دبی فوردکتاب صوتی روانشناسیکتاب صوتی موفقیتکتاب موفقیت

دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد -کاملترین نسخه

کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد – پیشنهاد ویژه سایت بیلیونرها

💎 اگر میخواهید به خودشناسی واقعی برسید و بصورت ریشه ای زندگی تون رو متحول کنید حتما کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد را گوش کنید.

این کتاب در مورد داستان زندگی شماست، داستانی که خودتان برای خویشتن تعریف می کنید و تحت تاثیر آن هستید. دبی فورد در این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه از داستان زندگی خود استفاده کنید. چگونه از تمامی ناراحتی ها و کاستی هایتان بهره ببرید تا خود نهفته در زخم هایتان را دریابید.

همچنین این کتاب به ما یاد می دهد که چگونه از شر تفکرات مایوس کننده و از ناکامی هایی که در زندگی داشتیم خلاص شویم و داستان زندگی خود را از نو بنویسیم.

✔️ راز سایه شامل نکته‌ هایی در خصوص خودشناسی است و دبی فورد در این کتاب تلاش می کند تا از زاویه های مختلف داستان های زندگی افراد را بررسی کند.

💎 یکی از نکاتی که این کتاب را به یک کتاب بسیار عالی تبدیل کرده است، نویسنده آن است. دبی فورد خود نیز در زندگی شرایط سخت و دشوار را کاملا لمس کرده و وقتی از نوشتن دوباره داستان زندگی صحبت می کند، به خوبی می داند که باید چه چیزهایی را مورد توجه قرار داد.

کتاب راز سایه توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی,اثر سایه (دبی فورد),دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد, کتاب اثر سایه
کتاب راز سایه توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی,اثر سایه (دبی فورد),دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد, کتاب اثر سایه

درباره کتاب راز سایه :

اگر در زندگی شرایط سختی را تجربه کرده اید و یا در حال حاضر شرایط سختی دارید، این کتاب قطعا به شما کمک می کند. در واقع این کتاب برای افرادی نوشته شده که در اثر این سختی ها داستانی را برای خود تعریف می کنند و تحت تاثیر آن هستند.

راز سایه با اشاره به زندگی افراد مختلف و بررسی داستان آن ها نوشته شده و به طور کلی به خواننده کمک می کند که به حال خوب برسد و پس از پایان هر فصل تمریناتی تحت عنوان گام های شفابخش ارائه می کند.

✅ در نهایت باید اشاره کنم که راز سایه به ما یاد می دهد که نقاط ضعف حاصل از داستان خود را به نقاط قوت تبدیل کنیم و اینکه سعی کنیم با داستان زندگی خود کنار بیایم و داستان بهتری خلق کنیم.

دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد -کاملترین نسخه
دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد -کاملترین نسخه

📋 فهرست مطالب کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد :

  1. شما و داستانتان
  2. دستورالعمل بی همتای شما
  3. کشف داستان فوق العاده و اسرارآمیز شما
  4. چرا به داستانتان می چسبید
  5. باز پس گرفتن نیرویتان
  6. نیروی فرآیند
  7. آشتی با داستانتان
  8. یافتن ویژگی های منحصر به فردتان
  9. زندگی بیرون از داستانتان
  10. راز سایه

کتاب راز سایه
کتاب راز سایه

 

چرا به داستانتان می چسبید؟

یک بار داستانی در مورد زنی خواندم که در دریاچه ای شنا می کرد در حالی که سنگی در دست داشت. وقتی وسط دریاچه رسید، وزن سنگ رفته رفته او را به زیر آب کشید. مردمی که از ساحل نظاره گر او بودند، فریاد زدند: آن سنگ را رها کن. اما آن زن همچنان سنگ را در دست داشت و رفته رفته غرق می شد. مردم با صدای بلندتر فریاد زدند: آن سنگ را رها کن. اما باز هم آن زن با در دست داشتن سنگ، می کوشید شنا کند و خود را نجات دهد. مردم دوباره از او خواستند که سنگ را رها کند. زن که از نظرها پنهان شده بود، برای آخرین بار صدایش به گوش رسید که گفت: نمی توانم. این سنگ مال من است.

💎 تا وقتی نفهمیم کیستیم، برای چه قدم به این دنیا گذاشته ایم و درس هایی را نیاموزیم که قرار است زندگی به ما یاد دهد، بی تردید در دام حقارت داستان شخصی مان گرفتار خواهیم بود.

💎 روزی دختربچه ای از پیرزنی خردمند پرسید: «چطوری آدم به پروانه تبدیل می شود؟» پیرزن با لبخندی بر لب و برقی در چشمانش پاسخ داد: «باید آن قدر مشتاق پرواز باشی که دیگر دلت نخواهد کرم ابریشم باقی بمانی.»

دانلود کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد,دانلود کتاب راز سایه دبی فورد,دبی فورد,کتاب راز سایه
دانلودز,دانلود کتاب راز سایه دبی فورد,دبی فورد,کتاب راز سایه

 

نام کتاب : کتاب راز سایه

نویسنده : دبی فورد Debbie Ford

 مدت زمان کتاب صوتی :  302 دقیقه

همین الان کتاب صوتی راز سایه اثر دبی فورد -کاملترین نسخه را با هزینه اندکی خریداره کرده و گوش کنید

از داشتن این کتاب با ارزش بهره مند شوید

قیمت این محصول 19.900 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 14.900 هزارتومان (چهارده هزار و نه صد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

نفراتی که این کتاب رو تهیه کردن
تا الان 1500 نفر،محسن،فرانک،المیرا،رضا عباسیان و… این دوره رو تهیه کردن

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنید،به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا