کلوپ بیلیونرهاکلیپ انگیزشی موفقیتلوئیز ال هیLouise Hay

کلیپ انگیزشی 10 تا از اصول موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ که باید بدانید

کلیپ انگیزشی 10 تا از اصول موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ که باید بدانید رو حتما ببنید و سعی کنید به 10 قأعده‌ موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ عمل کنید تا موفقیت و خوشبختی رو وارد زندگی تون کنید.به همین خاطر این ویدیو انگیزشی چند قانون موفقیت را باهم مرور خواهیم کرد که در عین سادگی موثر و کارساز هستند.

رسیدن به موفقیت راه پیچیده و غیرقابل دسترسی نیست تنها کافیست با روز و قوانین آن که توسط افراد با تجربه به دست آمده آشنا شده و آنها را به کار گیرید. برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست بلکه آشنایی با قوانین مخصوص و به کارگیری آنها در زندگی می تواند شما را سریعتر به اهداف تان رسانده و باعث موفق شدن شما در هر کاری شود.

کلیپ انگیزشی 10 تا از اصول موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ که باید بدانید,10 قأعده‌ موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌

اصول موفقیت چیست؟

 همه انسان‌ها، در زندگی به دنبال موفقیت هستند و تقریبا زمان زیادی را صرف تلاش برای رسیدن به موفقیت می‌کنند، ولی تنها برخی در این مسیر به کامیابی می‌رسند. سوال اساسی این است که این افراد موفق چه اصولی را برای رسیدن به موفقیت رعایت می کنند؟ تعریف واحدی در مورد موفقیت در زندگی وجود ندارد، ولی آنچه واضح است در مسیر رسیدن به آن، فراز و فرودهای فراوانی وجود دارد. شرط پشت سر گذاشتن سختی ها و مشکلات، داشتن آگاهی و دانش کافی در مورد شرایط لازم برای رسیدن به موفقیت است. 

کلیپ انگیزشی 10 تا از اصول موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ که باید بدانید,10 قأعده‌ موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌
کلیپ انگیزشی 10 تا از اصول موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌ که باید بدانید,10 قأعده‌ موفقیت از نظر لوئیز هی‌‌

 

موفقیت امری است اکتسابی که با تلاش و پشتکار هر فرد به دست می‌آید. بسیاری از افراد موفق جهان با استفاده از رعایت نکاتی مهم و قوانینی مشخص راه موفقیت را برای خود هموار ساخته‌اند.

دسترسی به بهترین کلیپ های انگیزشی و آموزشی روز دنیا,تماشای آنلاین کلیپ انگیزشی موفقیت خارجی و ایرانی,بهترین جملات انگیزشی موفقیت
دسترسی به بهترین کلیپ های انگیزشی و آموزشی روز دنیا,تماشای آنلاین کلیپ انگیزشی موفقیت خارجی و ایرانی,بهترین جملات انگیزشی موفقیت

برای دانلود رایگان اپلیکشن کلوپ بیلیونرها روی دکمه ی زیر کلیک کنید

دانلود برنامه کلوپ بیلیونرها

 

شما در کلوپ بیلیونرها هستید:

  • هیچ بهانه ای در دنیا پذیرفته نمیشود

    چرا که تو هم میتوانی و برای نرسیدن به خواسته هایت دروغ میگویی 😑

    بجنگ تا پیروز شوی

    هیچ لذتی شیرین تر از موفقیت نیست

    درست زندگی کن و قدر خودت را بدان

مردان و زنان بزرگی در ایران بدنیا آمدند و افتخار آفرینی کردند و امروز نوبت ماست تا ایرانی آباد بسازیم.

بیوگرافی و زندگی نامه ی لوییزهی نویسنده ی کتاب قدرت درون ماست :

louise hay,زندگینامه لوییز هی,لوییز هی کیست؟,بیوگرافی لوییز هی

لوییز.ال.هی (انگلیسی: Louise Hay ) به عنوان یکی از پیشگامان درزمینه خودیاری و رشد شخصی برای مردم شناخته شده است. کتاب اول او “شفای تن” در سال ۱۹۷۲ به رشته تحریر درآمده است. در آن دوره نظریه رابطه میان ذهن و بدن به تازگی متداول شده بود. در سال ۱۹۸۸ این کتاب مجدداً مورد بازبینی قرار گرفت و گسترش یافت و لوییز توسط این کتاب پرفروش و اثرگذار و موفق در ۳۳ کشور به مردم شناخته شد و این کتاب به ۲۵ زبان در سراسر دنیا ترجمه گردیده است.

لوییز هی از آن دسته کسانی است که در کودکی و نوجوانی زندگی بسیار سخت و مشقت باری داشته‌اند. ۱۸ ماهش بود که پدر و مادرش از هم جدا شدند و مادرش او را در پانسیون گذاشت. او در نبود مادر همواره گریه می‌کرد و سختی‌های زیادی کشید. پس از سه هفته، مادرش او را از پانسیون خارج کرد و پیش خود نگه داشت.

مادرش با مردی ازدواج کرد و لوییز هی صاحب ناپدری شد؛ اما ناپدری او فردی بسیار خشن بود که در فرهنگ خشن آلمانی بزرگ شده بود و در اداره خانواده، خشونت را به بالاترین حد خود می‌رساند. در سال ۱۹۳۰ که لوییز هی تنها ۵ سال داشت، قحطی کشور را فرا گرفت. در آن زمان، پیرمردی به لوییز تجاوز کرد و روحیه او به سختی تخریب شد.

اگرچه دادگاه پیرمرد را به ۱۵ سال زندان محکوم کرد، اما تمام دوران کودکی لوییز هی با این وحشت گذشت که مبادا پس از آزادی پیرمرد، دوباره مورد آزار و اذیت وی قرار گیرد. افکار کودکانه لوییز هی به کلی تخریب شد و همچنان او بود که مورد آزار و اذیت‌های جسمی، جنسی و روحی قرار گرفت.

احساس حقارت تمام کودکی لوییز هی را فرا گرفته بود به طوری که اعتماد به نفس انجام کوچکترین کار‌ها را نداشت. میان هم سالانش در مدرسه به دلیل نداشتن لباس و کفش مناسب تحقیر می‌شد.

زندگی حرفه‌ای لوییز هی:

در سال ۱۹۸۵ او با یک گروه حامی شروع به کار کرد. او کارش را به ۶ مرد مبتلا به ایدز آغاز کرد. در سال ۱۹۸۸ گروه او کاملاً رشد یافته بود و برنامه های او شامل جلسات هفتگی با حدود ۸۰۰ نفر شرکت کننده میشد. لوییز هی با این کارش یک بار دیگر عشق و حمایت را به جنب و جوش درآورد و مردم به شانه حمایت از این بیماران، روبان های قرمز به سینه های خود میزدند. در این زمان بود که او کتاب” ایدز” را نوشت:خلق یک اثر مثبت بر پایه تجربیاتی که از این گروه قدرتمند بدست آورد.

در حال حاضر لوییز هی در رأس موسسه ای بنام ” هی هاوس” قرار دارد. یک موسسه انتشاراتی بسیار موفق که آغاز کارش با سرمایه ای اندک در اتاق پذیرایی خانه ی لوییز هی بنا شد و حالا به یکی از موفق ترین موسسات با فروش بیش از میلیون ها کتاب و کاست در سراسر دنیا تبدیل شده است.

معرفی کتاب قدرت در درون شماست:

 معرفی کتاب قدرت در درون شماست,louise hay the power is within you

کتاب قدرت درون ماست اثر لوییز هی (انگلیسی: Louise Hay ) به شما نشان می‌دهد که چقدر قدرتمند هستید. بر همین اساس، کتاب the power is within you بیان کننده‌ی نظرات و پیشنهادات لوئیز ال هی است که با کند و کاو خویش و عمل به یافته های این تلاش توانسته است پاره‌ای از مشکلات خود را ر فع نماید.نكته مهم اين است كه آن قدرتی كه ما هميشه اين گوشه وآن گوشه به دنبالش بوديم در درون ما حاضر و آماده است تا از آن در راه هاي مثبت بهره بگيريم. شايد اين كتاب به شما نشان دهد كه چقدر قدرتمند هستيد.

دانلود کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی ,کتاب قدرت در درون شماست

برای تهیه کتاب صوتی قدرت درون ماست اثری از لوییز هی روی دکمه زیر کلیک کنید👇👇

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا