید.

  شما پدید نمی آورید بلکه محیطی را می سازید که اجازه ی پدید آمدن را می دهد.

  بزرگ ترین چیزی که می توانی به خودت بدهی آزاد شدن است از آنچه دیگران فکر می کنند. 

هر چه به آن اعتقاد داری تاثیرمی گذارد روی هر چه به سویت می آید.

هیچ چیزی وارد تجربیات تو نشده است مگر تو ان را با افکار و احساساتت دعوت کرده باشی.

 هدف کتاب قانون جذب روابط استر هیکس چیست؟

هدف این کتاب نه تنها کمک به شما در به خاطر آوردن فرایند آفرینش ـ و به خاطر آوردن سکوی انرژی مثبت محضی است که از آن آمده اید ـ بلکه کمک به شما در به خاطر آوردن قدرت این گردشار و یادآوری نظام هدایت احساسیتان است تا بتوانید به طور خودآگاه و تعمدی به فرکانس ارتعاشی گردشارتان برسید.

 • کمک به شما در یادآوری این که به راستی چه کسی هستید.
 • کمک به شما در یادآوری هدف تجربه جسمانی تان
 • بازیابی احساس خودسپاسی برای آنچه در این جا در کالبد جسمانی تان انجام می دهید.
 • کمک به شما در یادآوری این موضوع که اول از همه و بیشتر از همه چیز یک موجود ارتعاشی هستید.
 • کمک به شما در یادآوری این موضوع که یک وجه غير جسمانی از شما هست که در حال حاضر وجود دارد.
 • کمک به شما برای آگاه بودن از رابطه بین دو وجه ارتعاشیتان.
 • کمک به هدف گیری آگاهی تان به سوی گردشار چرخان خلق، که تمام آنچه آرزو دارید و تمام آنچه شده اید را دربر می گیرد.

 

تمام کسانی که در زندگی تان ظاهر می شوند، از جمله افرادی که آنها را دوست یا عاشق می نامید تا افرادی که آنها را دشمن یا غریبه میدانید در پاسخ به درخواست ارتعاشی شما می آیند.

شما نه تنها فرد را دعوت می کنید، بلکه ویژگی های شخصیتی فرد را نیز دعوت می کنید. افراد بسیاری در پذیرش این موضوع مشکل دارند، چون به بسیاری از ویژگی های ناخواسته افراد در زندگی شان فکر می کنند.

آنها استدلال می کنند که هرگز نخواسته اند چیزی این قدر نامطلوب وارد تجربه شان بشود، چون فکر می کنند «خواستن» یک چیز، «خواستن چیزی مطلوب» است؛ اما منظور ما از «خواستن»، فراهم ساختن ارتعاش تطابق یابنده است. ما می دانیم که بسیاری از روابط یا تجربیاتی را که تجربه کرده اید آگاهانه جذب نکرده اید؛

اما قسمت عمده جذب شما به واسطه قصد آگاهانه صورت نمی گیرد، بلکه با پیش فرض صورت می گیرد. فهمیدن این موضوع مهم است که شما چیزی را دریافت می کنید که در موردش فکر می کنید؛ چه آن را بخواهید یا نخواهید. افکار مزمن در مورد چیزهای نامطلوب این تجارب را دعوت می کنند و قانون جاذبه این کار را می کند.

روابط، یا هم آفرینی با دیگران، اغلب عامل تمام تضادها در زندگی تان است. آنها مسوؤل مشکلات زندگی شما و بزرگترین لذت های تان هستند؛ اما مهم تر از همه، روابطی که با دیگران تجربه می کنید پایه و اساس قسمت عمده توسعه ای است که حاصل می کنید و به این دلیل، صحیح است گفته شود که روابط زندگی شما دلیل لذت یا رنج بردن شما در هر لحظه از زمان است.

به بیان ساده تر، اگر کسی شما را به توسعه بیشتر هل نداده بود، نمی توانستید درد همگامی با آن توسعه را احساس کنید. تعامل، به هم پیچیدگی و هم آفرینی روابط، تجربه فردی شما را بسیار ارتقا میدهد. از بزرگترین لذتها و ناراحتی های شما از پایه و اساس روابط شما می آیند؛ اما بیشتر از آنچه تصور کنید بر موضوع انتخاب تجربه لذت یا ناراحتی کنترل دارید.

بدست آوردن رابطه ای که همیشه رویایش را داشته اید چقدر برایتان ارزش دارد؟؟؟

کتاب پیش رو،اثر آبراهام، از آثار ارزشمند و مهم درباره دانش جذب است.این اثر به نوعی از کتب تخصصی در این زمینه محسوب می شود و با توجه به اصطلاحات به کار رفته در آن،طبیعی است که متن تخصصی آن با نوعی دشواری و حجم مطالب مواجه باشد،زیرا هر دانش، اصطلاحات خاص خود را دارد که از منظر متخصصان و صاحب نظران آن ، قابل فهم است. با این وجود،عموم افراد جامعه این اصطلاحات را در نمی یابند؛ اما از آنجا که قانون جذب از دانش های کاربردی و جالب برای همگان است لذا ضروری بود که این اصطلاحات ساده سازی شود.
از این رو بر آن شدیم که در چاپ دوم، ویرایشی جدید از اثر حاضر ارائه دهیم تا بدین ترتیب با روان سازی اصطلاحات تخصصی ،دایره خوانندگان این کتاب گسترش یابد. با عنایت به الطاف پروردگار بزرگ این هدف محقق شد و کتاب پیش رو ، با ویرایشی ساده و روان در اختیار خوانندگان و دوستداران قانون جذب قرار گرفت. امید است با توجه به این تمهیدات و تغییرات، از آن نهایت استفاده را ببرید.
قرار است در این مجموعه ، موضوع روابط را از چشم اندازی متفاوت با پیشینه های ذهنی تان، مورد کاوش قرار بدهید. تعالیم این کتاب به وجوهی از روابط ما می پردازد که بسیار وسیع تر و عمیق تر از موضوعات قبل هستند.

در این کتاب یاد می گیرید که چگونه بهترین روابطی که حتی جرائت خواستن شان را هم نداشته اید در اهداف خود مجسم کرده و با روش های عملی به آن ها به راحتی دست یابید و لذت داشتن روابط انسانی ایده آل را در این کره خاکی بچشید !

معرفی کتاب قوانین جذب در روابط:

کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس یکی از آثار برجسته در زمنیه رشد فردی در حوزه روابط است که به مسائل زندگی مشترک و جذب همسر ایده آل می پردازد

استر هیکس یکی از اولین مدرسان مبحث قانون جذب در جهان است که پیش از فیلم راز به آموزش کسب ثروت و سلامتی و روابط خوب از طریق استفاده از قانون جذب پرداخته است

پیش گفتار نوشته جری هیکس:

در این مجموعه که حاصل سالها تجربه و کارگاه های آموزشی استر هیکس است میخواهیم موضوع روابط را از چشم اندازی بسیار متفاوت با پیشینه های ذهنی تان، مورد کاوش قرار بدهیم. تعالیم این کتاب به وجوهی از روابط ما می پردازد که بسیار وسیع تر و عمیق تر از موضوعات قبل هستند.

برای مثال «دختر عاشق امنیت، با پسر عاشق آزادی ملاقات می کند آنها عاشق یکدیگر می شوند، زندگی مشترک را با هم شروع می کنند، کار می کنند تا برای تهیه لوازم زندگی شان پول دربیاورند، (در اغلب موارد) بچه هایی دارند، به کار تمام وقت می پردازند و گاهی بازی و تفریح می کنند، اغلب سعی می کنند به فرزندانشان بیاموزند با الگوهای صحیح فرهنگی و اجتماعی، باورها، رفتارها و واژگان تطابق داشته باشند، و اگر به اندازه کافی عمر کنند بازنشسته می شوند.

هرچند پرسش ها و پاسخ های این کتاب به قطع شما را به درکی عمیق تر و علمی تر از این نوع روابط خانوادگی هدایت می کنند، هدف ما، ارائه خودآگاهی هرچه بیشتر از عمق و گستره شبکه وسیع روابط به شماست که به طور عملی و روزمره بر گرداب سعادت و رفاه شما تأثیر می گذارند.

در مرکز تعالیم آبراهام (نه انجیل آبراهامی با آبراهام لینکلن ریاست جمهوری) مفهوم عمیقی قرار داد که براساس آن، مبنای زندگی آزادی بوده نتیجه زندگی گسترش است و هدف زندگی لذت است.

بنابراین، وقتی واژه های این کتاب را با زندگی آگاهانه ای که تاکنون تجربه کرده اید مقایسه می کنید، اعتماد به این تعالیم قدرت بخش، واضح و شفاف را درک خواهید کرد و این احساس وقتی حاصل می شود که مفاهیمی را کشف می کنید که با بهره گیری از آنها می توانید روابطی آگاهانه تر ایجاد کنید تا بهترین احساس را به شما بدهد. به بیان ساده، در مورد هر یک از روابط کنونی تان با روابطی که دوست دارید درگیر آن شوید، تعالیم آبراهام برای آموزش چیزی فراتر از خواسته تان، آماده یاری و کمک به شماست.
این کتاب، سومین اثر از مجموعه کتاب های برنامه ریزی شده در مورد قانون جاذبه استر هیکس است. اولین آن، قانون جاذبه؛ مبانی تعالیم آبراهام در سال ۲۰۰۶ منتشر شد؛ و در سال ۲۰۰۸ دومین آن با عنوان پول و قانون جاذبه، در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت. و بالاخره کتاب معنویت و قانون جاذبه که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد آخرین کتاب از این مجموعه بود.

قانون جاذبه؛ مبانی تعالیم آبراهام، نخستین بار در سال ۱۹۹۸ (بیش از بیست سال قبل) به عنوان بخشی از دو آلبوم با موضوعی ویژه منتشر شد. این بیست نوار، استنباط هایی عملی از روابط بین قانون جهانی جاذبه با امور مالی، شغل، شرایط جسمانی، روابط و غیره را به شنوندگان ارائه می کرد. صدها پرسش ما و جواب های آبراهام، در این میان بر بیست موضوع عملی متمرکز بود که مردم می توانستند برای بهبود وضعیت رفاهشان آنها را یاد بگیرند.

در سال ۲۰۰۵، هنگام اجرای یکی از سمینارهای قانون جاذبه، با راندا برن، یک تهیه کننده تلویزیون استرالیایی، ملاقات کردیم. او از ما خواست تا اجازه بدهیم یک مجموعه تلویزیونی براساس تعالیم آبراهام را برای تلویزیون استرالیا تولید کند. در نتیجه توافق ما، راندا برن فیلمبرداری خود را در سال ۲۰۰۵ برای سمینار قانون جاذبه آلاسکا شروع و از آن چهارده ساعت فیلمبرداری کرد. بالاخره در سال ۲۰۰۶ پایه اصلی آلبوم ۱۹۹۸ ما، یعنی قانون جاذبه، مبنای تولید نسخه اصلی فیلم بسیار موفق «راز» و همچنین کتابی با همان عنوان، قرار گرفت.

من و استر در نسخه ویرایش شده «راز» حضور نداریم، بلکه تنها در نسخه اصلی دیده می شویم؛ اما در این میان، راز انگیزه ای قوی برای اشاعه جهانی تعالیم آبراهام در مورد قانون جهانی جاذبه ایجاد کرده است و ما بسیار خوشحالیم که راندا برن به رؤیای خود یعنی آگاه ساختن جهان از مفاهیم پایه ای در قانون جاذبه آبراهام رسید، چون او در انجام این کار باوری را القا کرده و پرسش هایی را برانگیخته و این باور را در ذهن میلیونها بیننده ای ایجاد کرده است که حالا میدانند توانایی رسیدن به زندگی با احساس بهتر را دارند (و آبراهام به ما می آموزد که «پرسش» اولین گام در فرایند خلق کردن است). و وقتی آنها دغدغه های خود را پرسیده اند، چیزی را که خواسته اند به آنها داده شده است و گام بعدی این است که یاد بگیرند تا به خودشان اجازه بدهند چیزی را که به آنها داده شده است، دریافت کنند.

وقتی این کتاب به دست تان رسید اگر احساس خوبی داشتید، با استفاده از این مطالب، زندگی شما می تواند با قصد و نیت آگاهانه تان به سمتی برود که باز هم احساس بهتری داشته باشید. در هر صورت، اگر در این لحظه احساس خیلی خوبی ندارید یا حتی فکر می کنید زندگی تان بی اندازه بد است، هنوز می توانید چشم اندازهایی را یاد بگیرید تا زندگی تان را به تدریج بهبود دهد یا ممکن است یکی از آن افرادی باشید که با خواندن این کتاب، به تغییر نگرشی در وجودتان دست یابید تا شما را از احساس ناتوانی و درماندگی به احساس لذت، رفاه و نشاط پایدار برساند. در این صورت حس می کنید مثل یک آهنربا هستید و هر چیز یا هر رابطه ای را که جفت ارتعاشی آن به شمار می آیید، به خود جذب می کنید.

دانلود کتاب قانون جذب روابط استر هیکس:
در این کتاب، آبراهام چشم انداز گسترده تری را پیش رویتان می گشاید تا گستره وسیعی از فرضیات معیوب مربوط به روابط مختلف مان را آشکار کند (یعنی فرضیاتی که اغلب ما با آنها زندگی می کنیم. و وقتی به آن فرضیات معیوب و «نادرست» برسید، اگر چشم انداز آبراهام را تجربه زندگی شخصی خود قرار بدهید (چیزی که فقط خودتان می دانید و اگر جایی برای بهبود در زندگی تان ببینید، فرصت خواهید داشت زندگی تان را از تجارب مثبت کنونی به تجربه زندگی بهتر تغییر بدهید.

برایان تریسی می‌گوید: «تنها ۱۰ درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند، و البته در نهایت همین ۱۰ درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

 

فهرست مباحث قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس,کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

فهرست مباحث قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس:

 • فصل اول کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • زندگی پیرامون روابط ماست
 • ابتدا هم پیمان شوید و بعد اقدام کنید
 • آیا با فرض های ذهنی معیوب زندگی می کنیم؟
 • ایجاد نمایی روشن با به عقب رفتن
 • پیش از تولدتان در کالبد جسمانی
 • فرضیه معیوب ۱:من یا جسمانی هستم یا غير جسمانی و مادی، یا مرده یا زنده
 • رابطه شما با والدینتان
 • فرضیه معیوب ۲:والدین من، چون مدتها قبل از تولد من اینجا بوده اند، و چون والدين من هستند، بهتر از من می دانند چه چیزی برای من درست یا نادرست است.
 • رابطه شما با خواهر و برادرهایتان
 • گردشار ما و قانون جاذبه
 • قانون قدرتمند ازلی جهانی جاذبه
 • آیا دیگران را تحمل می کنیم یا به آنها اجازه میدهیم؟
 • فرضیه معیوب ۳:اگر به اندازه ی کافی به ناخواسته ها فشار بیاوریم، آنها کنار می روند.
 • یادگیری هنر اجازه دادن
 • فرضیه معیوب ۴:من به این جا آمده ام تا به شيوه صحیح زندگی کنم و بر دیگران تاثير بگذارم تا آنها هم به شيوه صحیح زندگی کنند. و چیزی که به نظر من صحیح است باید شیوه
 • صحیح زندگی برای همه باشد.
 • آیا ما قدرت داریم به جای کنترل دیگران بر دیگران تأثیر بگذاریم؟
 • چگونه یک خانواده متنوع را هماهنگ کنیم؟
 • فرضیه محبوب ۵ :چون من بزرگتر از تو هستم، پس خردمندتر از تو هستم. بنابراین باید بگذاری من، تو را هدایت بکنم
 • فرضیه معیوب ۶ :من، روزی شروع شد که در این کالبد جسمانی زاده شدم، و به عنوان موجودی بی ارزش من در زندگی پر از تلاش و نبرد متولد شدم تا بکوشم به ارزشمندی بیشتری برسم.
 • آیا قانون جاذبه باعث بی نظمی در خانواده می شود؟
 • فرضیه معیوب ۷ : با تلاش کافی یا سخت کوشی، می توانم هر کاری انجام بدهم.
 • اما وقتی علایقمان با هم هماهنگی ندارند چطور؟
 • فرضیه معیوب ۸ : برای هماهنگی با یکدیگر، باید خواست ها و باورهای یکسانی داشته باشیم.
 • اگر یکی از طرفین نخواهد رابطه پایان یابد چطور؟
 • فرایند سی دقیقه ای همراستایی انرژی
  آیا فرد کاملی برای من وجود دارد؟
  شریک کاری کامل چگونه پیدا می شود؟
 • فرضیه معیوب ۱۰ : من نمی توانم هر چیزی را که می خواهم داشته باشم، بنابراین باید برخی از چیزهایی را که برایم اهمیت دارند رها کنم تا چیزهای مهم دیگری را به دست بیاورم.
 • چه کسی واجد شرایط حکومت بر ماست؟
 • رابطه طبیعی ما با حیوانات چیست؟
 • فرایند سه مرحله ای خلق
 • آیا می توانیم بر حیوانات تأثیر بگذاریم یا فقط می توانیم آنها را کنترل کنیم؟
 • در مورد بهترین رابطه مادی / غیرمادی مان چطور؟
 • اگر محل کار فردی راحت نبود چطور؟
 • چطور ما می توانیم همه چیز را داشته باشیم؟
 • آیا قراردادهای قانونی برخلاف خلاقیت هستند؟
 • چه چیز به مسائل درمانی بیماری های مزمن استمرار می بخشد؟
 • بیشترین ارزش ها برای نیازمندان چیست؟
 • چرا برخی افراد بارها روابط دردناکی را جذب می کنند؟
 • آیا برخی افراد محکوم به تأثیر پذیری در دوران کودکی خود هستند؟
 • چگونه می توان از ناهماهنگی به هماهنگی رسید؟
 • آیا دوران کودکی منفی باید به بزرگسالی منفی بینجامد؟
 • سرزنش رنج های گذشته، رنج های کنونی را بزرگ می کند
 • چه وقت «حل مسائل» به سادگی، مسائل را افزایش می دهد؟
 • آبراهام، با ما از عشق سخن بگوا !
 • چرا وقت دست کشیدن از تلاش است؟

فصل دوم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • همسریابی و قانون جاذبه
 • همسر کامل، یافتن، یکی شدن، جذب فرد دلخواه
 • چرا هنوز همسرم را جذب نکرده ام؟
 • من بر چیزی تمرکز خواهم کرد که در یک رابطه می خواهم
 • آیا روابط ناهماهنگ زیادی را مشاهده نکرده اید؟
 • اما اگر رابطه ام دوام نیاورد چه؟
 • چرا رابطه با آبراهام، احساس خیلی خوبی ایجاد می کند؟
 • هیچ چیز مهم تر از داشتن احساس خوب نیست
 • او کسی را می خواهد، اما نه آن فرد را!
 • روابط و فرایند فهرست وجوه مثبت
 • به خاطر ارتعاشم، جذب می کنم
 • اما در مورد وقتی که دیگران برای ما همسر انتخاب می کنند چطور؟
 • پیدا کردن همسر کامل یا همسر کامل بودن
 • خواستن همسر، یا نیاز داشتن به همسر
 • آیا راهی برای مثبت ماندن در کنار افراد پر از فقدان» وجود دارد؟
 • یک تمرین مختصر هنگام خواب که روابط را تغییر می دهد
 • از یک رابطه چه انتظاری دارم؟
 • ویژگیهای مطلوب یک همسر کامل شامل کدام موارد است؟
 • آیا قوانین طبیعت بر همسریابی ما حاکم نیستند؟
 • چه چیز برای همسریابی انسان ها طبیعی است؟
 • آیا شخصی برخوردار از احساس خوب، همیشه افرادی با احساس خوب را جذب می کند؟
 • آیا هیچ کس نمی توانست همسر کامل من بشود؟

فصل سوم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • جنسيت و قانون جاذبه : جنسيت، میل جنسی و عقايد ديگران
 • موضوعات عبارت اند از رابطه جنسی، جنسیت و میل جنسی
 • آیا قوانین جنسی ما را ابعاد غیرمادی مان وضع می کنند؟
 • جنسیت را غرایز هدایت می کنند، نه قوانین
 • اگر انسان ها از نظر جنسی مثل حیوانات وحشی رفتار می کردند چه؟
 • وقتی جامعه، فردیت جنسی را جایز نمی داند چطور؟
 • چه چیز سلسله مراتب جنسی انسانها را تعیین می کند؟
 • چگونه می توانیم هم آفرینش های جنسی خود را هماهنگ کنیم؟
 • ترس از رابطه جنسی، لذت لمس شدن را خراب می کند.
 • همیشه می توانیم شروعی تازه داشته باشیم
 • یک فرد چگونه فرکانس جنسیت لذت بخش را دوباره به دست می آورد؟
 • رابطه جنسی و حبس در بیمارستان روانی؟
 • چرا افراد از رابطه جنسی بیهوده استفاده می کنند؟
 • تک همسری: طبیعی است یا غیرطبیعی؟
 • رابطه جنسی، هنر، مذهب و تک همسری
 • تجربه غایی جنسی – نفسانی چیست؟
 • هر ازدواج متفاوت بود اما بهتر نبود

فصل چهارم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • پرورش کودک و قانون جاذبه: خلق روابط مثبت والد/ فرزند در جهان تضاد و تعارض
 • نقش نظارت بزرگسالان بر رفتار کودک چیست؟
 • رابطه یک کودک با کودکان دیگر، بدون بزرگسالان، چگونه است؟
 • نقش طبیعی پدر و مادر چیست؟
 • چشم انداز والدین کامل
 • موجودات درونی خانوادگی (ارثی) والدین و بچه ها کدام اند؟
 • آیا خانواده ها نیات دوجانبه خاص پیش از تولد دارند؟
 • ما در برابر چه کسانی بیشترین مسؤولیت را داریم؟
 • والدین چه چیز از بچه ها یاد می گیرند؟
 • چرا خواهر و برادرها به عوامل مشابه پاسخی متفاوت می دهند؟
 • آیا بچه ها باید به پدر و مادرشان بروند؟
 • آیا ویژگیهای ارثی باید تجربه آینده من را تعیین کنند؟
 • آیا نباید بچه ها از والدین فحاش و بدرفتار گرفته شوند؟
 • بدون نظم و انضباط، آیا بچه ها کارهای خانه را انجام می دهند؟
 • آیا «هماهنگی خانواده» باید مانع آزادی فردی شود؟
 • کدام عضو خانواده باید مسؤول باشد؟
 • والدین و بچه ها و هماهنگ سازی در مقابل آسیب رسانی
 • آیا باید باورهای والدین بر بچه ها تأثیر بگذارد؟
 • در خانواده ای با اختلال در عملکرد، چه کسی را باید سرزنش کرد؟
 • اما بچه ها چطور می توانند تجارب ناخواسته را «جذب» کنند؟
 • چرا برخی بچه ها هنگام تولد مبتلا به اوتیسم هستند؟

فصل پنجم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • تحسین، کلید گردشارتان
 • چه افرادی اعتماد به نفس خود را از دست می دهند؟
 • اولین گام به سوی تحسین خود چیست؟
 • قانون جاذبه چگونه بر رقابت تأثیر می گذارد؟
 • در مورد مقایسه نامطلوب خودمان با دیگران چطور؟
 • اگر از بحران مالی جهانی بترسیم چطور؟
 • من می توانم افراد موفق را مورد انتقاد قرار بدهم و باز هم به موفقیت خودم برسم.
 • خودخواهی و قانون جذب؟
 • آیا باید با قصد و نیات دیگران هدایت شویم؟
 • چطور می توانم احساس تحسین بیشتری نسبت به خودم داشته باشم؟
 • هدف من برای زندگی چیست؟
 • چند فرایند برای ورود به گردشار
 • فرایند تجسم هنگام خواب
 • فرآیند بعد از اینکه بیدار می شوید
 • فرایند چرخ تمرکز
 • فرایند فهرست وجوه مثبت
 • فرایند هجوم تحسین
 • زندگی از درون گردشار چگونه است؟

فصل ششم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

 • عناوینی که در فصل ششم وپایانی کتاب بین استر ، جری و آبراهام مطرح میشود ، عبارتند از:
 • رونوشت زندگی آبراهام : کارگاه قانون جاذبه
 • آیا شما به عنوان یک نوزاد، به طور منفی تعلیم داده شده اید؟
 • جهان شما توسط قانون جاذبه مدیریت می شود
 • تمام مؤلفه های هم کوش جمع می شوند
 • ورود به گردشار قدرتمند جذب
 • تضاد در واقع اشتباه بودن چیزی نیست
 • قانون جاذبه و فرضیه های مبتنی بر قانون
 • باور چیست؟
 • آیا یک کودک باید سعادتش را حاصل کند؟
 • آیا انتظارات مناسبی از عاشقان وجود دارند؟
 • آشویل، کارولینای شمالی، نزدیک یکشنبه
 • فرضیه های معیوب

کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر,دانلود کتاب کلید قانون جذب استر هیکس,دانلود کتاب صوتی قانون جذب در روابط استر هیکس

نام کتاب : قوانین جذب در روابط

نویسندگان : استر هیکس – جری هیکس

عنوان اصلی: The Law of Attraction in Relationships

همین الان نسخه کامل کتاب صوتی قوانین جذب در روابط از استر و جری هیکس را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  29.000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 19000 هزارتومان (نوزده هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

3box

 

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنید.به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

 فیلم بخشی از سمینار آبراهام هیکس – امیدواری و هماهنگی ارتعاشی:

دانلود کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس,دانلود کتاب صوتی قوانین جذب در روابط از استر و جری هیکس-نسخه کامل

 

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا