دوره صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران (درآمد 30میلیون به بالا در ماه)

سلام دوست عزیزم

صادقانه، حقیقت داستان این است که در شرایط کنونی،که عموم مردم گرفتار فقر هستن،میلیونر شدن و ثروتمند زندگی کردن در حد رویا هم نیست!

بعد از سال ها تجربه و بررسی کسب و کارهای متعدد،کاملا نسبت به این موضوع آگاهی دارم و می دانم احتمالا نباید این حقیقت را فاش کنم.

حتما توهم گرفتار بحران افتصادی حال حاضر شدی،بیکاری و یا در یک شرکت با درآمد ناچیز کار می کنی…

اما آخرش که چی؟! هر جور که حسابش رو بکنی با این شرایط تا 1000 سال آینده م کار بکنی و جون بکنی،بازم به جایی نمیرسی.

به همین خاطر احساس می کنی که زندگیت بی معنی شده و یا اصلا اسم این زندگی کردن نیست.

جای تعجب نیست چرا همیشه تعداد افراد فقیر و متوسط بینهایت بیشتر از ثروتمندان و میلیونرهاست!

هر ساله در ایران هزاران نفر فقیر و فقیر تر میشوند و تنها تعداد معدودی که احتمالا اون هارو نمی شناسی ثروتمند تر شدن ،یا در ایران یا در خارج کشور در کنار سواحل،دراز شده و آفتاب می گیرن.(درحال خوشگذرانی ان)

حتما توهم بارها برای ایجاد تغییر و کسب موفقیت تلاش کردی ولی مثل اکثر افراد یا شکست خوردی و یا پیشرفت اندکی داشتی و  حتی ضرر هم کردی (زمانی که می گویم اکثر آن ها یعنی 99% کسانی که برای موفقیت تلاش کردن )

بارها جز این 99% بوده ای،درسته؟

احتمالا بله.

اما چرا من میخواهم صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران ( راز میلیونر شدن ) رو برات فاش کنم؟

 1. دلیل اول اینکه با ثروتمند و میلیونر شدن شما،من چیزی از دست نخواهم داد
 2. دلیل دوم این است که من اعتقاد دارم هیچ ایرانی نباید به خاطر فقر و نداری سرشکستگی را به دوش بکشه، چون یک ایرانی باید قدرتمند و ثروتمند باشه. 

 من به ثروت و درآمد میلیونی خودم رسیده ام و اگه الان تجربه های خودم و راز میلیونر شدن واقعی در ایران رو فاش کنم،به خوشحالی درونی و ادا کردن دینم به هم وطنانم کمک کرده ام.

اما اگر الان در حال خواندن این صفحه هستی احتمالا به دلیل این است که به موفقیت علاقه داری یا تا میلیونر شدن یک قدم فاصله داری.

هیچگاه قرار نبود صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران رو فاش کنم اما…

چند ماه پیش یکی از نزدیکانم که بی نهایت برایم عزیز است یک سوالی را پرسید که مجبور بودم جواب کاملا درستی و دقیقی بدهم (چون غریبه نبود که بخواهم با یک پاسخ کلیشه ای و سرسری او را سر خودم باز کنم)

سوال این بود:

من چطور میتونم مثل تو موفق شوم و درآمدم رو بیشتر کنم؟

قبل از اینکه پاسخ این سوال را بدهم کمی مکث کردم چرا که می دانستم نباید درباره کلی استراتژی و تکنیک های موفقیت و کسب ثروتم صحبت کنم چون در این حالت نه تنها او را بیشتر سردرگم می کردم بلکه به طور ناخودآکاه وارد مسیری می کردم که احتمالا در لیست آن 99% افراد شکست خورده قرار می گرفت.

حتی می دانستم اگر من بهترین تکنیک ها را هم بگویم باز هم احتمالا موفقیتش پنجاه پنجاه می شد.

به همین خاطر می بایستی همه چیز رو تمام و کمال بهش میفهماندم.

 1.  فرمول اختصاصی را آماده کردم که به محض اجر تا 3 الی 5 ماه آینده او را تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در حوزه فعالیتش کند( فرمولی که اگر نداند باید سال ها در یک حوزه خاک خوری کند)

 2.  فرمول اختصاصی برای کسب درآمد میلیونی و رسیدن به ثروت بدون سخت کار کردن و از راه حلال و قانونی.

 3. روش اصولی و عملی پیدا کردن ایده های پولساز با توجه به علاقه و توانایی شما بدون هیچ زحمتی

 4.  روش بیدار سازی غول درون و رسیدن به اوج خوشبختی و رفاه.

 5.  فرمول اختصاصی ساخت باور های میلیونری و جذب پول و ثروت.

 6.  راز های رسیدن به استقلال مالی و موفقیت که در هیچ کجای ایران پیدا نمی شود.

 7.  بهترین روش جذب ثروت و خوشبختی که حتی فقیر ترین افرادم،پولدار و میلیونر میکند.

 8.  فرمول اختصاصی تبدیل فقر به ثروت در بحرانی ترین سال های زندگی.

آنقدر خوبه که باور کردنش سخته؟

چون این پایان تمام روزهای کم پولی و شروع زندگی میلیونری است

هرکسی که به زندگی من نگاه میکنه واقعا غرق در حیرت میشه که چطور از زندگی دانشجویی به این همه ثروت و رفاه رسیدم.البته این حیرت و تعجب برای کسانی که ظاهر بین هستن کاملا طبیعیه….

از روزهایی هاییکه مثل همه دانشجویان دیگر به امید مدرک گرفتن درس میخواندم و دنبال کار پاره وقت بودم شروع کردم و بعد از فارغ التحصیل شدن هم به درهای بسته و بیکاری مواجه شدم.

قصدم از یادآوری موضوع، این است که بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی، همانگونه که من آن وضعیت را در کمتر از 5 سال به طور بنیادین تغییر دادم.

الان زندگیم سرشار از ثروت و رفاه شده،به چندین کشور سفر کردم و هر بار در پی ماجراجویی جدید هستم.هیچ وقت نگران پول و خرج زندگی ام نیستم،چون سیستم زندگیم رو طوری طراحی کردم که حتی توی خوابم،پول به حسابم واریز میشه و درآمد دارم…

وقتی به حاصل زندگی ام می نگرم،خوشحالی سرتاپای وجودم رو در بر میگیره،که چطور با وجود شرایط بد اجتماعی و فقر گسترده موجود در جهان(مخصوصا ایران) توانتسم با عشقم به مطالعه و جستوجوی رازهای طلایی ثروت میلیونی،خودم و خانواده م را نجات بدم.

توهم قادر که به این رفاه و استقلال مالی خوش آمد بگی و اگه بخوای درهای ثروت زندگیت رو باز کنی!

اما اگر می خواهی با سعی و خطا جلو نروی و 10 سال آینده از زندگی ات را نجات بدهی آنوقت شاید دوره صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران انتخاب زندگی ات باشد.

من این مسیری که می خواهی بروی را رفته ام. تمام دست انداز های مسیر را می شناسم و می دانم راه سریع و میانبر رسیدن به این مقصد چیست. به همین خاطر دوره ای را ساختم که لازم نباشد هر لحظه فکر کنی و ببینی کدام مسیر بهتر است.

💎چرا این دوره شما رو میلیونر میکنه؟

این دوره، با تمرینات و آموزش هایش، ذهنت را به وسیله فرمول اختصاصی میلیونر شدن، از نو برنامه ریزی می نماید و این برنامه ریزی به تو یاد می دهد که چگونه به محض اجر تا 3 الی 5 ماه آینده تو را تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در حوزه فعالیتت کند( فرمولی که اگر ندانی باید سال ها در یک حوزه خاک خوری کنی)، روابط عاطفی دلخواهت را بسازی، سلامتی را به جسم ات باز گردانی و به مسیر الهامات و ایده هایی وصل شوی که نتیجه اش ثروت و سلامتی، عشق، آرامش و رضایت از زندگی است.

در دوره صفر تا 100 میلیونر شدن نه نیازی به فکر کردن است و نه نیازی به داشتن خلاقیت، من کل فرومول اختصاص میلیونر شدن را آماده کردم فقط کافی است تمرین هایی که گفته شده را انجام بدهی و آن ها را در سیستم جایگزاری کنی.

دقیقا شبیه به بازی شطرنج است که من از قبل حرکات بازی برنده را برای تو انجام داده ام تو فقط کافی است مهره هایت را بچینی تا بدون اینکه لازم باشد بازی را بلد باشی برنده شوی.

یک بازی همیشه برنده را انجام بده

یک بازی همیشه برنده را انجام بده

 

اما چرا فقط برای 300 نفر؟

مهم ترین عامل موفقیت در کسب ثروت میلیونی قدرت سریع تصمیم گرفتن است چون کسی که وارد دنیای میلیونرها می شود به این معناست که از حاشیه امن خود خارج می شود و وارد دنیایی از ناشناخته ها می شود.

در این دنیای جدید کسی که سریع تر می تواند تصمیم بگیرید و به فرصت ها واکنش درست نشان دهد همیشه برنده است. حقیقت داستان این است که می خواهم این فرصت تنها در اختیار افرادی قرار بگیرد که این خصوصیت را به صورت ذاتی دارند چون آنوقت با چیزهایی که من در رازهای طلایی میلیونر شدن در ایران برایش آماده کردم می تواند بیشترین نتیجه را بگیرد.

دوره صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران به مدت و تعداد محدودی قابل تهیه است تا افرادی که قدرت تصمیم گیری سریع دارند را از دیگران الک کند.

دوره صفر تا ۱۰۰ میلیونر شدن در ایران (تضمین ثروتمند شدن شما)
دوره صفر تا ۱۰۰ میلیونر شدن در ایران (تضمین ثروتمند شدن شما)

 

 

به نظر تون ارزش دوره ای که بتونه میلیونر شدن و رسیدن به استقلال مالی شما رو تضمین بکنه چقدر میتونه باشه؟؟

قطعا ارزش دوره و راهنمای واقعی برای پایان دادن به روز های سخت و هدایت شدن به دنیای فراوانی و ثروت رو نمیشه فقط با یک میلیون یا 100میلیون تومان مقایسه کرد،چون هر قدر که شما برای این دوره سرمایه گذاری و ارزش قایل شوید،چندین برابر اون رو میتونید ازش به دست بیارید (این رو فرای تبلیغات و بزرگ نمایی بهتون میگم که واقعا اون چیزی که در پایان استفاده و به کارگیری این دوره وارد زندگی تون میشه،علاوه بر بخش مادی که میلیون ها تومان خواهد بود،آرامش،خوشبختی و استقلالی هست که با ارزش ترین بخش زندگی تونه)

چرا برای استفاده از این دوره باید بهایی بپردازم؟؟

اگه یه نگاهی به اطراف تون بکنید هر چیز با ارزشی بهایی داره،حتی ممکنه خیلی از چیزهایی که دارید و بهایی براشون پرداخت کردی خودتون اطمینان دارید که ارزش شون خیلی بیشتر از بهایی هست که براش پرداخت شده،به همین خاطر اون وسیله با شی براتون جایگاه خاص و ویژه ای داره….

این رو میتونم با اطمینان بهتون میگم که تضمین نتیجه گرفتن و کسب ثروت و موفقیت از این دوره،پرداخت بهای اون هست،تنها وقتیکه شما بهای محصول با ارزشی رو پرداخت کرده باشید میتوند واقعا با چشم با ارزش بودن به اون نگاه کنید و ازش بهره ببرید.به همین خاطر است که این دوره رو تنها با پرداخت بهای اون میتونید تهیه کنید.

 

برای دریافت و دانلود دوره صفر تا 100 میلیونر شدن در ایران (درآمد 30میلیون به بالا در ماه) روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

نفراتی که این دوره رو تهیه کردن
تا الان 219  نفر،محسن،فرانک،المیرا،رضا عباسیان و… این دوره رو تهیه کردن

 

✅ همانطور که قبل تر گفتم این پایان تمام روزهای کم پولی و شروع زندگی میلیونری است و بقدری حرفه ای و اصولی طراحی شده است که بطور 100% گارانتی می کنم اگر کسی آن را انجام بدهد بدون شک به نتایجی دست پیدا میکند که حتی نمی تواند تصورش را کند و از آن جایی که نسبت به این موضوع اطمینان دارم با خیال راحت می گویم اگر تمرین های ساده این دوره را انجام دادی و بر فرض محال نتیجه نگرفتی کل مبلغ پرداختی را ظرف مدت 24 ساعت دریافت خواهی کرد.

هر سوالی هم داری در قسمت دیدگاه های این صحفه بپرس،من حتما جواب میدم.

دوست دار تو مهشید کاویانی

‫15 دیدگاه ها

 1. سلام وقت تون بخیر
  خیلی از سایت ها پکیج های کسب ثروت گذاشتن
  حقیقتش من موندم که این دوره رو تهیه کنم،البته باتوجه به ضمانت بازگشت وجه تون دلم میخواد این دوره رو تهیه کنم

  1. سلام دوست خوبم
   همانطور که فرمودید،این دوره گارانتی بازگشت وجه و تضمین اثر بخشی داره و با خیال راحت میتونی دوره رو تهیه کنی
   با تهیه این دوره،بهت این تضمین و قول رو میدم که واقعا به ثروت میلیونی برسی

 2. با سلام ،
  در صورت نتیجه نگرفتن ، گارانتی برگشت مبلغ پرداخت شده به چه شکل است ؟ و این مبلغ چگونه برگشت داده میشود ؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله،بطور ۱۰۰% گارانتی می کنم اگر کسی آن را انجام بدهد بدون شک به نتایجی دست پیدا میکند که حتی نمی تواند تصورش را کند و از آن جایی که نسبت به این موضوع اطمینان دارم با خیال راحت می گویم اگر تمرین های ساده این دوره را انجام دادی و بر فرض محال نتیجه نگرفتی کل مبلغ پرداختی را ظرف مدت ۲۴ ساعت دریافت خواهی کرد.

  1. سلام دوست خوبم
   از بابت نتیجه گرفتن از این دوره به قدری اطمینان دارم که میتونم با خیال راحت اثر بخشی دوره رو تضمین کنم که شما هم میتونید به موفقیت های خیلیی عالی برسید

 3. جسارتا این دوره متد شخصیتون هست و در مورد ثروتمند شدن اموزش میدید ؟ یا بعنوان یک یا چند پیشنهاد کاری هست ؟

  1. سلام دوست عزیز
   آنچه که در این دوره با هاتون به اشتراک گذاشته میشه،چیزی نیست که من از خودم کشف کرده باشم و یا ترفندی باشه که من اختراعش کرده باشم،به نظر من همه راه های رسیدن به موفقیت و ثروت رو اساتید بزرگ به خوبی توضیح و سفیر کرده اند،اما اینکه چطور استاد واقعی و منبع درست رو از میان منابع گمراه کننده و به ظاهر درست رو پیدا کنید راز موفقیت اصلی است.

   تصور کنید اگه مقصد ما مازرندان باشه و بخوایم به شمال کشور بریم،آیا باید از هر جاده آسفالتی که پیدا میکنیم سفر مون رو آغاز کنیم؟؟!!
   قعطا خیر،اگه وارد آزاد راه تهران-اصفهان بشید و هرچقدر هم برید باز از مقصد که شمال باشه دور میشید و هرگز به شمال نمی رسید(ببینید که چقدر راحت میتونید از هدف و مقصد تون دور بشید!!!…با انتخاب مسیر اشتباه)

   من باتوجه به علاقه خیلی زیادی که به مطالعه دارم،بیشتر از 300 کتاب حوضه موفقیت و کامیابی رو خوندم،خیلی هاشون رو آزمودم و در نهایت تونستم راه رسیدن سریع و درست به سر منزل مقصودم رو پیدا کنم،سپس تضمیم گرفتم این راه و رسم درست موفقیت و کامیابی رو به دوستانی که میخوان هم نشون بدم….

  1. سلام دوست خوبم
   تنها سرمایه ای که برای استفاده از دوره میخواین همت،صرف زمان برای مطالعه،گوش دادن و عملی کردن آموزهای دوره هست و تنها کافیه عینا همون موارد گفته شده رو پیش برید،نه نیازی به سرمایه گذاری دارید و نه خلاقیت خاصی و …

 4. من قصد تهیه دوره رو دارم
  با توجه به گارانتی که کردید با خیال راحت تهیه میکنم و امیدوارم نتیجه بخش باشه و بتونم به آرزو هام برسم….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا