فیلم آموزش کسب موفقیت

دانلود فیلم جنجالی و مستند پدیده (نسخه کامل)

مستند پدیده رو حتما باید ببینید تا شما هم بتونید،فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید.

به همه ما یاد دادن که برای میلونر شدن و یا رسیدن به موفقیت و کسب ثروت باید به روش گام به گام و یا مرحله به مرحله پیش بریم،که این باعث میشه ما فکر کنیم که رسیدن به درآمدهای چند میلیونی و ثروت به وقت،انرژی زیادی احتیاج داره “در واقع ما باور کردیم که خیلی کند به آرزو هامون خواهیم رسید” اما مستند پدیده دقیقا خلاف این رو بهتون ثابت میکنه بهتون یاد میدهچگونه ممکن است در ۱۲ ماه‌ آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟”

امروز می توان ادعا کرد کسب و کاری که برای ساخت آن به ۱۲ سال زمان نیاز بود را می توان در طول ۱۲ ماه راه اندازی نمود…

سرعت به طرزی عجیب و فراگیر در اطراف ما در جریان است .اما بسیاری از کار آفرینان یا نخواسته اند یا نتوانسته اند این مهمترین مولفه راوارد کسب و کارخود نمایند. هنوز نتوانسته اند از مولفه سرعت برای در آمد زایی بیشتر استفاده کنند . همیشه سرعت ما را شیفته خود کرده است و بالعکس کندی و تنبلی همیشه ما را ناامید و کلافه ساخته است.

دانلود مستند پدیده - فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید (نسخه کامل),فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید ,مستند پدیده ثروت سریع,دانلود فیلم مستند پدیده با زیرنویس,دانلود مستند پدیده
دانلود مستند پدیده – فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید (نسخه کامل)

💎 فیلم جنجالی و مستند پدیده یکی از معروفترین مستندهای دنیا میباشد شما در این فیلم راز مشترک بین میلیونرهایی که فقط در عرض ۱۲ ماه توانستند میلیونر شوند آشنا میشود.

چرا مستند پدیده و باید ببینید:

بررسی رازهای مشترک میلیونرهایی که در ۱۲ ماه میلیونر شده‌اند!

سرعت رسیدن به هدفهایتان را چند برابر کنید !

آیا واقعا ممکن است در ۱۲ ماه‌ آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟

با ما همراه باشید با مستند جنجالی و شگفت انگیز پدیده !

 فیلم جنجالی و مستند پدیده,رازهای مشترک میلیونرها,مستند شگفت انگیز پدیده + زیرنویس فارسی,پدیده حتی قانون جذب ثروت

فیلم جنجالی و مستند پدیده,رازهای مشترک میلیونرها,مستند شگفت انگیز پدیده + زیرنویس فارسی,پدیده حتی قانون جذب ثروت

از مشاهده زندگی کار آفرینان موفق دو چیز را می توان آموخت:

لحظه پدیده واقعی است .همه آنها بدون استثناءگفته اند در دوران کسب و کار خود در طول یک سال به اندازه ۱۲ سال درآمد و ثروت کسب کرده اند.

دومین چیز و مهمترین چیزی که می توانم به شما بگویم این است که برای تکرار و تکرار این سال طلایی در هر کسب و کاری اصول و استراتژی های مدون و حرفه ای وجود دارد، شما با داشتن این استراتژی ها و اصول می توانید این سال طلایی را در کسب وکار خود بیافرینید و مهمتر از آن باعث تکرار دوباره آن در کسب وکار خود شوید.

تحقیقات ما نشان داده است که لحظه طلایی پدیده به طور طبیعی در هر کسب و کاری اتفاق می افتد هر چند زمان رخ دادن آن مشخص نیست. شما می توانید منتظر بمانید تا این لحظه در کسب و کارتان به طور طبیعی رخ بدهد یا اینکه با بکارگیری این اصول، رخ دادن آن را جلو بیندازد و مهمتر آنکه باعث تکرار مجدد آن نیز بشوید. انتخاب با شماست.

امسال می تواند سال طلایی شما باشد…

همیشه سرعت ما را شیفته کرده است. وقتی انسان چرخ را اختراع کرد، سعی کرد سرعت آن‌را بیشتر کند. در ارتباطات کسب‌وکار، از اسب‌های چاپار به پست، پست پیشتاز، فکس، ایمیل و اکنون به پیامک رسیده‌ایم. پس چرا به موفقیت سریع دست نیابیم؟

💎 آیا واقعا ممکن است در ۱۲ ماه‌ آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

💎 وقتی ارویل رایت اولین پرواز خود را در ۱۹۰۳ انجام داد،‌ سرعتی برابر ۹ مایل در ساعت داشت. مرز ۱۰۰ مایل در ساعت، در سال ۱۹۱۲ شکسته شد. تکنولوژی هوانوردی به خاطر نیاز فوری در جنگ جهانی دوم با سرعت گسترش یافت. در سال ۱۹۴۱، سرعت پرواز به بیش از ۶۰۰ مایل در ساعت رسید. در ۱۹۵۶، مرز ۱۰۰۰ مایل در ساعت شکسته شد. هواپیمای کنکورد سرعتی فراتر از ۲۰۰۰ مایل در ساعت را به ثبت رساند. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

💎 ۴۰۰ سال طول کشید تا مصری‌ها اولین هرم را ساختند. هتل لوکسور در لاس‌وگاس در حدود ۴۰۰ روز ساخته شد. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

💎 رشد بازار در صنعت اتومبیل‌سازی را درنظر بگیرید. در دهه ۱۹۰۰، هزار اتومبیل در همه خاک آمریکا و در ۱۴۰ مایل جاده آسفالت رانندگی می‌کردند. در سال ۲۰۰۱، بیش از ۲۰۰ میلیون اتومبیل و ۴۶۸۰۰ مایل جاده در آمریکا وجود داشت.

💎 در بازار نوظهور چین در سال ۱۹۹۰، تنها ۱.۷ میلیون نفر مالک خودرو بودند. امروز، پیش‌بینی می‌شود در ۱۲ ماه آینده ۲۰ میلیون خودرو در چین فروخته شود و به ۲۲.۵ میلیون خودرو افزایش یابد.

💎 در ۱۹۶۱، ری کراک شروع به افتتاح شعب رستوران‌های مک‌دونالد کرد و در یکی از سال‌های اوج این شرکت، روزانه ۹ رستوران مک‌دونالد افتتاح می‌شد. در سال ۲۰۰۴،‌ کافی‌شاپ زنجیره‌ای استارباکس هر هفته ۶ فروشگاه افتتاح می‌کرد. اکنون، کی.اف.سی روزانه یک رستوران جدید در آسیا افتتاح می‌کند. در ایالات متحده، هوم دیپات هر سه روز یک‌بار یکی از فروشگاه‌های عظیم خود را بازگشایی می‌کند.

💎 وال‌مارت در سال ۲۰۰۶، هر هفته ۱۲ فروشگاه افتتاح می‌کرد. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

💎 ثروت و سرعت
جان جیکوب استر در سال ۱۷۸۴ و در سن ۱۹ سالگی به عنوان مهاجری فقیر به آمریکا رسید و بدن شک به اولین میلیونر آمریکا تبدیل شد. در طول بیش از ۴۰ سال، از طریق معامله املاک، ثروتی ۴۰ میلیون دلاری به‌دست آورد. با خلق ثروتی حدود ۱ میلیون دلار در سال. این سرعت خیره کننده بود.

امروزه خلق ثروت با سرعتی بیش از یک میلیون دلار در سال، یک میلیون دلار در هفته، حتی یک میلیون دلار در روز میان کارآفرینان متداول است.

ارل ناینتینگل بیش از ۶۰ سال پیش یک تئوری ارائه داد و گفت:
در زندگی هر کارآفرین سالی وجود دارد که درآمد آن سال وی بیش از ۱۲ سال گذشته اوست! و در این سال شما بهترین عملکرد خود را خواهید داشت و بالاترین درآمد طول دوران کسب و کار خود را بدست خواهید آورد. در این سال طلایی، شما فرصت های بیشتری را جذب خود می کنید، تماس های بیشتر، همکاری بیشتر، مشتری بیشتر و همه اینها به سوی شما جذب خواهند شد. در این سال شما در آمد بیشتری خواهید داشت، ثروت بیشتری بدست خواهید آورد و بیشتر از حد انتظار خود ظاهر خواهید شد.

اما سوال این است که چگونه می توانیم با دیدن مستند پدیده و الهام گرفتن از آن ثروتمند بشیم؟

ما می دانیم که این اتفاق خوشایند در کسب و کار هر فردی دیر یا زود رخ خواهد داد. مشکل اما این است که نمی دانیم چه موقع این پدیده رخ خواهد داد. اگر بخواهیم دست روی دست بگذاریم و منتظر وقوع این سال طلایی در کسب و کار خود باشیم، باید صبر پیشه کنیم تا عوامل بسیاری به حسب اتفاق کنار هم قرار گیرند تا شاهد مقصود را در آغوش گیریم. پس چاره کار چیست؟ آیا می توان این لحظه مهم در کسب و کار را جلو انداخت؟ آیا می توان باعث تکرار و تکرار این لحظه مهم در طول کسب و کار خود شد؟ برای پاسخ به این سئوالات ابتدا باید راز بسیار مهمی را با شما در میان بگذارم و آن راز این است:

سرعت همیشه ما را شیفته خود کرده است و بالعکس کندی و تنبلی همیشه ما را ناامید و کلافه ساخته است، به تلویزیون های قدیمی نگاه کنید… چندین دقیقه طول می کشید تا لامپ آنها گرم شود تا بتوانید برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنید و اکنون زمان انتظار، چیزی نزدیک به صفراست . کامپیوتر را که نگاه می کنیم می بینیم که یکی از مهمترین مولفه های آن سرعت بالا آمدن سیستم عامل آن است، در گذشته از چاپار برای ارسال نامه ها استفاده می کردند، بعدها پست اختراع شد و سرعت ارسال نامه ها افزایش یافت، بعدتر از پست عبور کردیم و به پست پیشتاز رسیدیم سپس به فکس و ایمیل و امروزه به پیامک و شبکه های اجتماعی رسیده ایم. مرزهای سرعت برای درنوردیدن خلق شده اند.

به عنوان یک کارآفرین با خود تصمیم بگیرید که سرعت را وارد فرایند های کسب و کار خود کنید. نتیجه آن قطعا این است که کارمندان شما علیه شما می شوند و از شما می خواهند که آهسته تر عمل کنید، اما شما خو ب می دانید که کندی و آهستگی به هیچ عنوان جواب نمی دهد.

شما ایده های بزرگی برای کسب و کار خود دارید. فرض کنید از یک سمینار آموزشی ایده های بسیار خوبی فرا گرفته اید و تصمیم می گیرید که آنها را در مجموعه خود پیاده سازی نمایید، اگر شما این ایده هارا با کندی و آهستگی پیاده سازی کنید فکر می کنید چه اتفاقی برای آنها می افتد؟

ما ایده های بزرگی داریم و می خواهیم به سرعت پیاده سازی و به سرعت نتایج آن را ببینیم، محیط اطراف اما بر خلاف ما فکر می کند و دوست دارد تنبل باشد واز آهسته بودن خود لذت می برد، کارمندان ما راحت طلبند و برای راحتی بیشتر بهانه تراشی می کنند. بنابراین سعی می کنند تا مانع شتاب شما شوند و به شما همانند یک پلیس راه علامت کاهش سرعت را نشان می دهند. اما شما خوب می دانید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و اگر این کارها به سرعت پیاده سازی و اجرا نشوند فرصت ها می سوزند و از دست می روند.

در کسب و کار، کند بودن دشمن درجه یک ماست

تمام قوانین کسب وکار که مروج کندی و آهستگی هستند توسط کسانی خلق شده اند که چیزی از معجزه سرعت نمی دانستند. کندی و تنبلی در کسب و کار جواب نمی دهد. در دنیای کسب و کار این سرعت است که حرف اول را می زند.

دانلود مستند پدیده - فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید (نسخه کامل)
دانلود مستند پدیده – فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید (نسخه کامل)دانلود مستند پدیده – فقط در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید (نسخه کامل)

☑️نام فیلم: پدیده (نسخه کامل مستند پدیده)
☑️محصول: آمریکا
☑️نوع فیلم: مستند
☑️زمان: ۱:۳۶ ساعت
☑️زبان: انگلیسی + زیرنویس فارسی

همین الان نسخه کامل مستند پدیده را خریداره کرده و دریافت کنید و در عرض ۱۲ ماه میلیونر شوید

از داشتن این مستند شگفت انگیز و جنجالی بهره مند شوید

قیمت این محصول 39.000 هزارتومان

قیمت با تخفیف ویژه 19.000 هزارتومان (نوزده هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

برای دانلود بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

3box

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

 

مهشید کاویانی

خواندنی ها را خواندم،شنیدنی ها را شنیدم و احساس خوبم را پیدا کردم “از آن پس همه ی دنیای من متحول شد” دوست خوبم،من هم یه زمانی از خوشحالی و ثروت دور بودم و از زندگی خسته….اما الان که پر ام از حس خوب و صفای زندگی…دلم میخواد توهم به این حس و حال برسی….پس حتما من رو دنبال کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا