Napoleon Hillاندرو کارنگیدسته‌بندی نشدهکتاب موفقیتناپلئون هیل

دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل

کتاب شاه‌کلید ثروت Your Magic Power To Be Rich، راهنمای مهمی برای رسیدن به زندگی رؤیایی‌تان است. ناپلئون هیل در کتاب شاه‌کلید ثروت به معرفی ۱۲ ثروت زندگی پرداخته است.عشق، روابط موفق و سلامت جسمانی ثروت‌هایی هستند که هر چند اغلب توسط انسان نادیده گرفته می‌شوند اما به مراتب با ارزش‌تر از پول هستند.

اگر می‌خواهید واقعاً فرد موفق و ثروتمندی باشید از امروز تلاش کنید با خواندن این کتاب،تمام این ثروت‌ها را در کنار هم و به عنوان گنجینه‌ای ارزشمند در زندگی خود داشته باشید.

کتابی واقعی که روزی مورد استفاده نویسنده و معلمان مجرب در شیوه های موفق وی قرار گرفته است. این کتاب مرجعی است که این معلم استاد برای به کارگیری ایده هایش ارائه کرد.

 

دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf,دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل,Your Magic Power To Be Rich,
دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf,دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل,Your Magic Power To Be Rich

 

دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل, بیوگرافی اندرو کارنگی,Andrew Carnegie
دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل,بیوگرافی اندرو کارنگی,Andrew Carnegie

بیوگرافی اندرو کارنگی Andrew Carnegie :

این شروع آخرین وصیت نامه ی ثروتمندترین مردی بود که ثروتمندترین کشور روی زمین عرضه کرد. و حالا شروع مقدمه حکایتی را رقم می زند که می تواند بزرگ ترین نقطه عطف برای کسانی باشد که آن را می خوانند. این حکایت در اواخر پاییز سال 1908 شکل گرفت، زمانی که اندرو کارنگی مرد مورد اعتمادش را فرا خواند، مردی که او به صداقت و قضاوتش احترام می گذاشت. آقای کارنگی می خواست بخش هنگفت تر داراریی و علم و دانش خود را به اطلاع مردم امریکا برساند.

 

 دانلود کتاب کلید طلایی ناپلئون هیل,دانلود کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل,بیوگرافی اندرو ناپلئون هیل
دانلود کتاب کلید طلایی ناپلئون هیل,دانلود کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل,بیوگرافی اندرو ناپلئون هیل

بیوگرافیناپلئون هیل:

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در سال 1883 در ویرجینیا متولد شد و در سال 1970، پس از دوره‌ای طولانی و موفق به‌عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت. و رشته های موفقیت بی انتها شخصی ناپلئون هیل باعث الهام بخشیدن به میلیونها خواننده شده است.ناپلئون هیل نویسنده آمریکایی مشهوری ست که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود. یکی از معروف‌ترین اثرهای او، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich) هست که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان ست که موفقیتش، هیل را بدون اتکا به غیر میلیونر کرد. در زمان مرگ ناپلئون هیل در سال ۱۹۷۰ بیش از ۲۰ میلیون نسخه از کتاب مشهور او با عنوان ” بیندیشید و ثروتمند شوید ” فروخته شده بود. آثار هیل قدرت باورهای شخصی و نقش آن‌ها در موفقیت‌های فردی را اثبات می‌کند. بیشتر کتاب‌های ناپلئون هیل به معرفی اصول سرنوشت سازی پرداخته که برای کسب موفقیت و ثروت ضروری هستند. بی‌شک جمله «آنچه را که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می‌تواند به آن دست یابد.» معروف‌ترین نقل‌قولی ست که از ناپلئون هیل برای تشنگان موفقیت و ثروت به یادگار مانده است.

جملات زیبا و انگیزشی از ناپلئون هیل:

هرآنچه که ذهن انسان تصور کند و آن را باور کند ، به آن دست می یابد.

نقطه شروع تمام موفقیت ها ، اشتیاق است.

اگر با دشمنی زیاد بجنگی ، بعد از مدتی تمام استراتژی های تو را خواهد آموخت.

تا زمانی که عادت دیدن به خوبی ها به جای بدی ها در دیگران را در خود شکل ندهی ، هرگز نه به موفقیت خواهی رسید و نه به خوشحالی.

هدف ، رویایی است که ضرب الاجل دارد.

هیچ چیز به جز خودت ، نمی تواند برایت موفقیت به ارمغان بیاورد.

کسی که بیشتر از دستمزدی که می گیرد کار می کند ، به زودی بیشتر از کاری که می کند دستمزد می گیرد.

هیچ کس نمی تواند در فعالیتی که از آن خوشش نمی آید موفق شود.

ابتدا اندیشه می آید ؛ بعد سازماندهی آن اندیشه به ایده ها و طرح ها ؛ بعد تبدیل آن طرح ها به واقعیت. آغاز ، همانطور که مشاهده خواهید کرد ، در تخیل شماست.

اما حاضر نیستیم چیزی که نمی فهمیم را باور کنیم.

اگر نمی توانی کارهای بزرگ انجام دهی ، کارهای کوچک را به شیوه ای بزرگ انجام بده.

دیدگاه ذهنی شما عامل كلیدی و مهمی است كه ممكن است افراد را به سوی شما جذب كند یا باعث دوری آنان شود، با توجه به این‌كه آیا دیدگاه شما مثبت است یا منفی. در این میان، شما تنها فردی هستید كه می‌توانید تصمیم بگیرید كدام وضعیت رخ دهد.

 

معرفی کتاب شاه کلید ثروت,خلاصه کتاب شاه کلید ثروت,دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل
معرفی کتاب شاه کلید ثروت,خلاصه کتاب شاه کلید ثروت,دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل

 

معرفی کتاب شاه کلید ثروت:

«شاه‌کلید ثروت» نوشته ناپلئون هیل (۱۹۷۰-۱۸۸۳)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است.کتاب اینگونه آغاز می‌شود:«من بزرگ‌ترین بخش ثروت بیکران خود را وقف مردم تمام دنیا می‌کنم که شامل فلسفه‌ی موفقیت فردی می‌شود که به‌واسطه‌ی آن، من این همه ثروت روی هم انباشته‌ام.»بدین‌سان وصیت‌نامه‌ی یکی از ثروتمندترین مردانی شروع شد که ثروتمندترین ملت روی زمین تا به‌حال به خود دیده است، و اینک به‌عنوان آغاز مقدمه‌ی هر داستانی عمل می‌کند که مهم‌ترین نقطه‌ی عطف را در زندگی تمامی کسانی که آن را مطالعه می‌کنند به‌خوبی مشخص می‌کند.این داستان اولین‌بار در اواخر پاییز سال ۱۹۰۸ شروع شد، موقعی که اندرو کارنگی مردی را صدا کرد که به او اعتماد داشت و به‌درستی و قضاوتش احترام می‌گذاشت، و آنچه به قول آقای کارنگی «بزرگ‌ترین بخش» ثروت بیکرانش بود نزدش به امانت گذارد، با این شرط که این میراث را در اختیار مردم سرزمینش قرار دهد.امروز، با گذشت تقریباً صد سال از آن ماجرا، داستانش نوشته می‌شود تا شما از حق خویش در سهیم شدن در این ماترک عظیم آگاه شوید و از شرایطی مطلع شوید که در آن بتوانید این‌گونه عمل کنید.شاید شما همان کار طبیعی‌ای را انجام دهید که افراد بی‌شماری انجام می‌دادند، یعنی به این نتیجه‌ی غلط برسید: شرایطی که در آن بتوانید در این ماترک عظیم سهیم شوید به‌قدری سخت است که به شما اجازه‌ی این کار را نمی‌دهد. بگذارید خیالتان را راحت کنم و بگویم که این شرایط در دسترس هر شخص بالغِ دارای هوش متوسط قرار دارد، و هیچ حیله یا امید واهی در ارتباط با این شرایط یا این وعده و وعید وجود ندارد.

 

 

 

دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf,دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل,Your Magic Power To Be Rich,دوازده ثروت زندگی
دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf,دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل,Your Magic Power To Be Rich,دوازده ثروت زندگی

 

معرفی ۱۲ ثروت زندگی:

 

۱-نگرش ذهنی مثبت

همه ثروت‌ها، بدون توجه به ماهیتی که دارند، در حالتی از ذهن شروع می‌شوند و باید یادآوری کنیم که هر کس می‌تواند و حق دارد ذهنش را برای حل هر مشکلی که می‌خواهد متمرکز کند.

توجه به این موضوع بسیار مهم است که پروردگار جهان به انسان امکان داده است تا بر شکل‌گیری افکارش کنترل داشته باشد و آن‌ها را در هر مسیری که می‌خواهد راهنمایی کند.

نگرش ذهنی مهم است زیرا مغز را به هم‌ارز یک الکترومغناطیس تبدیل می‌کند تا هر چه را در فکر می‌گذرد به سوی خود جذب کند. به همین شکل، فکر می‌تواند هراس‌ها، نگرانی‌ها و تردیدها را به سوی خود جلب کند.

نگرش ذهنی مثبت نقطه‌ی شروع همه‌ی ثروت‌ها است، خواه این ثروت طبیعت مادی داشته باشد و خواه ثروت ناملموس باشد.

نگرش ذهنی مثبت ثروت دوستی واقعی را به سوی خود جلب می‌کند و تأمین‌کننده‌ی ثروت‌هایی است که در طبیعت یافت می‌شود، همان چیزی که در شب‌های مهتابی، در ستاره‌ها، در چشم‌اندازهای زیبا و در افق‌های دور وجود دارد.

و ثروت‌هایی را که در کار انسان‌ها نهفته است.

و ثروت هماهنگی در روابط موجود در خانه که همه‌ی اعضای خانواده در هماهنگی با هم تشریک مساعی دوستانه می‌کنند.

و ثروت‌های موجود در سلامت جسمانی که گنجینه‌ی کسانی است که توانسته‌اند میان کار و تفریح، عبادت و عشق تعادلی ایجاد کنند، کسانی که می‌خورند تا زندگی کنند، نه زندگی می‌کنند تا بخورند.

و ثروت رهایی از ترس.

و ثروت اشتیاق و دلگرمی، هم پویا و هم انفعالی.

و ثروت سرود و ترانه و خنده که جملگی حالت ذهن را نشان می‌دهند.

و ثروت نظم و انضباط شخصی که از طریق آن می‌توان از لذت دانستن این مطلب برخوردار شد که ذهن در جهت تحقق آنچه آرزو می‌کنیم کار می‌کند به شرط آنکه از قطعیت هدف برخوردار باشیم.

و ثروت تفریح و بازی که از طریق آن می‌توان تمام بار و فشار زندگی را بر زمین نهاد و بار دیگر به کودکی خردسال تبدیل شد.

و ثروت «خویشتن دیگر»، آن خویشتنی که هیچ شکست و ناکامی را ابدی و پایا در نظر نمی‌گیرد.

و ثروت ایمان به «خرد الهی».

و ثروت ژرف‌اندیشی و در آرامش قرار دادن ذهن، پیوند و اتصالی که هر کس می‌تواند از طریق آن از کمک خرد الهی بهره‌مند شود.

بله، این‌ها و همه‌ی ثروت‌های دیگر با نگرش ذهنی مثبت شروع می‌شوند. در این شرایط هرگز عجیب نیست که بگوییم نگرش ذهنی مثبت جایگاه نخست «دوازده ثروت زندگی» را به خود اختصاص می‌دهد.

۲-سلامت جسمانی

سلامتی با «آگاهی از سلامتی» شروع می‌شود. سلامتی نصیب کسانی می‌شود که به جای بیماری درباره‌ی سلامتی فکر می‌کنند. سلامتی نصیب کسانی می‌شود که اعتدال در خوردن را رعایت می‌کنند و فعالیت‌های جسمانی کافی دارند.

۳-هماهنگی در روابط انسانی

هماهنگی با دیگران با هماهنگی با خود شروع می‌شود. با خود صادق باشید تا با هر کس دیگری در راحتی به سر برید.

۴-رهایی از ترس

کسی که می‌ترسد انسانی رها و آزاد نیست. ترس منادی شیطان است و هر جا رخ بنمایاند، باید دلیل آن را پیدا کرد و قبل از اینکه پا و ریشه بگیرد، آن را از میان برداشت. ما با هفت ترس مهم رو به رو هستیم:

۱-ترس از فقر

۲-ترس از انتقاد

۳-ترس از بیماری

۴-ترس از فقدان عشق

۵-ترس از فقدان آزادی

۶-ترس از پیر شدن

۷-ترس از مرگ

۵-امید موفقیت

بزرگ‌ترین خوشبختی ما در نتیجه‌ی امید به موفق شدن و رسیدن به هدف‌ها و امیال و خواسته‌ها صورت خارجی پیدا می‌کند. بیچاره و فقیر کسی است که نمی‌تواند به آینده امیدوار باشد و دل به این خوش کند که به کسی که می‌خواهد تبدیل شود.

۶-توانایی ایمان آوردن

ایمان خط ارتباطی میان ذهن هوشیار انسان و منبع عظیم خرد الهی است. ایمان خاک حاصلخیز باغ ذهن انسان است که در آن ممکن است همه‌ی ثروت‌های زندگی تولید شود.

ایمان پایه و اساس همه‌ی معجزات است. ایمان پایه و اساس اسرار گوناگونی است که از طریق قوانین منطق و علم نمی‌توان آن را توضیح داد.

ایمان ماده شیمیایی معنوی است که وقتی با دعا و نیایش ترکیب شود، ارتباط با خرد الهی را امکان‌پذیر می‌سازد.

ایمان قدرتی است که انرژی‌های عادی و معمولی اندیشه را به معادل‌های معنوی آن تبدیل می‌کند. این تنها نیرویی است که از طریق آن نیروی کیهانی خرد الهی در خدمت انسان قرار می‌گیرد تا از آن بهره ببرد.

۷-تمایل در سهیم شدن مواهب و نعمات با دیگران

کسی که راه سهیم شدن مواهب و نعمات خود با دیگران را نیاموخته است، از مسیر منتهی به خوشبختی بی‌اطلاع است زیرا خوشبختی از سهیم شدن داشته‌های خود با دیگران ایجاد می‌شود و بیایید برای همیشه این مطلب را به خاطر بسپاریم که اگر ثروت خود را با دیگران سهیم شویم، بر قدر و اندازه‌ی آن اضافه می‌شود. و فراموش نکنیم کسی که مواهب خود را با دیگران سهیم شود، در دل این دیگران جایی برای خود باز می‌کند.

مواهب و ثروت‌هایی که مشارکت داده نشوند، خواه مادی باشند و خواه غیرملموس، می‌میرند و از بین می‌روند زیرا این قانون طبیعت است که از هر چه استفاده نشود از بین می‌رود.

۸-کار عشق

هیچ‌کس ثروتمندتر از آن انسانی نیست که به عشق مجهز شده است. عشق متعالی‌ترین شکل ابراز انسانی اشتیاق و آرزو است.

۹-داشتن ذهن باز

صبر و تحمل که یکی از بارزترین ویژگی‌های فرهنگی ماست، تنها از سوی کسانی ابراز می‌شود که دارای ذهن باز هستند. و تنها کسی که ذهن باز دارد می‌تواند آموزش ببیند و از غنای سرشار زندگی برخوردار شود.

۱۰-نظم و انضباط شخصی

کسی که بر خودش مسلط نباشد، هرگز بر چیزی مسلط نمی‌شود. کسی که بر نفس خود مسلط باشد، بر سرنوشت زمینی خود مسلط می‌شود، ناخدای روح و دانش می‌شود.

۱۱-توانایی درک احساس اشخاص

کسی که بتواند احساس دیگران را درک کند همیشه نتیجه می گیرد که همه‌ی انسان‌ها شبیه یکدیگرند، بدین معنا که از یک شاخه رشد کرده‌اند و اینکه همه‌ی فعالیت‌های انسانی تحت تأثیر یک یا چند انگیزه از انگیزه‌های نه‌گانه زندگی شکل می‌گیرند:

۱-احساس عشق

۲-هیجان فعالیت جنسی

۳-میل رسیدن به مال دنیا

۴-میل حفظ و حراست از خود

۵-میل به آزادی جسم و ذهن

۶-میل به ابراز وجود

۷-میل به ادامه‌ی حیات بعد از مرگ

۸-احساس خشم

۹-احساس ترس

و کسی که می‌خواهد دیگران را بشناسد و احساسشان را درک کند، ابتدا باید خودش را بشناسد.

توانایی شناخت دیگران بسیاری از اصطکاک‌ها را از بین می‌برد. شناخت دیگران پایه و اساس همه‌ی دوستی‌ها، پایه و اساس همه‌ی هماهنگی‌ها و همکاری‌های میان انسان‌ها است.

۱۲-امنیت اقتصادی

و سرانجام به مورد آخر می‌رسیم که اهمیتش از موارد دیگر کمتر نیست. امنیت اقتصادی تنها با داشتن پول حاصل نمی‌شود.

هنری فورد از امنیت اقتصادی برخوردار بود نه به این دلیل که پول فراوان داشت، بلکه به این خاطر که برای میلیون‌ها زن و مرد ایجاد شغل کرده بود. وسیله‌ی حمل‌ونقل قابل اعتمادی برای میلیون‌ها انسان فراهم آورده بود. خدمتی که او می‌کرد سبب شد بتواند پول کلانی را کنترل کند. این گونه است که می‌توان به امنیت اقتصادی رسید.

آیا با کتاب های ناپلئون آشنایی دارید؟ آیا کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید را مطالعه کرده اید؟ آیا این کتاب در زندگی شما تاثیر گذار بوده است؟ مهم ترین نکته ای که از کتاب وی آموخته اید چه بوده است؟ نظر و باورهای خود در رابطه با این پرسش ها و بیوگرافی ناپلئون هیل را با ما به اشتراک بگذارید.

معرفی کتاب شاه کلید ثروت,خلاصه کتاب شاه کلید ثروت,دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل
معرفی کتاب شاه کلید ثروت,خلاصه کتاب شاه کلید ثروت,دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل

 

نام کتاب : شاه کلید ثروت

نویسندگان : ناپلئون هیل

عنوان اصلی: Your Magic Power To Be Rich

حجم قابل دانلود :28 MB

همین الان نسخه کامل کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل را خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  19.000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 14.900 هزارتومان (چهارده هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

3box

 

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنید.به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + ده =

دکمه بازگشت به بالا