کتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیتکوین ترودو

25 راز ثروتمند شدن کوین تردو دوبله فارسی+دانلود فایل صوتی

 25 راز ثروتمند شدن کوین ترودو دوبله فارسی،راهنمای کسب موفقیت های مالی و پولی:

فایل صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین تردو رو به صورت کامل برای شما عزیزان آماه کردیم.با گوش دادن به فایل صوتی 25 راز ثروتمند شدن،شما به راحتی با اصول چگونه ثروتمان رو افزایش بدیم یا چگونه استقلال مالی بدست بیاریم آشنا میشید همچنین این فایل صوتی راز ثروتمند شدن کوین تردو  به صورت اختصاصی در سایت بیلیونرها  ترجمه و فایل صوتی تهیه شده (نسخه کامل سمینار 25 راز تولید ثروت – کوین ترودو)

کتاب صوتی 25 راز کسب ثروت اثر کوین ترودو به شما راه و روش کسب درآمد در حداقل زمان ممکن را آموزش میدهد. ما در این بخش از سایت بیلیونرها امکان تهیه و دانلود کامل این فایل صوتی را برای شما قرار داده ایم.

بی شک کوین ترودو یکی از بزرگترین مدرس های قانون جذب و روانشناسی موفقیت است. تمامی سخنان و آموزش های کوین ترودو بر اساس مثال ها و دلایل منطقی و واقعی است!
در این کتاب صوتی کوین ترودو به طور کامل راه و روش های کسب ثروت را به شما می آموزد و برای هر آموزه خود دلایل علمی را ارئه میدهد.

کوین ترودو خود یک ثروتمند خودساخته است و به همین دلیل بهترین آموزش دهنده ثروت میباشد، آموزش ها و دوره های کوین ترودو با مبالغ و ورودی های سنگینی برگزار میشود، قطعا این آموزش ها ارزش دیدن و شنیدن را دارند

۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو,دوره های کوین ترودو,کتاب صوتی 25 راز کسب ثروت کوین ترودو دوبله فارسی
۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو,دوره های کوین ترودو,کتاب صوتی 25 راز کسب ثروت کوین ترودو دوبله فارسی
kevin-trudeau
kevin-trudeau

معرفی کوین مارک ترودو kevin Trudeau :

کوین مارک ترودو (/kevin Trudeau/؛ متولد ۶ فوریه ۱۹۶۳) یک نویسنده آمریکایی میباشد، کتاب ای او در سرتاسر دنیا ترجمه و منتشر شده است،زیرا آموزش های او بسیار کارآمد و کاربردی میباشد.

زندگی های خیلی زیادی را متحول کرده ، حتی خیلی از کاربران خودمان به پشتیبانان مارکت ام ال ام این قضیه را اعلام کردن.

به قول خود کوین ترودو در مورد این آموزش “25 راز ثروتمند شدن” ، من برای برگذاری این آموزش بسیار هیجان زده هستم،سالهاست که مردم از من میخواهد یکسری مطالب آکادامیک یا یکسری مطالب آموزشی در مورد ثروتمند شدن را آماده کنم.

من هیچوقت مایل نبودم که این مطالبی را جمع آوری کنم،به علت اینکه من از 15 سالگی کار میکردم، شرکتی که با آنها همکاری داشتم، تا الان نزدیک به 3 میلیارد دلار آمریکا در سطح جهانی درآمد داشته است، این مبلغ قابل توجهی است.

دلیل ساخت این آموزش بسیار مهم است، دوستان زیادی دارم که آموزش های زیادی میسازند، آنها اطلاعات زیادی در مورد ثروتمند شدن را بیان میکنند،و همچنین چگونه ثروتمان را افزایش دهیم یا آموزش های اینچنینی،موضوع خنده داری که در مورد این آدمها در سرتاسر دنیا هست اینه که اکثر اینت آدمها که آموزش در مورد ثروتمند شدن میسازند، خودشان شکست خورده و اصلا ثروتمند نیستند.(ادامه در خود آموزش)

این آموزش بینظیر را از دست ندهید ، آموزش ثروتمند شدن به استادی یکی از ثروتمندترین افراد جهان، کوین ترودو

چرا باید فایل صوتی راز ثروتمند شدن کوین تردو رو گوش بدید؟

 با اصول چگونه ثروتمان رو افزایش بدیم یاچگونه استقلال مالی بدست بیاریم آشنا میشید.

  در این فایل صوتی کوین ترودو مراحل و روش های جذب ثروت را ذکر می کند و برای هر مورد توضیحات کافی و مثال هایی را بیان می کند و سر نخ های اولیه جذب ثروت و ثروتمند شدن را به شما می دهد.

  موفق ترین افراد در سراسر جهان از این قوانین ها اسفاده کردند و نتیجه گرفتن و هزاران سال هست که از این اصول استفاده میشه. به گفته کوین ترودو: این اصول رو من اختراع نکردم،این اصول را یادگرفتم و اجرا کردم.اینکار رو از 15 سالگی شروع کردم و میلیون ها دلار بدست آوردم. خیلی ها داستان زندگی من رو میدانند که قبل از سن 18 سالگی 7میلیون دلار بدست آوردم.

  کوین ترودو تاکید می کند این فایل صوتی مطالب آموزشی راجع موفقیت نیست ،چون ثروتمندشدن و موفق شدن 2موضوع جدا هستند و موفقیت ربطی به پول ندارد. موفق شدن یعنی اینکه صبح ها زود بیدار شوی و بیش از حد تصور شاد و خوشحال و خوشبخت باشی این نهایت موفقیت هست.

  این فایل فقط و فقط درمورد پول دراوردن و ثروتمند شدن هست.این مطالب در مورد شرایط خاص نیست اصولی به صورت جهانی که با توجه به موقعیت هرکسی قابل اجرا هستند.وقتی این اصول رو یاذبگیرید میفهمید که خیلی ساده هستند اما آن ها رو ساده نگیریدچون حقیقت های بزرگ زندگی اکثرا ساده هستند

  این اصول کارآمد و ثابت  شده هستند و در زمان های مختلف تست شده اند و آن ها رو کسی برای شما می گوید که خودش این اصول را اجرا کرد و ثروت زیادی بدست آورده است .دوستان من هم این اصول رو اجرا کردند و از این اصول برای ثروتمند شدن استفاده کرده اند.

  موفق ترین افرد ،نه فقط برخی از آن ها بلکه تمامی افراد موفق جهان برایثروتمند شدن از این اصول پیروی کرده اند.

  تفاوت بسیاری است بین اینکه افراد موفق و ورشکسته چگونه عمل و فکر می کنند .اگر به این فایل گوش میدی احتمالا ثروتمند نیستید .احتمالش زیاد است که پول ندارید، برای درامدتان استرس دارید و یا خیلی بدهی دارید و دنبال راه حلی برای این موضوع هستید .فرقی نمی کند که چقدر وضع مالیتان بد است ،اما راه خیلی سریع تر از آنچه فکر می کنید برایش وجود دارد.

  کوین ترودو در تمامی آثار خود تأکید بسیاری بر روی بالا بردن میزان یادگیری و آموزش پذیری دارد زیرا با بالا بردن این میزان سریع تر و راحت تر می توانید مسائل و موضاعات متفاوت را یاد بگیرید. در این دوره ۲۵ راه و یا راز طلایی ثروتمند شدن به شما آموزش داده می شود.

دوره‌ی جدید و شگفت‌انگیز کوین ترودو,راز ثروتمند شدن از کوین ترودو,25 راز تولید ثروت - کوین ترودو
دوره‌ی جدید و شگفت‌انگیز کوین ترودو,راز ثروتمند شدن از کوین ترودو,25 راز تولید ثروت – کوین ترودو

بررسی دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن از کوین ترودو :

اگر شما عزم خود را جزم کرده اید تا برای یادگیری مباحث موفقیت فردی و قانون جذب وقت بگذارید بیشتر راه را پیموده اید و به اصل دوم یعنی قابلیت تغییر پذیری رسیده اید. در اصل قابلیت پذیری شما آنچه را که از قوانین این جهان آموخته اید را باید در زندگی به کار ببندید.

اصل بعد مراحل یادگیری کوین ترودو می باشد که به ۴ بخش اصلی تقسیم می شود و هر کدام از این بخش ها توضیحات تکمیلی ای دارد که در دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن به شما آموز داده خواهد شد. مراحل یادگیری کوین ترودو به شرح زیر است

 1. بخش اول مراحل یادگیری کوین ترودو: شما نمیدانید که چه چیزهایی را نمیدانید!!
 2. بخش دوم مراحل یادگیری کوین ترودو: شما متوجه میشوید که چیزهایی وجود داشته اند که از آنها اطلاعی نداشته اید!!
 3. بخش سوم مراحل یادگیری کوین ترودو: با فهمیدن مرحله دوم شروع میکنید به صورت آگاهانه و عمدی تغییراتی رب در ذهنتان که بیشتر همان ارسال ارتعاش است را تمرین میکنید.
 4. بخش چهارم مراحل یادگیری کوین ترودو: اما مرحله آخر رسیدن به مرحله ناآگاهی و شایستگی است. مرحله ای که کوین ترودو توضیح میدهد که همه چیز برای شما خود به خود اتفاق می افتد؛ حتی ثروتمندان و افراد موفق جامعه  هم در این مرحله قرار دارند یعنی همه افکار و آرزوهای شما به صورت ناخودآگاه در ذهن شما در حال تصویر سازی است و بدون اینکه انرژی زیادی رو از شما مصرف کنند شما رو به آرزوهایتان میرساند در این مرحله شما بدون این که خودتان هم متوجه شوید بهترین تصمیم ها را میگیرید.

به صورت ناخودآگاه یک مدل طرز فکر پیدا خواهید کرد. اگر الان بیشترین درآمد را در حالت خیلی منطقی ماهی دو میلیون تومان تصور میکنید و اصلا از به دست آوردن این درآمد نگران هم نیستید  و مطمئن هستنید که قابل دسترس است در مرحله چهارم که ارتعاشات ثروت در ذهن شما به مرحله ناخودآگاه رسیده باشد درمورد درآمد های چندین برابری هم همین احساس را دارید.

 بخشی از فایل دوبله فارسی 25 راز تولید ثروت کوین ترودو را از اینجا ملاحظه کنید👇👇

۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو,دوره های کوین ترودو,کتاب صوتی 25 راز کسب ثروت کوین ترودو دوبله فارسی

مهم ترین قسمت های توضیحات کوین ترودو در 25 راز تولید ثروت به شکل زیر تقسیم می شوند :

 • افزایش قابلیت یادگیری
 • درک مقیاس تعادل یادگیری
 • درک 4 مرحله یادگیری
 • داشتن هدف مشخص
 • رد شدن از خواسته های بیهوده برای رسیدن به هدف اصلی
 • استفاده از قانون جذب
 • مطالعه کتاب
 • گوش دادن به دوره های صوتی و تصویری به صورت مداوم
 • شرکت در سمینار ها
 • پس انداز 10 درصد از درامد
 • پرداخت همه قرض ها
 • مدیریت اولویت ها
 • مشارکت با برندگان
 • درک کار
 • شخصیت و اخلاق
 • توسعه مهارت های ارتباطی
 • بهبود امتیاز اعتبار
 • کاهش مالیات
 • استفاده از پول دیگران
 • افزایش درامد

زندگینامه کوین ترودو:

خواندن زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره راز ثروتمند شدن و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند کمک بسیاری برای درک بهتر سخنان وی به شما بکند.

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

فایل صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین تردو دوبله فارسی
فایل صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین تردو دوبله فارسی

اگه علاقه مند به استقلال مالی و ثروتمند شدن دارید .این فایل صوتی کامل و بسیار اثر بخش رو از دست ندید.

عنوان فایل صوتی:  فایل صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین تردو دوبله فارسی

نام مربی : کوین ترودو – Kevin Trudeau

موضوع : 25 راز ثروت مند شدن

نوع محتوا : سمینار صوتی

زبان : دوبله فارسی

مدت زمان : 57دقیقه

فرمت محتوا : MP3

همین الان  فایل صوتی راز تولید ثروت کوین تردورا خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این فایل صوتی با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول 49000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 29000 هزارتومان (بیست و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا