دانلود کتاب صوتی مجموعه پرسش های کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل)

📕 کتاب صوتی مجموعه پرسش های کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل) پیشنهاد ویژه من برای ایجاد تحول و رسیدن به موفقیت در زندگی شماست.

💎 چه نیروی عظیمی در پرسیدن و سوال کردن نهفته است؟

اگه یکم خوب فکر کنی،حتما توهم یادت میاد که آخرین موفقیتت رو با پرسیدن چه سوالی از خودت به دست آوردی،شاید به خودت بگی اون فقط یه سوال ساده بود،اما یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسیدن سوالات کوانتومی هست و اگه شما هم از اثر این سوالات باخبر باشید،حتما موفق تر خواهید شد.

دانلود کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل),کتاب پرسشهای کوآنتومی اثر آنتونی رابینز,دانلود کتاب پرسش‌های کوانتومی
دانلود کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل),کتاب پرسشهای کوآنتومی اثر آنتونی رابینز,دانلود کتاب پرسش‌های کوانتومی

 

 آنتونی رابینز - anthony robbins
آنتونی رابینز – anthony robbins

بیوگرافی آنتونی رابینز :

سلطان انگيزه تونی رابینز’ (به انگلیسی: Tony Robbins) با نام کامل آنتونی رابینز (به انگلیسی: Anthony Robbins) نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. وی ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا آمد. شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت می‌باشد، کتابهای چون قدرت نامحدود در سال ۱۹۸۷ و به سوی کامیابی در سال ۱۹۹۴. تونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. هر چند که خود اصرار دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی منتهای کارایی نامیده‌شود. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

آنتونی رابینز به ما کمک می کند که توقع مان را نه از دیگران بلکه از خودمان بالا ببریم، شما یک عمر در زندگی تان چیزهایی را، فقط ترجیح می دهید ولی هیچ وقت عزمتان را برای رسیدن به آنها جزم نمی کنید و در نیمه راه، متوقف می شوید. گوش کردن به این سخنرانی فرصت و شاهراهی است برای رسیدن به آرزوهایتان در زندگی.

 کتاب پرسشهای کوآنتومی اثر آنتونی رابینز‬‎,دانلود کتاب پرسش های کوانتومی,پرسش های کوانتومی پرسش های نیرو بخشی که زندگی شما را دگرگون میکند
کتاب پرسشهای کوآنتومی اثر آنتونی رابینز‬‎,دانلود کتاب پرسش های کوانتومی,پرسش های کوانتومی پرسش های نیرو بخشی که زندگی شما را دگرگون میکند

پرسش های کوانتومی پرسش های نیرو بخشی که زندگی شما را دگرگون میکند.

🔍 معرفی کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز :

آنتونی رابینز در بخش اول این کتاب درباره نحوه اندیشیدن صحبت می کند و به پایه و اساس خلقیات، موفقیت ها، سلامتی، ارتباطات موثر و جایگاه انسان در جامعه می پردازد.اینکه ما چه سوالهایی از خود می کنیم نشان دهنده پاسخ هایی است که دریافت میکنیم.

پس اگر حس و حال خوبی داریم نتیجه سوالهای مثبتی است که از خودمون پرسیدیم و اگر حالمون بده سوالهایی پرسیده ایم که باعث آن حال بد شده است.

نویسنده کتاب پرسش های کوانتمی به سر منشا تمام مشکلات، حس و حال، خلق و خو، موفقیت ها و شکست های انسان می پردازد و می گوید سرمنشا همه آنها سوالهایی است که آگاهانه یا نآگاهانه از خود می پرسید.

احساسی که ما درباره هر رویداد داریم معمولاً نه بر پایه واقعیت بلکه بر پایه کانون توجه ما شکل می گیرد.
وقتی از خودمان می پرسیم: “اگه در این کار شکست بخورم چی می شود؟”

کانون توجه ما بر روی شکست قرار می گیرد و انجام آن کار را سخت و غیرممکن تصور می کیم؛
ولی وقتی می پرسیم: اگر این کارو به انجام برسونم چه احساسی خواهم داشت؟
برای انجام آن کار شور و انگیزه پیدا می کنیم.

در بخشی از کتاب نویسنده به پرسش های امکان آفرین و ضرورت آفرین می پردازد.

چرا کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز را گوش کنیم؟,کتاب پرسش های کوانتومی
چرا کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز را گوش کنیم؟,کتاب پرسش های کوانتومی

چرا کتاب صوتی مجموعه سوالات کوانتومی -اثر آنتونی رابینز را گوش کنیم؟!

توجه داشته باشیم که پرسش های ضرورت آفرین و امکان آفرین باید به طور متعادل مطرح شوند.
برای پیدا کردن انگیزه و شکوفایی در زندگی باید به اندازه کافی پرسش های امکان آفرین از خود بپرسیم و برای به واقعیت پیوستن رؤیاهایمان آنها را با پرسش های ضرورت آفرین پشتیبانی کنیم.

✅ آیا شما پرسشهایی که از خود می کنید نیروبخش هستند یا تضعیف کننده؟
✅ آیا امکانات جدید در اختیارتان می گذارند؟
✅ آیا رویا را به واقعیت تبدیل می کنند؟
✅ آیا باعث می شوند چیزی را از نو بسیازید یا چیزی را خراب کنید؟

✅ می خواهم توجه شما را به این حقیقت جلب کنم که هر لحظه که بخواهید می توانید زندگی تان را به کمک پرسش کردن از این رو به آن رو کنید.

✅ پرسش کردن می تواند در یک آن ساختار عاطفی شما را در هم بشکند
✅ اگر در دام احساس، ناراحتی، ناکامی، خشم، رنج و درد و ناامیدی گرفتار باشید با طرح یک پرسش کوانتومی می توانید این احساسات را کاملا دگرگون کنید.

✅ این کتاب ارزشمند را بخوانید تا زندگیتان متحول شود.

بخشی از کتاب پرسشهای کوآنتومی,دانلود کتاب پرسش‌های کوانتومی
بخشی از کتاب پرسشهای کوآنتومی,دانلود کتاب پرسش‌های کوانتومی

📋 بخشی از کتاب پرسشهای کوآنتومی:

به باور من، پرسش، یا به عبارت بهتر، پرسش درست و آگاهانه و هدفمندانه پرسیدن، مانند مجهز شدن به قدرت انفجاری دینامیت برای ایجاد هر گونه تغییر وتحول در زندگی است. پرسیدن راهی است برای از پیش رو برداشتن موانع و گامی به پیش برداشتن. پرسش، بیش از هر چیز دیگر در بطن خود هم نیروی آفرینش لذت و موفقیت بیشتر را نهفته دارد و هم نیروی آفرینش محدودیت و ناکامی بیشتر را.وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، می‌بینم که بزرگ‌ترین دگرگونی‌ها در زندگی‌امزمانی آغاز شد که یاد گرفتم از خودم پرسش‌هایی متفاوت و کوانتومی بکنم.

پرسش‌هایی چون:

چگونه می‌توانم این کار را بهتر از قبل انجام دهم؟

چگونه می‌توانم این وضع را دگرگون سازم؟

چگونه می‌توانم از پس این کار برآیم؟

مهم‌ترین درس و تجربه‌ی آموزنده‌ی این موقعیت که می‌توانم به خاطر بسپارم و به‌کار گیرم چیست؟

طرح چنین پرسش‌هایی زندگی‌ام را از این رو به آن رو کرد،زیرا مرا به پاسخ‌ها و راه‌حل‌های جدید رساند.

همه‌ی ما در زندگی به دنبال پاسخ‌های جدید هستیم. شما چطور؟

آیا شما به دنبال پاسخ‌های جدید نیستید؟

چگونه به آن‌ها دست می‌یابید؟

بلی، با طرح پرسش‌های جدید.

دانلود کتاب صوتی مجموعه پرسش های کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل)
دانلود کتاب صوتی مجموعه پرسش های کوانتومی -اثر آنتونی رابینز (نسخه کامل)

نام کتاب : مجموعه پرسش های کوانتومی

نویسنده : آنتونی رابینز – anthony robbins

حجم قابل دانلود : ۳۲ mb

همین الان کتاب صوتی مجموعه پرسش های کوانتومی را دست بگیرید را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول 14900 تومان

قیمت با تخفیف ویژه 12900 تومان (دوازده هزار و نه صد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

اگر این محصول را خریداری نکنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

هیچ اتفاقی نمی‌افتد! ده‌ها میلیون نفر از ایرانیان و میلیاردها نفر از جهانیان حتی کوچک‌ترین اطلاعاتی از چنین دانش و مهارت‌هایی ندارند و هیچ اتفاق جدیدی در زندگی‌شان نمی‌افتد و به همان روزمرگی خود ادامه می‌دهند. بیش از ۹۵ درصد مردم جهان جزء افراد ناموفق و فقیر یا سطح متوسط هستند و هرگز به موفقیت‌های بزرگ و ثروت زیاد نمی‌رسند!

اما افراد کمی هستند که برای موفقیت و ثروتمند شدن خود برنامه‌ریزی و هزینه می‌کنند و همیشه درحال یادگیری هستند و این افراد همان اشخاص فوق‌العاده موفق و بسیار ثروتمند جهان هستند. مهم‌ترین ابزار ثروتمندان «اطلاعات» است که با آموزش و یادگیری مداوم آن را کسب می‌کنند و از آن برای پول‌سازی و موفقیت خود استفاده می‌کنند!

❓ آیا می‌دانید که موفق‌ترین و ثروتمندترین افراد جهان همیشه حداقل ۱۰ درصد از درآمد خود و حداقل روزی ۲ ساعت از زمانشان را بابت آموزش و یادگیری خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا اکنون موفق و میلیاردر شده‌اند و این روند را تا پایان عمرشان ادامه می‌دهند؟!

بیشتر افراد سطح پایین همیشه می‌گویند: «من به آموزش و یادگیری نیازی ندارم یا پولش را ندارم یا وقتش را ندارم!» سؤال این است که چه موقع پول خواهند داشت؟ شش ماه، یک سال یا پنج سال دیگر؟! جواب ساده است: «هیچ‌وقت!» و همین حرف‌ها را دوباره در آن موقع تکرار خواهند کرد! اما همه‌ی این‌ها فقط بهانه و توجیه است و این افراد به‌اشتباه گمان می‌کنند که همه‌چیزدان هستند!

به شما تبریک می‌گویم! خوشبختانه شما جزء این‌گونه افراد نیستید، زیرا اکنون به دنبال موفقیت و ثروتمندی هستید و مطمئنم که اهمیت آموزش و یادگیری را به‌خوبی می‌دانید. برای اینکه بهترین چیزها را داشته باشیم، ابتدا باید خودمان بهترین باشیم! کسی که برای دانش و مهارت‌های خود سرمایه‌گذاری نمی‌کند، نباید انتظار موفقیت و ثروتمند شدن را داشته باشد.

چرا شما جزء ۵ درصد برتر جامعه نباشید؟!

«موفقیت و ثروتمند شدن، یک مهارت کاملاً یادگرفتنی و قابل‌آموزش است.» همیشه این نکته طلایی را به خاطر بسپارید: «هر مبلغی که برای آموزش و یادگیری خودتان می‌پردازید، اصلاً هزینه نیست، بلکه سرمایه‌گذاری است؛ سرمایه‌گذاری روی مهم‌ترین شخص، یعنی خودتان و مهم‌ترین چیز، یعنی ذهنتان.»

✅ آلبرت اینشتین: «همه باهوش هستند، اما اگر انتظار بی‌جا و بیهوده از کسی داشته باشیم که بتواند بدون هیچ آموزشی موفق شود، تصوری احمقانه داشته‌ایم.»

✅ پیتر دراکر: «امروزه فرد باسواد واقعی کسی است که آموزش مادام‌العمر را سرلوحه خود قرار داده باشد. تنها مهارتی که طی سال‌های آینده منتفی نمی‌شود، توانایی یادگرفتن مهارت‌های جدید است.»

Eric-Worre-Network-Marketing-Pro

دکمه بازگشت به بالا