آموزش هیپنوتیزمخودهیپنوتیزمکتاب صوتی موفقیت

دانلود فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه

فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه رو به صورت کامل برای شما عزیزان آماه کردیم.با گوش دادن به فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا،شما به راحتی در حالت آلفا رفته و میتونید با ضمیر ناخودآگاه تون ارتباط برقرار کنید.هم چنین این فایل صوتی خودهیپنوتیزم به صورت اختصاصی از سایت بیلیونرها تهیه شده تا علاوه بر خودهیپنوتیزم حالت آلفا،شما رو “شرطی سازی حالت آلفا” کنه،به این صورت که بعد از چندین بار گوش دادن به این فایل صوتی ضمیر ناخودآگاه شما شرطی سازی میشه و دیگه هر وقت که بخواهید به حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه تون وارد شوید کافیه به کلمه “آلفا” فکر کنید….

"دانلود

نوشته های مشابه

 

چرا باید فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه رو گوش بدید؟

دسترسی به قدرت عظیم ضمیر ناخودآگاه

استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه ساده است کافیه به این فایل صوتی خودهیپنوتیزم  رو گوش بدید و به حالت آلفا بروید،سپس با ضمیر ناخودآگاه تون در ارتباط هستید…شما به یه سیستم جوینده هدف و قدرت عظیمی به نام ضمیر ناخودآگاه مجز هستید،اما تقریبا 95درصد افراد از قدرت ضمیر ناخودآگاه شون یا بی خبر هستن و یا اصلا ازش استفاده ای نمی کنن

رسیدن به امیال و خواسته ها با خودهیپنوتیزم حالت آلفا

حتما شما هم امیال و خواسته هایی دارید که همیشه دلتون میخواسته بهشون برسید و محقق بشن،پس بهتون یه خبر خوب میتونم بدم و اون اینکه کافیه از ضمیر ناخودآگاه تون بخواید تا شما رو برای دستیابی به اهداف و خواسته هاتون کمک بکنه و بعد شاهد خواهید بود که چطوری همه چیز به وفق مراد تون پیش میره

دسترسی راحت و آسون به ضمیر ناخودآگاه

روش های پیچیده و دشواری برای برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه وجود دارد اما لزوما این روش های دشوار راه درست دسترسی و برقرار ارتباط با نیستن.بلکه شما با استفاده از این فایل صوتی میتونید خیلی راحت و آسون با ضمیرناخودآگاه تون در ارتباط باشید.

دانلود فایل صوتی خود هیپنوتیزم کسب پول، ثروت و فراوانی
دانلود فایل صوتی خود هیپنوتیزم کسب پول، ثروت و فراوانی

کسب موفقیت های مالی و پولی با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه

بسیاری از اکتشافات و اختراعات و موفقیت های مالی بزرگ به ثبت رسیده،طبق اظاهر خود مخترعین و افراد رابطه مستقیم با ضمیر ناخودآگاه داشتن و این نشون میده که شما هم میتونید از این قدرت برای رسیدن به موفقیت های مالی و پولی استفاده کنید.(ادیسون، اینشتین، و خیلی از متفکرای معروف هر روز بخشی از روزشون رو به رسیدن به حالت آلفا اختصاص میدادن و معتقدن بودن که این موضوع برای کارشون حیاتی بود)

دسترسی به ضمیر ناخودآگاه با استفاده از شرطی سازی حالت آلفا

تصور کنید که غول چراغ جادویی دارید که هر لحظه و هر کجا که بهش نیاز دارید کافیه اسمش رو صدا بزنید و باهاش ارتباط برقرار کنید،در این فایل صوتی دقیقا به همین آسونی،با شرطی سازی حالت آلفا میتونید در هر لحظه و هر کجا،ه ضمیر ناخودآگاه تون دسترسی پیدا کنید.

 

"دانلود

اگه علاقه مند به خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه هستید.این فایل صوتی کامل و بسیار اثر بخش رو از دست ندید.

عنوان فایل صوتی: خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه
فرمت فایل صوتی: mp3
همین الان فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه را خریداره کرده و گوش کنید
 

از داشتن این فایل صوتی با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  59000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 39000 هزارتومان (سی و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

 

خود هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود
خود هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود

خود هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود

به طور کلی خود هیپنوتیزم یا همان خواب مصنوعی مجموعه القا هایی است که در حالت آلفا به ذهن شخص داوطلب خود هیپنوتیزم میشود .

آلفا ذهنی زمانی از حالت ذهنی بین خواب و بیداری انسان را میگویند که معمولا 2 تا 5 دقیقه قبل از به خواب رفتن طبیعی انسان و 2 تا 5 دقیقه پس از بیدار شدن انسان از خواب طبیعی است.دلیل اینکه هیپنوتیزم برای برنامه ریزی ناخودآگاه انجام میشود هم همان دلیل آلفا است چرا که در حالت آلفا  ذهن ناخودآگاه در پایین ترین سطح هوشیاریست و ذهن نا هشیار فرق بین واقعی بودن القا و یا غیر واقعی بودن آن را درک نمیکند و بدون مقاومت آن را به سطح درونی ذهن و حافظه میفرستد و تبدیل به یک باور قوی میکند هیپنوتیزم با تکنیک های مختلفی انجام میشود ولی یکی از روش هایی که طرفداران زیادی پیدا کرده خود هیپنوتیزم صوتی در منزل است که در عرصه موفقیت مالی ،لاغری، کاهش وزن ،چاقی ،کسب ثروت،ترک سیگار ، ترک عادت های بد،آرامش درونی،اعتماد به نفس و عزت نفس و غیره است   برای موارد گفته شده خود هیپنوتیزم بسیار سریع جواب میدهد

دانلود فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه,فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا,آموزش هیپنوتیزم

آلفا ذهنی چیست و چگونه به حالت آلفای عمیق برسیم

آلفای ذهنی یکی از القا پذیر ترین حالت های ذهنی است شخص در بهترین حالت پذیرش برای تلقین پذیری است و هر القای که از طرف هیپنوتیزم کننده  انجام میپذیرد قابل قبول ذهن ناهشیار شخص میشود  چون ذهن ناخودآگاه در این حالت {آلفا} همه القا ها و تلقینات را میپذیرد

،شخصی که به صورت حضوری یا به صورت فایل صوتی شما را هیپنوتیزم میکند از کلمات و توصیف مکان ها ، و حتی اصطلاحاتی خاص برای تلقین برای شما استفاده میکند که بیشترین تاثیر را بر ضمیر ناخودآگاه شما میگذارد به طوریکه تصویر سازی هایی که شما پس از چند بار در حالت آلفا انجام میدهید تبدیل به یکی از شیرین تر خاطرات ذهنی شما میشود چون همان طور که گفته شد ضمیر ناخود آگاه بین واقعی بودن و غیر واقعی بودن تفاوتی قائل نمیشود و همه تلقین ها را در حالت آلفا به عنوان واقعیت و حقیقت میپذیرد

معمولا شخصی که برای کسب آرامش و موفقیت مالی و از این دست موضوعات به هیپنوتیزم گرایش نسبی پیدا میکند پس از مدتی خیلی کوتاه شاید 2 جلسه هیپنوتیزم شدن به قدری به آرامش ذهنی میرسد و نتایج خیلی خوب ذهنی را تجربه میکند که کم کم به این نتیجه میرسد که بیشتر برای  هیپنوتیزم  شدن خویش زمان بگذارد وهمین امر باعث میشود که شخص مدت زمان بیشتری در حالت آلفا بماند که این حس یکی از لذت بخش ترین حالت ها برای ذهن انسان است.

آلفای ذهنی درگاه وارد شدن به سمت ناخودآگاه است و مشترک بین همه ادیان با دنیای ماورا طبیعه است. وقتی نماز می خوانید و یا دعا می کنید تمام چراغ ها خاموش است. در این موقعیت حالت آلفای ذهنی هوشیاری زیادی دارد. یعنی آن چیزی که ما به آن فکر می کنیم، روشن تر برایمان نمایان می شود؛ و خیلی براساس قانون جذب می توانیم بهتر فکر کنیم و ببینیم.

در این موقعیت تمرکز بیشتر می شود و به همین علت است که می توانید از آن برای یادگیری استفاده کنید. دلیل اینکه وقتی چشمانتان بسته است در حالت آلفای ذهنی قرار می گیرید. کلید اصلی مغز نیمکره راست است، زیرا در تماس با شعور حاکم بر هستی قرار دارد، به همین دلیل بسیار خلاق است. زمانی که اتفاقی پیش آید نیمکره راست مشکل را حل می کند. هر جایی نقصی به وجود آید نیمکره راست آن را برطرف می کند. هرجا ناهماهنگی به وجود آید، نیمکره راست آن را هماهنگ می کند.

وقتی مغز در حالت آلفای ذهنی وارد می شود اندازه استفاده از نیمکره راست مغز به حداکثر خواهد رسید. زمانی که مغز در حالت آلفای ذهنی قرار می گیرد ضربان قلب، استفاده اکسیژن توسط سلول عادی بدن و خارج کردن دی اکسید کربن پایین می آید. متابولیسم بدن کم می شود و فعالیت سیستم عصبی هم پایین می آید. و حتی سطح لاکتات خون هم کاهش پیدا می کند. در صورتی که این ماده در افرادی که تنش های عصبی دارند بالا است.

امواج مغزی را طبق فرکانس+خود هیپنوتیزم
امواج مغزی را طبق فرکانس+خود هیپنوتیزم

امواج مغزی را طبق فرکانس:

۱ – امواج بتا

موج بتا جزو اولین امواج است؛ و فرکانس آن بالاتر از سیزده هرتز در ثانیه است. امواج مغز در بیداری در حالت بتا می باشد. هنگامی که فکر می کنید، راه می روید، دوچرخه سواری می کنید، یا به بحث و گفتگو می پردازید در همه این موقعیت ها امواج در حالت بتا هستند.

هرچه شدت استرس کاری که انجام می دهید بیشتر باشد امواج مغزی بالا می روند و هرچه کاری که انجام می دهید، در آرامش باشد امواج مغزی پایین تر می آیند. زمانی که امواج مغزی بالا می رود تا شصت نوسان در ثانیه هم می رسند.

۲ – امواج آلفا

زمانی که فردی بالغ چشم های خود را می بندد تا به آرامش برسد، هنوز نسبت به اطراف خود آگاه است، امواج مغزی او بین هشت تا دوازده نوسان در ثانیه است. زمانی که مغز در موقعیتی از آرامش قرار می گیرد، نمی تواند اطلاعات بینایی را پردازش کند و در نتیجه امواج آلفا نمایان می شود.

۳ – امواج تتا

نوسان امواج تتا بین چهار تا هشت نوسان در ثانیه است. البته در بچه ها تا سن سیزده سالگی در حالت بیداری هم دیده می شود؛ اما در افراد بزرگسال بعد از وارد شدن به خواب ظاهر می شود. این امواج در قسمت گیجگاهی نمایان می شود.

۴ – امواج دلتا

فرکانس این امواج ۴-۵/۰ نوسان در ثانیه است که این فرکانس در خواب های عمیق و نوزادان دیده شده است.

دوستان عزیز این چهار موج اصلی سطوح مختلفی از مغز و آگاهی است که فواید گوناگونی برای انسان ها دارد. این چهار موج اصلی مانند چهار دنده یک ماشین هستند. آرام ترین موج، موج دلتا است، تتا دنده دوم، آلفا دنده سوم و در آخر بتا دنده چهارم است. البته اکثر انسان ها دنده دو و سه از مغز خود یعنی تتا و آلفا را فراموش می کنند.

کاربرد حالت آلفا

وقتی ما تو حالت آلفا قرار می‌گیریم، فعالیت های ضروری مغزمون عملکردشون بهتر میشه. و از اونجایی که آرومیم، میتونیم بیشتر تمرکز کنیم و تصمیم های بهتری بگیریم.

یاد گرفتن اینکه آگاهانه وارد حالت آلفا بشیم، تو خیلی چیزا کمکمون میکنه. تو حالت آلفا دسترسی بیشتری به حافظه مون داریم، خلاقیتمون بیشتر میشه، یه چیزایی بهمون الهام میشه، و اگه هر روز به صورت منظم وارد حالت آلفا بشیم، میتونیم استرس و اضطراب رو مهار کنیم و خیلی کمتر دستخوش این احساس ها بشیم.

افکاری که ما در وضعیت آلفا ذهنی داریم، تاثیر زیادی بر روی زندگی ما می گذارد.

افراد زیرک و موفق سعی می کنند در این حالت مراقب افکار خود باشند، تجسم های مثبتی داشته باشند و نه تنها حال خوب روزانه خود را با این افکار مثبت تضمین کنند، بلکه راه رسیدن به آرزوهایشان را هم هموار تر کنند.

متخصصان این حوزه ، دانشمندان  با آزمایشات و تحقیقاتی که انجام داده اند بر این نتیجه رسیده اند که 95 درصد تصمیمات روزمره بر اساس ضمیر ناخودآگاه گرفته میشود  لذا  حالا میشود متوجه شد که چرا افراد موفق روز به روز موفق تر از گذشته  و افراد ناموفق روز به روز ناموفق از گذشته شان میشوند.

بله درست است چه باور کنید و چه باور نکنید هیچ کدام از اینها اتفاقی نیست همه ی تصمیمات بر اساس اونچه که قبلا در ضمیرناخودآگاهتون ثبت شده است در حالت آگاه اعمال میشود.

"آموزش

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درون

جهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهیپنوتیزم تأثیر بسیار قابل توجهی در رسیدن به اهداف در زندگی دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

"دانلود

اگه علاقه مند به خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه هستید.این فایل صوتی کامل و بسیار اثر بخش رو از دست ندید.

عنوان فایل صوتی: خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه
فرمت فایل صوتی: mp3
همین الان فایل صوتی خودهیپنوتیزم حالت آلفا و دسترسی به ضمیر ناخودآگاه را خریداره کرده و گوش کنید
 

از داشتن این فایل صوتی با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول  59000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 39000 هزارتومان (سی و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

3box

 

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنید.

به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا